Проблеми с кожата на лицето след отслабване!

  • 2 058
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Добре е по време на диетата да се правят стягащи маски, за да се предотврати увисването на кожата на лицето Peace

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Задължително е кожата да получава някаква храна и от вън,защото сама няма да се справи с промените-може да се появят непредвидени бръчици и отпускане-трябва и помощ за еластичност при диети. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
аз лично пия много вода- мин 2 литра на ден и кожата ми е перфектна, еластична и опъната!
Вода му е майката! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 807
Да ама не... зависи на каква възраст става отслабването! На мен тези смъкнати кила ми се отразиха на лицето и се появиха бръчици, които до момента не съм имала. Независимо, че не познавам друг човек, който толкова много и сериозно да се маже с кремове, както аз. Даже сега питам в друга тема за разни кремове, които май ще се окажат по- подходящи.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добре си се подредила ,давай както ти казах в другата тема и вода поне 1.5 на ден за 2 вече ако можеш.Я кажи колко отслабна и за какво време? Питам те ,защото след кърменето и аз съм на вечно отслабване ,ама нещо ...... Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 807
  Grinning Ми то си пише на лентичката ми - 16,5 кг за почти 6 месеца - хранителен режим на Дюкан. Аке се интересуваш - ела прочети  Grinning
Всичко е ок... с изключение, че не съм на 18 год. и кожата явно не е толкова еластична, колкото преди, въпреки мазането! Но при всяко по-ложение по-добре няколко бръчки повече, отколкото 20 кила в повече  LaughingА те, бръчките, при всяко положение няма да ме отминат! Mr. Green

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Брей,как не съм влизала в тази тема ,ще взема да отскоча до там! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт