Il était une fois...Или в очакване на Père Noël!FR-9

  • 20 046
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 241
Сбъдваща мечти, аз от няколко години ползвам online Pixum, www.pixum.fr и съм много доволна, стават бързо и добре Simple Smile Цените са им прилични.  Simple Smile

Ние се върнахме онзи ден от България и на мен ми е все още доста мъчно за роднините и шума там, ама ще свикна няма как!
До преди малко правих банички (свикнах го моя мъж да са малки и триъгълни  chef) със сирене, дано останат и за утре и ще им сложа късмети.

Иначе мога да се похваля, че ми се падна паричката от питата на Бъдни вечер. Да видим като потекат тези парични потоци какво ще ги правя  Sunglasses

В този ред на мисли - леко изпращане на старата година на всички и много много здраве и любов във новата! Hug

# 256
  • Мнения: X
Мистикова, ние обмисляме покупката на принтер (набелязала съм няколко Канона). Оределено е удобно за ползване, печаташ когато и колкото искаш. Сега ще ми се наложи да направя наистина огромно количество снимки накуп. От около 4-5 години почти не сме печатали снимки, всичко е в електронен архив. Обаче искам да подредя най-хубавите неща в албуми, а ние снимаме много и дори най-най-хубавите снимки за толкова време са страшно много.

Иве, мерси. Нещо не ми е ясно съвсем, но ще разгледам сайта и ще питам после.

# 257
  • Мнения: 3 241
Разгледай малко е странно в началото. Аз си свалих software-а и там можеш спокойно да си подбереш снимките и да си избереш колко да са големи и колко бройки. От там и лесно се качват и цели папки със снимки:)
Успех, ако има нещо питай Simple Smile

# 258
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мише, ето оттук аз си пе4атам снимки:
http://boulanger.kodakgallery.fr/OrderOverview.jsp?&localeid=fr_FR
Колкото пове4е - толкова по-евтино. Преди време поръ4ах по 0.06 ? и полу4их за 20 ? 1.200 кило снимки  Laughing

# 259
  • Мнения: 847
Охо,темата ни се поразмърдала...
И аз като Мистик , искам ве4е по бързо да идва Новата Година ,и да минава - голямо ядене и пиене ,е.... ooooh!
На мен от баницата ми се падна голяма комбинация - бизнеса и любовта ... Wink...
Снимките ги пе4атам кога сама ,на принтера ,Канон е,но не е специален за снимки,понякога си ги поръ4вам от сайта ,който е дала мама Щрумф , понякога си ги вадя и в БГ ....определено не гледам за цената , тя е еднаква в по4ти вси4ки такива сайтове, по скоро за ка4еството...
Хайде ,още цял един ден и Новата година ,ще дойде... Hug

# 260
  • Мнения: 545
Здравейте всички,

бързо сключване от БГ ленд!

Изкарваме си страхотно, дневни срещи с роднини и нощни запивки със стари приятели...не мисля още за връщане, за да избегна депресарско настроение... Rolling Eyes

Наздраве на всички от родна земя!

Клео   bouquet

# 261
  • Мнения: 11 607
Извинявам се,че нахлувам....

Но искам да попитам...има ли мама,която живее в Страсбург? Може да ми пише на ЛС.

Благодаря! Весели празници!

# 262
  • Мнения: X
Весело посрещане на Новата година!
 Нека е здрава, мирна и успешна!

# 263
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Весело посрещане на Новата Година и от мен!

Аз съм болна, от 2 месеца само си прехвърляме тримата у дома едно вирус4е и не можем да се оттървем  Confused Дано не ни върви така и новата година  Praynig

Ина4е днес полу4ихме колет от БГ и Тони беше много доволен - не ми даде аз да го отворя, искаше сам и непрекъснато повтаряше Кадо Пер Ноел  Laughing

# 264
  • Мнения: 847
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА И ОТ МЕН!
Мамо Щрумф ,4ухме се с майка ти ,но ще стане за към февруари...няма по рано възможност ... Peace

# 265
  • Мнения: 1 017


Весело изкарване на празника!!!

Много хубави случки през новата 2008!

Лошото в миналото да остане!!!

ЛЮБОВ, ЗДРАВЕ и Щастие!!!!

# 266
  • Мнения: 353
Честита да е Новата 2008 година
Когато сме най-зле,така да сме


И всеки да получи каквото му е нужно, за да бъде щастлив и доволен


# 267
  • Мнения: 1 194
Честита да ни е новата 2008! С най-добри пожелания за всички!  Hug

# 268
  • Мнения: 702
Честита 2008 много щастие успехи и сбаднати желания Нека е по добра от предишната

# 269
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естита Нова Година!
Да ни донесе здраве, щастие и любов!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт