Петъчна тема,подарък за рожден ден

  • 2 310
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 123
Аз банани обичам,ама само ги беля.Виж за яденето ще се пробвам

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доматите ги ям нарязани Mr. Green

Виждала съм момиче с идеални зъби да яде ягода. При това не го правеше нарочно да изглежда еротично. И точно това беше най-възбуждащото.

# 32
  • Мнения: 4 447
Мога да ям еротично банан, Кой не може? МОга да ям еротично и слива, праскова, кайсия, чушка и краставица. Rolling Eyes

Някой еротично може ли да обели ябълка ? Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 161
Мога да ти я обеля като спирала,без да спирам.Достатъчно еротично ли е?

Никой не се води стриктно към темата.Всички могат да ядат еротично плодове,въпреки,че не вярвам,но правите ли го предизвикателно на обществени места?

# 34
  • Мнения: 3 405
Не, на обществени места не, ще си изям червилото.

# 35
  • Мнения: 4 447
Забравих да кажа, че не ги ям така навън де. Правила съм го на бъзик... ама да ми е начин на ядене - не е  Hug

Яла съм на оществено място ертично сладолед. И на клечка, и от фунийка, и мелба. Но за лични нужди, а не обществени  Whistling

# 36
  • Мнения: 6 993
Мога да ги ям еротично, но не ми се занимава. Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Добре де, това го можем - ясно, ама от какъв зор ще правя на някого густото на обществено място. Липсва ми мотивация... Или искаш да кажеш, отвътре да ми идва...

# 38
  • Мнения: 2 161
Защо на другите?Седите си с мъжа ти около една маса и ти си ядеш банана специално за него.Не те интересува кой гледа и кой не гледа.Правиш го заради него,на него да му доставиш удоволствие.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Защото, ако започна да плюнча банан по определен начин бъди сигурна, че не само моя мъж ще е впечатлен...
Но, пак казвам, ако ми идва от вътре, защо не.... абе, пак малко на тийн изпълнения ми напомня.

Въпреки, че сега се сещам за "Когато Хари срещна Сали" и нейните припадъци, докато ядеше някакво сирене ли, какво беше...

# 40
  • Мнения: 6 993
О, след горния пост се сетих как веднъж ядях сладолед..Никак нееротично според мен...И изведнъж остановявам, че момчето, което беше с мен, е спряло да говори и ме зяпа в сладоледа, както и едни хлапета от съседната пейка... Laughing От тогава ям само с лъжичка Mr. Green

# 41
  • Мнения: 17 407
МНого тъпо и смешно ми изглежда да се залиготя с банан или каквото там на публично, че и на непублично място. Не знам дали мога, ако се напъна, може и да успея. Определно това не е моят начин да впечатлявам мъжете и се надявам да не стигам до такива похвати, за да ми се обърне внимание Wink

# 42
  • Мнения: 14 654
Преди години видях как прегладнял циганин поглъща банан, кокореше си очите... Като чуя някой да споменава за ядене на банани веднага се сещам за него. И за окорените му очи.

# 43
  • Мнения: 1 512
Преди години видях как прегладнял циганин поглъща банан, кокореше си очите... Като чуя някой да споменава за ядене на банани веднага се сещам за него. И за окорените му очи.

Янечек, нещо ми се струва, че си измисляш - нима бананите са достъпни за всички??? Как така циганин ще яде банани???

# 44
  • Мнения: 17 407
ИМа и работещи цигани. НЕ измествайте темата! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт