Стават ли всъщност жените за шофьори? :)

  • 5 367
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Стават, разбира се. Даже сме по- внимателни шофьори от мъжете. Смея да твърдя, че сме и по- добри. Естествено има някои блондинки със скъпи коли и купени книжки, които не могат да карат. Но всяко правило си има изключение все пак.

# 16
  • Мнения: 2 161
Обаче има и такива патки,дето едва ги изтърпявам.

# 17
Аз мисля, че напоследък жените карат по-хубави коли, ти имаш ли такива наблюдения?
Съгласен съм с теб.
Доскоро модата беше жените да карат малки и спортни коли. Сега май стана така, че жените се качват на големи коли, лимузини или на големи джипове. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 153
То и мъже шофьори има, дето са много по-зле от жените.

http://www.vbox7.com/play:042bf5e6

# 19
  • Мнения: 4 292
Обаче има и такива патки,дето едва ги изтърпявам.
Меко казано! Аз бих използвала дори по-крайни епитети. Разбира се, не всички са блондинки със скъпи коли.

# 20
  • Мнения: 6 167
Аз мисля, че напоследък жените карат по-хубави коли, ти имаш ли такива наблюдения?
Съгласен съм с теб.
Доскоро модата беше жените да карат малки и спортни коли. Сега май стана така, че жените се качват на големи коли, лимузини или на големи джипове. Rolling Eyes

Точно, смятай как се чувства някой мъж зад волана на Голф двойка, когато вижда мацка на МЛ Форматик.
Балансът предполага  да я мрази поне като шофьор. От там идват и легендите за лошите шофьорки.
Просто някои мъже не могат да преживеят, че хубавите коли не ги раздават според мераците  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 161
Мутресите въведоха модата на малките коли-Тигра,например.никога не съм ги харесвала,въпреки,че такава кола най ми пасва.

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Добре де, някой стават, някой не стават - какво повече има да обсъждаме?
Аз ставам  bowuu

# 23
Аз мисля, че напоследък жените карат по-хубави коли, ти имаш ли такива наблюдения?
Съгласен съм с теб.
Доскоро модата беше жените да карат малки и спортни коли. Сега май стана така, че жените се качват на големи коли, лимузини или на големи джипове. Rolling Eyes

Точно, смятай как се чувства някой мъж зад волана на Голф двойка, когато вижда мацка на МЛ Форматик.
Балансът предполага  да я мрази поне като шофьор. От там идват и легендите за лошите шофьорки.
Просто някои мъже не могат да преживеят, че хубавите коли не ги раздават според мераците  Laughing
Точно. Мъжете, поне една голяма част, не могат да понесат, че една жена може да кара по-хубава кола от тях.
Друг е въпросът, че в много малък процент от случаите жените сами са си купили колите.
Но също трябва да признаеш, че не всички жени, с оглед начина и възможностите им на каране, заслужават коли като BMW 760Li (650 коня) или Mercedes S63... Oт там идва и част от завистта на мъжете в Голф II Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз мисля, че напоследък жените карат по-хубави коли, ти имаш ли такива наблюдения?
Това дразни изключително много добрите шофьори от мъжки пол, седнали зад волана на някой Опел, 93та.
А често завистта е повод за неправилни преценки. Wink

 

 Потвърждавам.  Crazy

# 25
  • Мнения: 6 167

Но също трябва да признаеш, че не всички жени, с оглед начина и възможностите им на каране, заслужават коли като BMW 760Li (650 коня) или Mercedes S63... Oт там идва и част от завистта на мъжете в Голф II Laughing

Признавам. И се подхилквам леко. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 3 839
Че то не е въпрос на заслуги, каква кола караш.

# 27
Признавам. И се подхилквам леко. Wink
Simple Smile

Че то не е въпрос на заслуги, каква кола караш.
Какво имаш предвид под 'заслуги'?
Не може да не знаеш какво правиш на пътя и в същото време да караш кола, от типа на гореспоменатите модели. Wink

# 28
  • Мнения: 4 292
Какво имаш предвид под 'заслуги'?
Не може да не знаеш какво правиш на пътя и в същото време да караш кола, от типа на гореспоменатите модели. Wink
Не я разбра, струва ми се.  Wink Тя имаше предвид нещо съвсем друго. И е права.

# 29
хей  мъжле не си мисли че само вие  МЪЖЕТЕ сте идеални зад волана на някоя кола  повечето катастрофи  по пътищата на БЪЛГАРИЯ стават по вина  на големите  и опитни шофьори МЪЖЕТЕ

Общи условия

Активация на акаунт