Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 766
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Съгласна съм, че семейството помага да се формира сексуалността и човек харесва вече познатото, както казват по филмите за серийни сексуални убийци  Laughing

Иначе аз цял живот съм се идентифицирала с баща си и съм харесвала мъже като майка ми, ниски отворковци и в крайна сметка се омъжих за човек като баща си - висок и див

# 106
  • Мнения: 14
Не ,за щастие Whistling

# 107
  • Мнения: 5 140
Намирам по нещо сходно с баща ми.

# 108
  • Мнения: 1 029
слава Богу,няма нищо общо с баща ми Praynig

# 109
  • Мнения: 1 526
Нищо, ама нищо общо. Нито като външен вид, нито като държание, нито като емоционалност.
Много са различни, но ги обичам и двамата.

# 110
  • Мнения: 71
ЗА ЩАСТИЕ НЕ !!!БАЩА МИ ( АКО МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКА ЧОВЕК , КОЙТО НИКОГА НЕ МУ Е ПУКАЛО ЗА ТЕБ)Е НАЙ БЕЗОТГОВОРНИЯ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ , А МЪЖА МИ НАПРОТИВ НАЙ ГРИЖОВНИЯ СЪПРУГ И БАЩА ЗА КОЕТО МУ БЛАГОДАРЯ newsm51

# 111
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
ЗА ЩАСТИЕ НЕ !!!БАЩА МИ ( АКО МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКА ЧОВЕК , КОЙТО НИКОГА НЕ МУ Е ПУКАЛО ЗА ТЕБ)Е НАЙ БЕЗОТГОВОРНИЯ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ , А МЪЖА МИ НАПРОТИВ НАЙ ГРИЖОВНИЯ СЪПРУГ И БАЩА ЗА КОЕТО МУ БЛАГОДАРЯ newsm51


Което още веднъж идва да докаже тезата на Лабрадор!  Peace

# 112
# 113
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
По лоялността, отзивчивостта, чувството за хумор...

Не се бях замисляла Simple Smile верно имат некои общи черти, което си е чисто съвпадение, естествено...  Crazy

# 114
  • Мнения: 4 187
За щастие не, не си приличат по абсолютно нищо !

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да намирам много прилики в поведението и уменията.

# 116
  • Мнения: 48
Да,  имат  нещо общо.

# 117
Нямат нищо общо,но и двамата много ги обичам.А обичат да си пийват Laughing

# 118
  • Мнения: 5 940
По нищо. Не е съзнателно търсено.

# 119
  • Мнения: 408
Ммммм, дааааа - по способността си да намират 1001 извинения, само и само да не свършат някоя къщна работа/такава, която аз не мога/.

Общи условия

Активация на акаунт