Il était une fois...Или в очакване на Père Noël!FR-9

  • 20 023
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 641
Честита Нова Година и от мен!

Много здраве, щастие, любов и успехи, момичета!





Как изкарахте новогодишната нощ? Аз едвам устисках до 12  Laughing От ЕГН-то и нередовното пиене ще да е  Wink.

# 271
  • Мнения: 1 325
                                                                bouquetМного здраве късмет и само красиви мигове  bouquet
                                                                                               през Новата година
                                                                                                                ura
                                                                                            bigdance2 newsm18  bigdance2

# 272
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

На всички ви желая сибирско здраве, еврейско богатство и циганска любов!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 273
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Честита Нова 2008 година! Нека новата година Ви донесе много успехи във вашите начинания, здраве и любов!

# 274
  • Мнения: 3 241
Честита Нова година и от мен!!!


Пожелавам на всички много здраве, щастие и успехи!!!  Hug Hug Hug


Ох, ние не изкарахме особено весело, щото мен ме болеше зверски стомаха и нищо не можах да хапна. Веднага след 12 набързо се прибрахме

# 275
за много години и от нас

пожелаваме ви много здраве радост и касмет
целувки от гери  и ники

# 276
  • Мнения: 43
Честита Нова Година! Много щастие и любов през 2008-ма година и преди всичко много, много здраве!

Тук следколедно и следновогодишно натрупа много сняг, ама наистина много! Ама това не пречи улиците да си стоят непочистени- все пак това е София- откъде накъде ще ги чистят?! Как да не го обичаш този град..  Mr. Green Едва се дотътрихме да подадем документи за паспорта на детето, че и него размъкваме, горкото, в тоя студ, да го видят лелките в паспортното.. На всичкото отгоре за малко да му загубя акта за раждане  Cry Слава Богу, не успях, но направо изтръпнах! Днес започвам да стягам багажа на половинката, защото потегля за Бордо тези дни, пък ние с малкия ще летим към края на месеца. Надявам се след двайсетина дни да ви поздравя вече на френска земя!  Grinning
Хубав ден от мен!  Hug

# 277
  • Мнения: 847
4естита Нова Година и от мен !!!
Както Мей каза , снега пак изненада бг управата....ама какво да се прави ,така е като дават толкова много по4ивни дни...Мей ти си в София ,аз изминах пътя на 1.01 от Северна Б-я  до Пловдив ,а днес в Пловдив ако знаеш какво е....ми те тези по4истващи машини само се разкарват ,как 4истят незнам...Надявам се до утре да се оправи пътната обстановка...4е съм предвидила да ходим да се пързаляме с шейна....Въпреки трудностите по пътя , снега е хубав , мокър и пухкав...Мамо Щрумф при нас имало даже 1м сняг....
Дано да се поразтопи ,4е е голям хаос на летището ,няма излитащи ,нито пък кацащи самолети или само няколко....
Как ви запо4на годината?На мен с работа ,ама то нали и това си ми е късмета от баницата ... Grinning

# 278
  • Мнения: 1 194
Ей, хора , какъв е този сняг в БГ? Как ще се върне нашата баба? ThinkingДа не ми се наложи принудителна отпуска другата седмица?Че колкото ми е малко отпуската, ей отиде ми лятната ваканция! Laughing
Моята Яна , горката, беше свързала Новата година със сняг и беше много разочарована защо не вали! Утре дават макар и малък шанс за сняг...да видим.
Ние изкарахме новогодишната нощ в къщи, тихо и спокойно. Утре съм на работа, а Яна за първи път на centre de loisirs. Дано и хареса, че май ще се наложи занапред да ходи там в сряда. Добре поне , че е в нейната градина, обстановката и е позната, както и доста от децата, надявам се да свикне.
Аз съм се навила на Великден  да ходя в Бг, нали тогава е ученическата вака,ция на всичко отгоре. Отивам сега да видя малко в промоволс какво предлагат...Дали да се реша на прекачване с децата сама newsm78?
Лека нощ и лек ден утре
И хайде дано и тук малко сняг!

ПС 1 час по-късно:Летим на 24 април със старите приятели Луфтханза-аз и  децата!Ще има изпълнения по летищата...Не знам дали ви казах, че миналия път изгубуихме Яна в Мюнхен, а бяхме трима възрастни за едно дете и неходещо бебе ooooh!Да видим този път 1:2 как ще стане...

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 01:19 от МарияКара

# 279
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 641
Добър ви вечер Simple Smile
Тъкмо се чух с нашите и те ми разказаха за снега и температурите в София... а аз се оплаквам, че тук сме на минус 1 сутрин Simple Smile

Ние пук почнахме новата година с болести - Камбанката с ангина, мъж ми - с гастро... а аз по средата се чудя кое от двете да прихвана, та да не ми е скучно уикенда... засега кашлям и ме боли коремът  Joy

Моят късмет от баницата е "ново жилище"... а, дано!  Grinning

Mei, лек път на съпруга ти и на теб с бебо впоследствие! С прекачване ли ще сте?

Мариякара, с теб може да се засечем по някое летище да гоним госпожиците... Aз си правя сметка (засега без кръчмар) за един отскок до София на 23-24 април  Laughing

# 280
  • Мнения: 90
За много години, мили момичета!!! Влизам да ви пожелая една спокойна и щастлива година, изпълнена с много радостни мигове с любими хора! Много здраве и късмет за вас и семействата ви!!!

Леко бременеене и още по-леко раждане на очакващите (Мамба, и аз се надявах сина ми да се роди близнаци, но той се беше заинатил и се появи в първия ден на рака  Simple Smile) А на останалите, които искат второ и/или трето детенце - приятна работа по въпроса!!! Simple Smile
Сърдечни поздрави!!!

# 281
  • Мнения: 353
Момичета мили,не е ли време за нова тема???
Тази нещо се поумори и взе да заспива...

Моля,желаещите за авторство на новата тема да не се блъскат  Laughing

А-А-А-А,ясно-о-о преситени от фоаграското,сомонското  и шампанското,отдъхвате и събирате сили за солдите-е-е-е

И аз така с гастро като Роцкин Филип и Ивенце,нищо не разбрах от новогодишната трапеза...

Но пък имахме поводи за наздравица.В един от моите случаи бюрото по труда завери договора за работа и човекът взе 10 годишна карта в последния работен ден от старата година.

Роца,Мариякара-явно ще си пиете форумско великденско кафе на някое летище.Останалите може пак да почетем някой старбъкс ???

Мей-не се притеснявай за пътуването.Аз летях с моя син,когато беше на 5 и половина месеца.Той проспа излитането и кацането..а през останалото време флиртува със стюардесите.Имаше и едно бебенце на три месеца.
И да,супер тъпо е ,че за да направиш паспорт на бебок,трябва да мъкнеш и него в полицията.Аз върших това администрациоугодно дело през август при 40°С...

А къде е Мари-рус?Май сме се увеличили с една мамзел,а?


Имаме си решетки вече на прозорчето на банята.Ще ми се да закача и един среден пръст,ама ще скандализирам възрастните симпатяги отгоре-единствените фр наоколо.Няма сигурно да разберат източноевропейския хумор  Laughing

# 282
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
А кога е българският Великден? За френския видях 4е е на 24 март.

# 283
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хайде в новата тема  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254243.new#new

Общи условия

Активация на акаунт