Merry Xmas and Happy New Year-United Kingdom of Great Britain and N Ireland-12th

  • 18 200
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Добро утро момичета!   food010
Мира, и при нас някои са изкарали Коледната украса, но масово я правят първия уикенд на декември, тогава и аз ще се разшетам Wink
За автоматика питах, защото нали при скорости задължително включваш на ръчна, както и Мишолина е споменала. През деня не е проблем, дали ще държиш спирачката или не, но като се мръкне и ако има коли зад теб, заслепяваш шофьора отзад. Като е тъмно аз винаги вдигам ръчната и включвам мигача точно преди да потегля. Гледам и другите шофьори масово го практикуват. В Бг не ми е било проблем, защото там светлините са покрити със слои прах и не са така ярки, но тук определено прави впечатление.
Алиса, става дума за Pneumococcal. Аз не я сложих на моята и все още се чудя дали постъпих правилно  newsm78 Pneumococcal infection can cause diseases such as pneumonia, septicaemia and meningitis. Затова Ave спомена менингита.

# 16
  • Мнения: 884
И аз да се запиша на новата тема!
За украсата даже закъснях.Тази събота ще я слагаме.Само вътре. Не виждам нищо лошо да е по-отрано.Създава много добро настроение! Проблема е с махането ,че понякога отива до февруари(пусти мързел) !  Laughing Играчки поръчах он-лайн. Останах изненадана колко неща бяха sold out ,особенно в Toys'r 'us ! Хората отдалеч поръчват явно!
Алиса, навсякъде из детските уеб магазини има календари от плат или дърво!Ще потърся по-късно и ще ти пратя линк.
това списание от waitrose има много добри идейки и страхотен и лесен за правене домашен календар,ако имаш време де Laughing : http://www.waitrose.com/inspiration/seasons.aspx
който му се занимава идейки и тук: http://www.bhg.com/bhg/slideshow/slideShow.jsp?sssdmh=dm17.28505 … ;email=1392029807

Аз съм между Ричмънд и Кю ,който иска да ходим на кафе да се обажда ,че имам баба до 1ви януари само!  Simple Smile
Кога се слага гореобсъжданата ваксина?

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 12:37 от macoball

# 17

Кога се слага гореобсъжданата ваксина?

По прицип се слагат, когато бебето е на 3 и 4 месеца, но няма проблем и по-късно да се навакса - на мойто бебе ги направиха на 5 и 6 месеца, тъй като не бяхме в UK по времето когато трябваше.
MenC is a primary immunisation given to babies when they are 3 and 4 months old with a dose of the combined Hib/MenC vaccine being given at 12 months.

# 18
  • Мнения: 2 032
Макобал, ще имам баба от 18 декември. Хайде да се видим тогава. Ще ти свирна. Мерси за идеите. (Искам да купя, не да правя  Embarassed)

А, това да не е новата ваксина. На Ели (май) сложиха. За Калина (4.5г) казаха, че е късно.

# 19
  • Мнения: 128
Здравейте а моето бебче ще е на 7 месеца когато пристигнем в Лондон Може ли тогава да направим тази ваксина Виждам че cheeky са я били на 6 месеца но ние имаме три приема pentaxim Или едната няма нищо общо с другата

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
А, това да не е новата ваксина. На Ели (май) сложиха. За Калина (4.5г) казаха, че е късно.
Точно тази! Моята я викаха началото на тази година, преди да навърши 2 г. А защо за по-големи деца да е късно  Thinking Тази ваксина мисля, че се слага и на по-възрастни хора?! Мен точно този факт ме накара да не заведа Ели. Един вид по-малките деца са по-податливи на тази болест, а по-големите не  newsm78
За адвент календар, съм вижадала подобен в TK Maxx и в M&S, при хранителните стоки беше изложен.

# 21
  • Мнения: 884
http://www.bloomingmarvellous.co.uk/ProductList.aspx?CategoryID= … mp;language=en-GB  ето тук има различни календари.
Няма начин да нямате магазин около вас.
Непременно трябва да се видим тогава,Алиса!
На Томи всичко му слагат, що е по програма за ваксиниране за UK и USA,няма начин да я е пропуснал горкият.

# 22
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
А, това да не е новата ваксина. На Ели (май) сложиха. За Калина (4.5г) казаха, че е късно.
Точно тази! Моята я викаха началото на тази година, преди да навърши 2 г. А защо за по-големи деца да е късно  Thinking Тази ваксина мисля, че се слага и на по-възрастни хора?! Мен точно този факт ме накара да не заведа Ели. Един вид по-малките деца са по-податливи на тази болест, а по-големите не  newsm78
За адвент календар, съм вижадала подобен в TK Maxx и в M&S, при хранителните стоки беше изложен.


Тази ваксина я въведоха в каленадара мисля,че Септември 2006 г. По принцип се слага на новородените бебета(не знам каква възраст),но тогава включиха и я слагаха на всички деца до 2 г възраст. Аз бях поставена пред свършен факт,тъи като мъжа ми заведе малкия да му сложат ММР,но като се върна каза,че са му сложили и тази Лично аз нямам против,така или иначе щях да я сложа. По някаква причина не се слага на деца над 2 г възраст. тази за възрастните е PPV,a тази за децата - PCV или обратнотоно не са еднакви,поне така мисля.

# 23
  • Мнения: 1 363
Алиса,,
Ето това е нашия. От Great Little Trading Company. Ako го гугълнеш ще видиш какви други календари имат. В джобчетата са фигурките, които са с велкро и всеки ден се поставя по една фиргурка, докато се пресъздаде сцената на Рождество Христово.

По- късно ще се включа отново.

# 24
  • Мнения: 720
Аниджи, важи ли още  поканата за гостуване у ваше село Wink?
изпита на мъжа мина.....,че докато не е дошло време за другия  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 363

За украсата даже закъснях.Тази събота ще я слагаме.Само вътре. Не виждам нищо лошо да е по-отрано.Създава много добро настроение! Проблема е с махането ,че понякога отива до февруари(пусти мързел) !  Laughing Играчки поръчах он-лайн. Останах изненадана колко неща бяха sold out ,особенно в Toys'r 'us ! Хората отдалеч поръчват явно!

Macoball, виждам, че не сте от суеверните, след като държите украсата чак до Февруари понякога Wink
Аз много мразя да я свалям. То май, никой не обича. Особено лампичките от елхата Sad
Алиса, провери в Маркс (и Спенсър), там миналата събота видях адвент календар под формата на дядо Коледа с малки чекмедженца, ако не се лъжа.

Ние най- важната играчка трябваше да я поръчаме онлайн, понеже в ЕЛС е разпродадена тотално и няма да получават такава до след януари. Малко се паникьосахме, че сме закъснели, но успяхме де, от друго място. Хората купуват, не си играят.  Crazy Да живее Интернет Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 959
Аниджи, важи ли още  поканата за гостуване у ваше село Wink?
изпита на мъжа мина.....,че докато не е дошло време за другия  Laughing
До 18.12 съм свободна така че ако идвате заповядайте  Peace

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 10:53 от aniji

# 27
  • Мнения: 1 363
АЗ търговия с България от Англия се отказвам да правя  завинаги:x
Три писма писах на три книжарници със запитване и от трите ни вест, ни кост. Егати кастъмър сървис-а дето имат Close Спомням си преди време, че писах на Пингвините, но до днешна дата нямам отговор. А толкова много искам да закупя ДВД-та и книги за малкия.
Не искат ли да правят бизнес тези хора, бе?  Shocked Аз съм много писд офф.

Поне да можех пиратската да свалям бг аудио филми, а то и това не става.  arghhhh

# 28
  • Мнения: 720
Аниджи, важи ли още  поканата за гостуване у ваше село Wink?
изпита на мъжа мина.....,че докато не е дошло време за другия  Laughing
До 18.12 съм свободна така че ако идвате заповядайте  Peace


ок. При нещо по конкретно ще ти пиша направо на лични.  bouquet


Мира жалко но така е понякога ,но да ти кажа не всички фирми са така .Ти що не вземевш да им се обадиш направо по телефона и да си кажеш каквото имаш.Хем ще ти олекне хем и те може да се пораздвижат, че и книжки и филмчета може да получиш. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 184
Здравейте.

Познавате ли някой, който ще пътува от Великобритания до България преди Коледа  с кола?
В bghelp  имаше обяви, но в момента няма нищо.
Искам да поръчам няколко книги и една играчка от amazon. Но ще са над 2 кг и по пощата ще излезне към 30 лири.

Общи условия

Активация на акаунт