One Tree Hill

  • 8 624
  • 219
  •   1
Отговори
# 195
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 4есно казано тоя Лукас ме дразни ве4е 2 сезона - не знае какво иска мом4ето  и коя то4но иска .... и хи4 не ми харесва персонажа му .  - аз си следях сериал4ето заради Неитън и Хеили (сори ако съм сбъркала имената ) е там наистина беше красива любовна история !

# 196
  • Мнения: 1 224
Това промо ще има общо, колкото и миналото на което Пейтън се мяташе върху някой на едно легло. Е така и не се метна  ooooh!

# 197
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Метна се Simple Smile Просто не беше мятане, а момента в който поставяше Лукас на леглото -- под тежестта му и тя се поогъна и за малко да се строполят двамата на леглото - но точно това дадоха на промото, естествено Wink

# 198
  • Мнения: 1 224
Линдзи да се маха!  Crossing Arms  smile3513 После кой където иска да се мята  Mr. Green

# 199
  • София
  • Мнения: 625
А на мен ми се струва, че най-голям шанс има Лукас да се обади на Брук в другата серия. Защото:
1. Линдзи му каза, че си има друг.
2. Лукас каза на Пейтън, че я мрази.
3. Брук ще е нещастна, че се разделя с бебето, а и в последно време са си много близки с Лукас!
Аз пък исках да се съберат с Пейтън........

# 200
  • Мнения: 977
Аз пък хвърлих око на доктора, който лекува бебето. Така че нямам нищо против Брук да се събере с него.  Laughing

# 201
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами нормално да съберат пак брук с лукас нали все пак " той бил мом4ето за нея " ...е дано да има по малко такива като него в реалния живот .. наистина колкото ми е симпати4ен актьора , толкова персонажа му ми е жалък и смешен

# 202
  • Мнения: 2 550
дано не се съберат
на Брук и трябва някой по-мъжествен  Simple Smile

# 203
  • София
  • Мнения: 625
дано не се съберат
на Брук и трябва някой по-мъжествен  Simple Smile

.....примерно бармана!  newsm03

# 204
  • Мнения: 377
Аз пък хвърлих око на доктора, който лекува бебето. Така че нямам нищо против Брук да се събере с него.  Laughing

И аз се надявам на такова развитие. И малко повече действие, ако има 6-ти сезон, че ми дойде в повече да гледам "многострадалния" Лукас.

# 205
  • София
  • Мнения: 625
"многострадалния" Лукас.

 Joy Joy Joy

# 206
  • София
  • Мнения: 625
Хайде на последната серия!
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=128554

# 207
  • Враца
  • Мнения: 5 206
останах разочарована от финалната серия за сезона  Tired

# 208
  • София
  • Мнения: 625
Аз също!

# 209
  • Мнения: 377
Аз ще гледам довечера. Но честно казано съм разочарована от целия сезон.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт