Защо трябва да купувам подарък от "дядо Коледа" в градината?

  • 7 961
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 512
Всъщност,кога е въпросното тържество??? И аз не бях информирана за тази малка подробност.

Здравей, Мария! Мен ме информираха за датата, след като ги попитах изрично - на 21 декември е.
Казаха, че децата ще са превъзбудени и "практиката е да не ги слагаме да спят в този ден, а вие елате да си ги вземете около 14 часа, след тържеството."
Какво ще обяснявам на шефа аз си знам...

# 121
  • София
  • Мнения: 448
Благодаря ти, ansam!
Аз и да обяснявам,никой няма да ме разбере.Ама това си е работен ден,не че не искам да си тръгна по-рано,но...........

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ansam, кажи им на тия госпжи, че това си е работен ден. И колкото да са превъзбудени децата ще се наложи да ги гледат докато родителите им са на работа. Никъде не пише, че трябва да си вземеш детето по рано , защото щял да идва Дядо Коледа и то щяло да се  превъзбуди. В нашата градина след тържеството децата си ядат, спят и като станат си играят с играчките.
Струва ми се , че на госпожите им е хрумнало да си ходят по рано този ден....не им се давай.

# 123
  • София
  • Мнения: 448
ivben , така беше и миналата година.Аз не можах да стигна до 14 часа в градината и заварих Криси и още няколко деца да си спят сладко-сладко,а госпожите бяха нервни и ми направиха забележка.Който иска да спи,който не иска-да не спи.Това е работното време на възпитателките от втората смяна 12.30-18. А моето е от 8.30 до 18.

# 124
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
И миналата година и тази в яслата на синът ми ще имат тържество. И миналата година носих подарък, който си остава там и тази година пак ще нося. Не намирам нищо лошо в идеята. Обновява се "парка" с играчки. Децата са доволни. Тази седмица даже бяха "писали" писмо до дядо Мраз. Лелите не са казвали до каква сума да са подаръците, само казаха да не се носят пистолети, саби и други оръжия, както и играчки с малки части. Кристиян иска джип, но в яслата ще получи от добрия старец един дървен камион с кубчета, а в къщи на Коледа ще го чака джипа. Grinning

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мария, повдигнете въпроса. Говорете с директора, няма такива положения, да не се правят на интересни и да побъркват родителите. Имат си работно време и да не нервничат много, защото такива са им задълженията да ни дледат децата. а колко ги гледат е отделен въпрос

Общи условия

Активация на акаунт