Отговори
# 90
  • Мнения: 6 390
Лелелеее
вчера ви оставих, днес вече сте преполовили новата тема  ooooh! отивам да попрегледам  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 62
Здравейте мили бъдещи и настоящи майчета.
Много сте бързи направо немога да смогна да чета какво сте изписали.Мога да отговарям само когато съм си в къщи  Weary иначе на работа влизам тайничко за да чета.

Честито на новите попълнения   smile3525

Kisa05 и при моята ли чна лекарка се получи нещо подобно. Слид първия ми преглед каза да отида след 10 дни да видим за сърчицето и да нося направление. Аз отидох същия ден да си взема направлението защото съм на работа и няма кога пак да ходя, а мойта докторка оооо за какво ти е толкова рано това напровление то чак в 3 месец се дава. Мале много ме ядоса и й казах НЕЗНАМ КАЗАХА СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ДА ГО НОСЯ  и ми даде.

Дуци честито миличка и не се ядосвай с бесните селяни по улицата.

И на мен ми направи впечатление че сме много мамчетата от Варна не е лошо да си ударим една среща  smile3503

За изследванията ми казаха че др месец ще ми ги пуснат. Последно ходих на 26.11 и тогава видяхме сърчице за първи път. Следващия път съм на 18.12 на ЖК и на 21.12 на ехограф. Казаха ми че когато отида на ЖК ще ми пуснат изследванията.

И мойто коремче стърчи. Аз като ви слушам какви сте манекенки всички а аз.... последно бях 52кг и съм висока 160см Embarassed Не ми стават дънките и на мен. Все ходя с разкопчано копче и колана го отпуснах с една дупка че ми стяга абе ужас. Мислех си че е рано но явно не е с което малко се поуспокоих но аз пък имам запек и може и от това да ми е по подут корема.

Vesi и аз също не повръщам ( по принцип в живота си съм повръщала 2 или 3 пъти) но когато усетя че ме става лошо или ми тръгват киселини лапвам една дъвка зелен орбит и веднага ми става по добре всичко се успокоява.

За спането и аз не мога да спя от както съм забременяла и незнам дали ще е така до края ама мога да полудея хода като ударен самолет по цял ден на работа.

RKRASTEVA и аз ходя при д-р Петинка Цветкова дори си записах вече и ЖК при нея. В момента при нея има 160 бременни. Но само хубави неща съм чувала за нея и някакси много положителна жена кефи ме много. Винаги е с усмивка и обеснява.

Надявам се сега в Събота и Неделя да мога да пиша повече защото съм си в къщи smile3521 newsm44 newsm10

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 109
И аз съм ЗА срещата във Варна, включвам се  Grinning

Дуци, много се радвам че всичко е наред.

Аз ходих един път при Капка Атанасова в Майчин дом и съм много доволна. Супер мила е. Може би при нея ще ходя, а за раждането съм фен на Танев от АГ, но този въпрос по-късно ще се изяснява, дано всичко е наред.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 946
Добър вечер, момичета и добре дошли на новите мами!

Дуци, браво за темата! Опитай да не се тревожиш и да си почиваш повечко. Пък и след като док е казал, че всичко е наред...  Hug Иначе за колата.. Идиоти всякакви!  #2gunfire  Да не стават само по-големи произшествия.  Praynig Ламарините се оправят.

RKRASTEVA, сигурно защото си слабичка, затова така ти личи от сега коремчето и не ти стават панталоните. То и maimunka2 се похвали с коремче, а и други мами, ама не запомних всички... Радвайте им се!  preggo  Аз бих искала моето да личи, ама никой не е предположил, че съм бременна, колкото и да го пъча...

Patishonka, ами то като напишеш smiles или emoticon в google и излизат един топ сайтове. Иначе един от любимите ми е този http://www.fantasygif.it/index_2.htm

Хора, къде го намирате туй безсъние, да ида да си гребна малко.. Мен ако ме остави някой, ще спя цял ден. Вече почти редовно закъснявам за работа, чак се притеснявам, че ще ми направят забележка... 

julie.k, прекрасно детенце ще си имаш.. От сега се вижда.

Астарта, видя ли - била ти е нужна почивка.  Hug Хубаво е че срещаш такова разбиране в лицето на мъжа си. Аз като се върна от работа, направо искам да спя и малко съм занемарила готвенето и чистенето, та не знам докога ще ме търпят, но иначе е сигурно, че той никога няма да подхване да свърши нещо..

Kisa05, направление за гинеколог няма право да ти отказва!  Naughty Иначе ти е рано да искаш талон за регистриране на бременност.

На мен още не са ми правени никакви изследвания. Ще видим във вторник дали ще ми назначи нещо док или ще прецени, че е рано.

mylili, спокойно.. Следващия път ще го видите плодното сакче. То това зависи и от прецизността на ехографа. Вагинално ли те гледа или с коремен?  newsm78

Бухтичка
, поздравления за видяната точица и не ги мисли кистата и раничката. Щом ти е казала докторката, че не са опасни, значи е тъй.  Hug
 
peaches, искам да те прегърна, да пляскам с ръце и да се въртя в кръг.. 
    newsm68   newsm44         
Ти си прекрасна, а това са близнаците, които чаках, сигурна съм. Значи се крие малкия хитрец... Нищо, следващия път ще ги видите и двете човечета.  smile3508 Чакам да качиш снимката и ти стискам палци всичко да е наред с това зацапване.  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 18 679
 Hug Привет!
Чета тук вече десетина дни, но исках да се включа официално след потвърждение от лекар. Нооо....не устисках Blush Laughing Още не съм ходила, но според Дуци, а тя е капацитет Heart Eyes, терминът ми би трябвало да е за 30 юли. Последно видях лелята на 24-ти октомври.
Години почти 29, без два месеца. Втора бременност. Първото ми детенце е заченато по абсолютно същото време! Роди се на първи август Laughing
Включвам се по повод кистата на Бухтичка. Исках само да кажа - не се притеснявай излишно, среща се доста често, моята, когато бях бременна с Ники, достигна почти 6 см. Shocked, преди да се спука в началото на пети месец. Не съм я усетила въобще. Според лекарят би трябвало да имам придърпване в яйчника и малко болка при спукването. Нищо такова. Дойде и си отиде незабелязано.

# 95
  • Мнения: 62
Ооооооооооо мамчета тази сутрин май си поспивате повечко. Браво на вас. Нека днес е почивен ден. Аз съм станала в 8 представяте ли си колко много съм спала е с една пауза може би от 2:30 до 3:30 са въртях чудих се какво да правя мислех да пускам телевизора абе гадно е и така хайде чакам ви. Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 2
Добро утро! на всички станали, а на тези които си почиват направо благородно им завиждам:)

стархотни новини има тук: peaches това е стархотно , дано се покаже следващия път за да го видите Simple Smile
  bouquet
лек ден и успешна почивка на всички
аз ще поработя още малко Simple Smile

# 97
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро! Аз също съм изкукуригала от 8.00 , ама първо  hang  , после правих принцеси и сега гледам огледала с кафенце в ръка  Grinning Моя мъж болен - много е хремав тази сутрин , как ще се пазя не знам, за момента съм го прогонила в другата стая.. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 2
vessi, osven tova go i lekuvai Simple Smile)))))
makar 4e drugata staq e dobur izbor , ma njama da izdurji mai dulgo  Simple Smile dano premine burzo

# 99
  • Варна
  • Мнения: 289
изпи Колдрекс  Макс грип едно прахче и витамин Ц , ами то вече е ясно че е на късмет  ooooh! дали ще се разболея или не...

# 100
  • Мнения: 6 940
Аз съм будна от 6:30 Tired
Белинда, добре дошла Hug Относно кистата аз не се притеснявам особено засега, но не го очаквах просто...а и не е особено хубава новина. Дано наистина да изчезне сама.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз съм будна от 6:30 Tired
Белинда, добре дошла Hug Относно кистата аз не се притеснявам особено засега, но не го очаквах просто...а и не е особено хубава новина. Дано наистина да изчезне сама.

И на мен ми откриха 31/37 см , много се притесних първо, но после прочетох доста неща, мисля че не е толкова опасно.

# 102
  • Мнения: 2 323
Белинда-а-а, честсито!! Много се радвам да те видя тук Simple Smile
Дуци и Астарта - всичко е ок около вас, нали?
Аз вчера бях на лекар, всичко е ок, след месец пак. 7седмица определи, видях тупкащото сърце...щастлива съм много

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 11:20 от Aгата ®

# 103
  • Мнения: 2 323
Kisa05 , аз ходих на първи преглед при д-р Надя Дюлгерова в клиника Надежда . На втори преглед съм на 10.12 да се доизяснят  нещата и след това ще видим къде какво.. А на личната се обадих преди първия преглед още и ми каза че началото на 3-ти месец е нормално да ми даде направление за консултации. Преди това просто няма смисъл. Но и аз имам осигуровки и едва ли ще продължа с частни прегледи и консултации , де...

Задължена е да ти даде направление!!!! Аз си взех веднага, като си направих тест! Как така ще те кара да ходиш на частен преглед, защото ,,било нормално,, в началото на 3 месец?!?

# 104
  • Мнения: 24
здравейте момичета  Smile
и аз не спах добре тази нощ, цяла вечер бях много нервна и като се събудих към 3:30 та сигурно до 5 не можах да заспя. Ама то как да заспи човек като му дърпат постоянно завивката  smile3515


между другото имам предложение за следващата тема:
Вече всеки май разбра, ще си имаме бебок през ЮЛИ у дома!

няма да се сърдя на корекции  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт