Орифлейм 14

  • 17 104
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 581
Как така я няма - изчерпана е в момента или никога повече няма да бъде предлагана за продажба?

# 241
  • Мнения: 2 323
Не знам дали ще е никога, защото и друг път е свършвала, но доставка май не се чака за сега. Ако е за теб - надявай се да дойде  Sunglasses някога отново...
Консултант ли си? Ако да, провери в инфото за доставките, ако не - питай си консултанта Simple Smile

# 242
  • Мнения: 581
Много ти благодаря, Агата!
За себе си я искам, макар че чаках повече мнения дали е хуваба...
Иначе консултанта ми е майка ми, но тя много , много не поръчва - само за семейството и някои приятели Wink

# 243
  • Мнения: 2 323
Аха -ок, тогава виж в инфото дали ще дойде. Не е лоша според мнения на мои клиентки, ама чак велико изобретение не вярвам да е, самобръсначка, какво да й е готиното.  Laughing Ама и аз много не разбирам де, ползвам само епилатор.

# 244
  • Мнения: 414
Агата   bouquet   и аз си мислех да си поръчам първо мостра, но понеже тук в Русе сме малко в бедствено положение и не знам кога ще пристигне...  Наистина май е доста силен, защото само докато разгръщам страниците и го усещам, но пък няма да се поливам с него денонощно де.. за някои вечерни мероприятия ще е идеален Simple Smile Абе ще дам поръчко после по нета и като го докарат ще кажа дали ми е харесал Simple Smile

# 245
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Май закъснях за четката с приставки?Излиза ми Out of stock

# 246
  • Мнения: 1 035
аз имам самобръсначката.
купих си я от Sinara,още не бях консултант и вече повече от пол. година си я ползвам без проблем. Е не ми стават гладки краката...но като ме домързи да се бръсна се минавам с нея....
мъжа ми мн по-често я експлоатира. той си се "бръснеше" с машинката за подстригване,ама сега тази самобръсначка го бръсне по-късо без да му прави пъпки и обърнати косъмчета....и е мн доволен. За съжаление от едно негово бръснене батериите падат...но си взехме зарядно и сега е 6 Laughing

# 247
  • Мнения: 2 323
Май закъснях за четката с приставки?Излиза ми Out of stock

Да, стискай палци пак да дойде в каталог Simple Smile

# 248
  • Мнения: 420
мисля да си взема почистващия гел и тоника алое,някой ползвали ги е,какви са отзивите,почистват ли добре пъпките... Thinking

# 249
  • Мнения: 2 323
Алое не е за проблемна кожа. Ако имаш много пъпки и мазна кожа по-добре си вземи серията за Pure skin

# 250
Алое не е за проблемна кожа. Ако имаш много пъпки и мазна кожа по-добре си вземи серията за Pure skin

Да, или пък чаено дърво - то не беше ли за по-зряла, така да се каже, кожа  newsm78
А колкото до Алоето - хубаво е и на теб ще ти подейства добре. Аз съм го пробвала, но много ми се изсушаваше кожата - от него, от водата. Но при теб няма да го има този проблем, тъй като не си със суха кожа  Peace Много хубаво мирише

# 251
  • Мнения: 2 323

Да, или пък чаено дърво - то не беше ли за по-зряла, така да се каже, кожа  newsm78

Чаеното е за акне, докато чистата кожа е за проблемна и мазна кожа

# 252
  • На плажа
  • Мнения: 1 110
Здравейте мили дами!Аз също съм консултант , макар и неактивен в момента и изкам да споделя моите впечатления от измиващия гел с алое!Страхотен е ползвам го вече 2 години и съм мн.доволна.Моята кожа е смесена към мазна и проблемна с пъпки.Забелязала съм ,че от него лицето ми изглежда добре.

# 253
  • Мнения: 221
Има ли вече отзиви за крема за тяло с макадамови ядки и орлови нокти?Има ли го в к2? newsm78

# 254
  • Мнения: 2 323
Здравейте мили дами!Аз също съм консултант , макар и неактивен в момента и изкам да споделя моите впечатления от измиващия гел с алое!Страхотен е ползвам го вече 2 години и съм мн.доволна.Моята кожа е смесена към мазна и проблемна с пъпки.Забелязала съм ,че от него лицето ми изглежда добре.

Да, може да ти действа добре, защото добре почиства. Но ако проблемът е по-глям, повече пъпки или по-мазна кожа - другите серии ще са по-ефективни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт