Размер на памперса

  • 5 867
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
Моята кукла се роди 3.350.Още от изписването бяхме на Памперс-миди.

# 16
  • Мнения: 22 436
На мен досега памперси не сами пропускали.
Аз сменям размера със следващ, когато ластиците започнат да се отбелязват на крачетата.

# 17
  • Мнения: 1 335
Според мен можеш да си ползваш още 1-чка, ако видиш че му се отбелязват на крачетата - мини на 2-ка (или ако пропускат, но това е относително, тъй като ако ги сменяш по-често няма да пропускат). Моя син е 7 кг вече и до преди 1 седмица позвах 2-ка (3-6кг), защото бяхме купили повече и исках да ги изразходвам. На крачетата леко му се отбелязваха, но аз ги сменях честичко  и не са ми пропускали.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Ооо, ще разбереш. ПО излизащото аки. Или като вземе да се пълни за период, по-кратък от този между 2 яденета. Или като почнат да се отбелязват ластичетата на крачетата. Впрочем, аз изобщо не съм вземала 1, направо с 2 почнах. Към 1 месец беше май като взеха да омаляват - айде, може би 1.5.

# 19
  • Мнения: 6 442
Аз единичка не съм ползвала. Peace Направо на 2-ка.Родихме се 3,150кг.Но най-сигурен признак за смяна на размера е ако се отбелязват ластиците на краченцата.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами като започне да пропуска пампито или следиш за килограмите,но винаги е по хубаво размера да не е на ръба.Дъщеря ми се роди 3.500 и направо като я изписаха ползвахме на Памперс 2-ка

# 21
  • Мнения: 83
когато започне да пропуска или да се отбелязва на крачетата или много   започнеш да стягаш с лентичките от страни Hug

# 22
  • Мнения: 3 069
При нас започна да пропуска и тогава сменях на по-голям номер.

# 23
  • Мнения: 2 019
Можеш веднага да вземеш следващия. Придържай се към долната граница на размера, т.е. ако детето е 4кг, взимай тези, които са от 4 до... и т.н. А ще разбереш, че са умалели, по това, че често пускат!
Peace

# 24
  • Мнения: 545
Според мен вече е време за следващият номер! Crazy
Момичетата са ти казали,започне ли да се отбелязват ленти по крачетата,вдигай летвата! Grinning

# 25
  • Мнения: 1 586
Когато започнат да му се отбелязват лентичките по краката,и когато започне да пропуска е време за нов размер.
Гледай долната граница.Според мен мини на следващият размер.Хриси се роди 4.050 и в родилното ми казаха,че най-малкият размер не става за нас!

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
като започне да пропуска или да се отбелязва на крачетата
аз лично не бях доволна от най-малкия размер и почти веднага минах на следващя Peace

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дъщеря ми се роди 4кг. и още в болницата ми казаха, че мини 3-6 кг. на Памперс са й малки.Да обяаче татито от кеф беше накупил 4-5 пакета и се налагаше честичко да я сменям, иначе пропускаха много.После смених и марката.

# 28
  • Мнения: 403
Според мен вече може спокойно да ги смениш с Памперс - миди - 3. Те са от 4-9 кг.
Или тройка, а можеш да пробваш и двойка от 3 до 6

# 29
  • Мнения: 403
Дъщеря ми се роди 4кг. и още в болницата ми казаха, че мини 3-6 кг. на Памперс са й малки.Да обяаче татито от кеф беше накупил 4-5 пакета и се налагаше честичко да я сменям, иначе пропускаха много.После смених и марката.
Извинявай, не бях прочела това мнение! явно сте за 3 от 4до 9 Успех

Общи условия

Активация на акаунт