100лв.пенсии-коледни,а на нашите дечица????

  • 8 317
  • 231
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 603
В случая става дума за нещо друго - по-важни от гледна точка даването на пари отстрана на държавата.

Е, та на кого е по-важно да се даде - на някой дето цял живот е бачкал и сега зъзне с по 100-150 лв. пенсия или на семействата с двама здрави и прави родители, които са достатъчно зрели, че са взели съзнателно решение да създадат дете ???

# 226
  • Мнения: 1 897
Покриха се също и авторката на темата и много други,които разпалено настояваха за тези 100лв. на първите няколко страници.Няма да изброявам поименно-надявам се все пак да следят темата.
За мен или са се осъзнали, или просто не могат да аргументират исканията си.
Всъщност останах с впечатлението,че въпросните дами  по-скоро оправдават претенциите си,отколкото да се опитат да ги обосноват.

# 227
  • Мнения: 2 131
В случая става дума за нещо друго - по-важни от гледна точка даването на пари отстрана на държавата.

Е, та на кого е по-важно да се даде - на някой дето цял живот е бачкал и сега зъзне с по 100-150 лв. пенсия или на семействата с двама здрави и прави родители, които са достатъчно зрели, че са взели съзнателно решение да създадат дете ???
Напълно си права - естествено, че на пенсионерите е по-важно да се даде. Ама в случая това коментираме, а не едва ли не, колкото и грозно да звучи, чий живот е по-ценен.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 228
Ulia, радвам се на ентусиазма ти   bouquet И на другите момичета, които поддържат мнението, че държавата не е длъжна да гледа децата ни.
Наистина, в темата за майчинството преди 3 седмици (първата или една от първите), бяхме само аз и Пандора дето изказахме нашето мнение - вероятно не сте я видели. Хубаво е, че сега много повече от вас са тук и отстояват позициите си (и то обосновано и интелигентно  Wink), а все по - малко са стрелящите без никаква обосновка  Peace
Може пък и наистина да започват малко по малко да четат и осмислят  Confused



За нас потупване по рамото затова че сме родили деца и че подновяваме населението на държавата ни.На нас трябва по 200 а не нищо.Ама така е пенсионерите са по важни явно. #2gunfire

Потресена съм   Shocked

# 229
  • Мнения: 1 897
rally,
Благодаря ти.  bouquet
Въпреки,че по едно време и аз си поизтървах нервите. Embarassed

# 230
  • Сливен
  • Мнения: 197
Вижте какво аз нямам нищо против пенсионерите(както си помислихте всички).Наистина взимат малко пенсии няма спор.
Bloodiwhite  не съм се покрила,чета ви писанията.
Защо като не сте съгласни с мен (а аз и не държа) майките в София протестираха(поне аз имам такава информация).
Защо като сте съгласни с коледните за пенсионерите започнахте тази тема.

# 231
  • Мнения: 8 769
Темата е повече от унизителна!
Да не говорим, че е стотната такава по страниците на форума!

Общи условия

Активация на акаунт