Отговори
# 300
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Мен ме гледаха в 5 г.с. с вагинален.Видя се само точица.Другата седмица съм на лекар,надявам се да ме гледа на коремен и да чуем сърчицето,ама ми се струва че може да предпочете вагинален тъй като съм доста пухкава да не кажа по силна дума,а до колкото знам мастната тъкан влошава образа. Tired.
За секса направо си признавам че от както видях зацапване просто казах на мъжо да забрави за секс най рано до края на третия.За след това ще помисля. Mr. Green.Но честно казано нямам и желание,просто се притеснявам да не стане нещо и всичкия ми мерак се изпарява. Crazy

А за новата тема аз се ослушвам ,за което ме извинете,ама не знам как да сложа всичките картинки на началния пост.С една дума съм бая зле за това се въздържам. Blush

# 301
  • Мнения: 782
При мен Бечо се видя 6-та седмица и тогава чухме и сърцето на коремен ехограф Simple Smile
Според мен зависи какъв е ехографа, защото не ми се вярва да има гинеколог, който да не може да види бременност Wink
А що се отнася до секса, въобще не искам и да чуя Crossing Arms Съпругът ми също не дава зор, то и страха от предния път ни е много голям и затова мислим само за Бебето, за нас по-малко Simple Smile

А за новата тема аз се ослушвам ,за което ме извинете,ама не знам как да сложа всичките картинки на началния пост.С една дума съм бая зле за това се въздържам. Blush
И аз така, никога не съм пробвала EmbarassedТа докато ние невежите се научим МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ НОВА ТЕМА newsm17

# 302
  • Мнения: 132
и аз съ новичка и немога да пусна нова тема baby_neutral

# 303
  • Мнения: 1 828
Знаете ли от коя седмица се вижда бебето на коремен ехограф?


Аз бях в 7ма и се видя - разбира се повече приличаше на малко бяло петънце  Simple Smile
Лекарката му видя и сърчицето, но аз не можах да го различа  Confused
Но пък и мойто докторка е с хубав ехограф. Днес например бях в поликлиниката на първичен преглед при АГ по касата и на нейният образът беше много лош.

# 304
  • София
  • Мнения: 334
Ами, срам - не срам - пробвах се аз за темата.
Дуци, копирах директно твоите картинки, линкчета и всичко - на работа съм и нямам възможност да отделя повече време в момента.

Заповядайте в новата ни темичка!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246654.new#new

# 305
Здравейте, мами и от мен! И аз да се запиша за темата...трето дете през юли...12-13 юли засега. Всичко е ок , засега. Ще следя темата с интерес. Лека бременност на всички ви!

# 306
  • София
  • Мнения: 334
Добре дошла, anedi74   bouquet
Радвам се, че всичко при теб е наред и че ще имаш даже трето детенце! Laughing
Ей сега ще те запиша в новата темичка (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246654.new#new) - чувствай се поканена да споделяш там  Grinning

ПС. anedi74, вписах те на 12 засега, при промяна на термина ми пиши, ще отразя на страничката Simple Smile Предположих, че си на 33 или 34 години, засега писах 33. Кажи дали да коригирам; може да ми пишеш и в кой град живееш  Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:17 от julie.k

Общи условия

Активация на акаунт