COBOS геймърки

  • 35 966
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Не, има си емотикон 35. Докато пишеш съобщение, вляво в галерията си излиза точно такъв-на последния ред. Поне при мен.

# 16
  • Мнения: 274
Ами, няма финансова изгода, но пък ще може да получаваш  всякакви обяснения на ЛС. Миси ми е ника.  Peace


ОК Миси! Хубаво е човек да получава обяснения на ЛС! Ама е хубаво да не ти ги иска шефа тези обяснения... Simple Smile

Аз към Пролетното цвете се обръщам с МИЗИ ама нищо... Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 412
Е, то ако се купи на 700 и се продаде на 800, тя да си стои под 900 колкото време си иска Simple Smile

Мисля, че може и да падне малко. Това ниво за Оргахим, според мен е нещо като при КАО, няколко месеца ще варира. Но пък преди кризата Орга много бързо препускаше нагоре...Ох, аз тук си пиша и си редактирам... Загледала съм я акцията, нищо не знам конкретно, само импулси, спира ме това, че като загуби времено например 15%-25%, ми се отразява на настроението. Докато с акции от 20-30 лева го преживявам като част от гейма.

За CHIM, аз влязох предния ден на 14 и нещо, обаче не знаех, къде ще спре паденето. Нали акцията е добра, късмет с нея! И дано покупките ни тази седмица ни изненадват възходящо следващата.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 17:27 от tigonew

# 18
  • Мнения: 274
Селинджър, като имаш повече постове тук те взимат по-насериозно  Wink. Ама теб това не те топли при всички положения... Laughing

Мизи, то аз не се взимам на сериозно, а кво остава за хората....Simple Smile

Ама има и по лош вариант - хора които сами се взимат много на сериозно, а никой друг не им обръща внимание....и без д асе усетят говорят по-вече глупости от мен -)))))

Важното е да ви е FUN!!! И в бизнеса е така - поне за мен - Ако няма FUN, взимам си шапката и чао!

ПП. Аре наздраве. Аз си сипАх едно уиски и с един колега си поркаме вече!  Drunk

# 19
  • Мнения: 1 320
Виж сега, селинджър, на нас си ни е фън Simple Smile. Обаче - не може едновременно да даваш съвети за акции и компании и как се готвят фламбирани топки от кво беше там...Щото заради топките ще те вземем несериозно и за акциите, понимаеш? Имиджът си е имидж и за него почивен ден няма Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 397
ОК Миси! Хубаво е човек да получава обяснения на ЛС! Ама е хубаво да не ти ги иска шефа тези обяснения... Simple Smile
Аз към Пролетното цвете се обръщам с МИЗИ ама нищо... Simple Smile

Ау, каква грешка, съжалявам. Сигурно ми се е искало и на мен да ми кажеш нещо.
  Joy емотикон 35. Айде отивам за детето, че го обърнахме на чат.

# 21
  • Мнения: 274
Виж сега, селинджър, на нас си ни е фън Simple Smile. Обаче - не може едновременно да даваш съвети за акции и компании и как се готвят фламбирани топки от кво беше там...Щото заради топките ще те вземем несериозно и за акциите, понимаеш? Имиджът си е имидж и за него почивен ден няма Simple Smile

Ами непонимая много....То си е техна работа - както искат да ме вземат (най добре ще е с лимозина и директно в някой хотел . хохохоо), нали важното тук специално е да има ПРОФИТ! Аз не искам много много да давам съвети за акции, особено на жени, защото после мъжете ви да не ме търсят като фалирате Simple Smile
Майтап.
А да знаеш от мен - човек който умее да направи добри фламбирани топки от кавказки пръч, не може да не разбира от фондова борса! Няма начин

# 22
  • Мнения: 274
ОК Миси! Хубаво е човек да получава обяснения на ЛС! Ама е хубаво да не ти ги иска шефа тези обяснения... Simple Smile
Аз към Пролетното цвете се обръщам с МИЗИ ама нищо... Simple Smile

Ау, каква грешка, съжалявам. Сигурно ми се е искало и на мен да ми кажеш нещо.
  Joy емотикон 35. Айде отивам за детето, че го обърнахме на чат.

Аз и без да ти казвам ти си знаеш, че те обичам от самото начало  txtloves (is in the air)

А ще може ли да вземеш и моето дете (голямото), че май с това уиски ще закъснея...

# 23
  • Мнения: 1 320
Хахахаха, мразя топки от пръч...в противен случай щях да ти предложа да споделиш рецептата Simple Smile
Ай да не се отклоняваме от темата.
Каквото и да споделяш, мъжът участва с равноправен глас /почти винаги, щото понякога няма време, де, като дойдат импулсите, хахахахаха/ при вземането на решения. А мойто мъж много умен.

# 24
Здравейте момичета и селинджър, аз докато се усетя днес и вие сте се изписали, че сте се и преместили. Правя запис и тук  newsm53

# 25
Здравейте и от мен на новото място! Дано да ни е на късмет! Селинджър, радвам се, че си с нас, защото ценни съвети даваш. Момичета гледам, че много коментирате за CHIM, съжалявам че не съм ви го споменала досега, но просто го имам отдавна в портфейла, то какво ли нямам Crazy, но оня ден преди да се разболея допълних малко на 14 и нещо. Но според мен и днешните нива бяха добри за влизане, перспективна си е тази позиция. Относно Оргахим, ако имах парички, влизах на тези нива без да се замисля. Имам няколко бройки от 400лв., после понапълних, когато слезе под 800, и за да не съм капо по време на корекцията си взех една на 680. Някои в Инвестора бяха споделили мнение, че може да върне до 650, но не ми се вярва. Обикновено, когато извадят отчета Оргахим и тогава всички се втурват да купуват. Не знам какъв съвет да дам, но имайки предвид, че сега излизаме от корекцията, а и предстои пускането на Трейс тези дни, може би купи 1, а после още една. Не знам. Но съм почти убедена, че през първите два дена от пускането на Трейс, ще има много разпродажби и можем да се редим някъде на ниските нива. А след като мине Трейс, Коледа здравей! newsm44 newsm44 За КАО и ТОПЛ още преди това изразих своята подкрепа. Знаете ли тези дни се опитвам да вляза в Неохим, още от Нова година съм й хвърлила око, расте си акцийката, има направени инвестиции, заводът работи с пълна пара. Вие какво ще кажете? newsm78
Между другото Селинджър, в Инвестора да не би да си с ник B.Graham. Ако е така, приеми моите най-чистосърдечни благодарности, защото за много от позициите, в които съм влязла, съобразявайки се с твоето мнение, не съм сгрешила и съм сполучила. Дано не те изплаша и да спреш да пишеш при нас.
А, и още една позиция ми се струва страшно подчинена в момента - LESPL, жалко че не остана какво да продавам та да вляза тук с още някоя бройка, но никога нищо не се знае. Бъдете здрави и много късмет!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз писах, редактирах, сега отивам да ставам жена, майка и домакиня Simple Smile

elseve,  благодаря за мнението, ще по препрочета пак Hug

Здраве и приятна вечер на всички!

# 27
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен на новото място! Дано да ни е на късмет! Селинджър, радвам се, че си с нас, защото ценни съвети даваш. Момичета гледам, че много коментирате за CHIM, съжалявам че не съм ви го споменала досега, но просто го имам отдавна в портфейла, то какво ли нямам Crazy, но оня ден преди да се разболея допълних малко на 14 и нещо. Но според мен и днешните нива бяха добри за влизане, перспективна си е тази позиция. Относно Оргахим, ако имах парички, влизах на тези нива без да се замисля. Имам няколко бройки от 400лв., после понапълних, когато слезе под 800, и за да не съм капо по време на корекцията си взех една на 680. Някои в Инвестора бяха споделили мнение, че може да върне до 650, но не ми се вярва. Обикновено, когато извадят отчета Оргахим и тогава всички се втурват да купуват. Не знам какъв съвет да дам, но имайки предвид, че сега излизаме от корекцията, а и предстои пускането на Трейс тези дни, може би купи 1, а после още една. Не знам. Но съм почти убедена, че през първите два дена от пускането на Трейс, ще има много разпродажби и можем да се редим някъде на ниските нива. А след като мине Трейс, Коледа здравей! newsm44 newsm44 За КАО и ТОПЛ още преди това изразих своята подкрепа. Знаете ли тези дни се опитвам да вляза в Неохим, още от Нова година съм й хвърлила око, расте си акцийката, има направени инвестиции, заводът работи с пълна пара. Вие какво ще кажете? newsm78
Между другото Селинджър, в Инвестора да не би да си с ник B.Graham. Ако е така, приеми моите най-чистосърдечни благодарности, защото за много от позициите, в които съм влязла, съобразявайки се с твоето мнение, не съм сгрешила и съм сполучила. Дано не те изплаша и да спреш да пишеш при нас.
А, и още една позиция ми се струва страшно подчинена в момента - LESPL, жалко че не остана какво да продавам та да вляза тук с още някоя бройка, но никога нищо не се знае. Бъдете здрави и много късмет!!!

Здрасти Шампоанче (баси френската дума, как се пише неам представа),

Не съм B. Graham. Но познавам лично оригиналния Graham.....Хахаха, майтап. Иначе B.Graham от инвестора е пич и верно много ги разбира. за съжаление повечето като него избягаха от там....(((


Обикновено, когато извадят отчета Оргахим и тогава всички се втурват да купуват.

аз обикновено в такива моменти продавам...не говоря конкретно за оргахим...

Успех!

# 28
  • Мнения: 738
Оргахим е една от двете акции в моя портфейл, влязох на 400 и нещо и не смятам да продавам скоро. За мен е една от най-добрите акции Peace
Селинджър, благодаря ти за комплимента в предната тема, караш ме да се изчервявам Blush Mr. Green

# 29
Радвам се, че има и други като мен в Оргахима Laughing. Аз също възлагам на нея големи надежди.
Селинджър, извинявай за объркването, но мисля, че и ти даваш ценни съвети, затова се радвам, че пишеш при нас. А след като познаваш B.Graham от Инвестора предай му моите благодарности и ако иска да заповяда при нас.
Между другото, ако искате, можем да споделим кой с чие мнение се съобразява, когато чете във форума на Инвестора, може да ни е от полза. Нямам много време за обучение с подходяща литература, така че действам в движение така да се каже и без да си кривя душата някои момчета и момичета от Инвестора с мненията си са ми помогнали при вземането на решение за покупка или продажба на дадена акция - Bobi75, съни(тя), Императора, franky4fingers, profix, dundo1.

Общи условия

Активация на акаунт