Кога детето се "изнесе" от леглото ви?

  • 4 724
  • 131
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 448
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing
НЕ СЪМ МЪЖ, НО НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ.

# 106
  • Oslo
  • Мнения: 659
От раждането си спят в самостоятелна стая, първо баткото, после и малкият при него. В първите месеци, когато се будеха на 2-3 часа нощем, и аз спях там - просто ми беше по-лесно.
В нашето легло  не са свиквали да спят, нито са изявявали желание за това. Много рядко, ако някой от тях е сънувал нещо неприятно идва, никога не съм ги отпращала. Също така, ако единият е болен, аз спя с него, а таткото с другия - това вече е ясно защо. Общо-взето проблеми от подобен род не сме имали, децата са доволни, ние също.

# 107
  • Мнения: 2 978
Aбе тя се изнесе, ама от една седмица пак се върна.

На 3г 3м е. Надявам се да е поредният период на:
-" Мамо, аз само да се стопля при теб" Laughing

# 108
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 946
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing


Ако за секс говориш... Да ти споделя една тайна:

Леглото не е единственото място за секс. Пробвайте някъде другаде. И ти и жена ти ще бъдете много щастливи.  Grinning

# 109
  • Мнения: 911
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing
НЕ СЪМ МЪЖ, НО НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ.

Аз също подкрепям спане в собственото легло, но понякога просто не се получава - опитай се да го разбереш.

И ако обичаш не ни крещи.

# 110
  • София
  • Мнения: 426
Никога не съм й позволявала да спи в нашето легло, така че при нас този проблем не стои на дневен ред. Всеки си спи в неговото легло, както се казва: "Всяка жаба да си знае гьола".




и при нас е така

# 111
  • Мнения: 5 370
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing


Ако за секс говориш... Да ти споделя една тайна:

Леглото не е единственото място за секс. Пробвайте някъде другаде. И ти и жена ти ще бъдете много щастливи.  Grinning
А!!! Те това се опитАх да кажа и аз по-горе. Има втори стаи в къщите/апартаментите, има баня, тоалетна..... Mr. Green

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
до преди 1 месец си спеше в нейно легло от раждането.Сега обаче ни е на гости всяка вечер Crazy

# 113
  • Мнения: 9 990
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing
НЕ СЪМ МЪЖ, НО НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ.

Стига бе, хора, вие само на тъмно и в легло ли го правите... ooooh!

# 114
  • Мнения: 2 448
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing
НЕ СЪМ МЪЖ, НО НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ.

Стига бе, хора, вие само на тъмно и в легло ли го правите... ooooh!
НЕ СТАВА ВЪПРОС САМО ЗА СЕКС, А НАЙ-ВЕЧЕ ЗА СЪН.
НЕ МОГА ДА СЕ НАСПЯ, АКО СИНА МИ ЦЯЛА ВЕЧЕР СЕ КАТЕРИ ПО ГЛАВАТА МИ ИЛИ СЕ ОПИТВА ДА МЕ ИЗМЕСТИ ОТ МЯСТОТО МИ.

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
е и аз не можех да се наспивам , но после свикнах.
Опитвах да я връщам в нейното легло на 1г и 10 м. беше, но се скъсваше от рев. Обяснявах в несвяст в 2-3 часа през нощта, как си има собствено легло и да си спи в него, но ревеше и не чуваше нищо. Започнах да я оставям при нас, не я връщах в нейното легло и тя просто си лягаше и заспиваше, това ставаше рано  сутрин. Вечер си заспиваше в нейното легло и към 2-3 идваше при нас. За известно време спеше по цяла нощ на спалнята, но и второ бебе успяхме да си направим точно тогава, така че не ни е пречело да сме щастливи с таткото  Wink

# 116
  • Мнения: 911
слушай, кака...ходи си лекувай нервите, не сме длъжни да ти търпим истериите:mrgreen:голЕееееемата трагедия, едно дете гледала без грам баби, аз две така гледам и на работа ходя, ма не си го изкарвам на тук списващите.съвсем добронамерено това.има правила-прочети ги преди да казваш колко ще си викаш.

Аман от жени с лабилна психика.
Както някой във форума беше писал - хубава работа, ама... женска.

Между другото pasinet аз също съвсем сама си гледам бебето - мъжът ми много пътува и почти не се свърта вкъщи, свекърва ми живее в чужбина, майка ми е, има-няма, на 300 м. от нас, ама знаеш ли колко ми помага - като ми се случи да изляза по работа, а не на кафе с приятелки, трябва да съм я предупредила поне 2 дена предварително, желателно е също така да не я ангажирам преди 10 сутринта, защото си се занимава с кучето... да изброявам ли още?... при това става въпрос за първото и единствено внуче, чакано дълги години... пък още не съм истерясала. Нито ти, нито аз сме единствените, които сами си гледат децата.

Мила, естествено, че ще се държиш както си искаш, но само не си мисли, че си ужасно, ама ужасно анонимна и че можеш да използваш форума за кошче за душевни отпадъци... единственото, което можеш да "спечелиш" е неприязън и отхвърляне, а накрая дори изхвърляне от форума. Това не си го измислям аз - пише го в правилата на форума.
Ако първо ти самата си нямаш елементарно уважение, не чакай от никого такова.

Между другото, в Интернет културата писането изключително с главни букви се смята за проява на много лош вкус, да не кажа направо... истеричавост.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 213
От първият ден си спи сам в кошарата и сам в стаята, макар че все ревеше и аз първите три месеца ставах през двайсет минути, но знаете ли какво - с мъжа ми копнеем детето да легне за малко при нас, да го видим как се излежава между нас, но не! Той като си е свикнал сам, не иска и не иска! Сутрин го взимам, слагам го на леглото и като види къде е, направо.... Но все още спи в кошара с решетки, като го сложим на голямо легло, мисля че ще се светне, че може да си идва при нас и не знам тогава как ще е.

# 118
  • Мнения: 1 494
Нашето спи в негово легло, но нашата стая. Вече обмислям как да стане безболезнено пренасянето. Мисля да лягам при него докато заспи и после да излизам- поне на първо време. На мен ми  е удобно да е при нас, защото много се отвива и поти. Но скоро ще стане на 4г и си идва времето...Може би една хубава и весела детска стая ще го примами по-лесно...

# 119
  • Мнения: 118
Ако за секс говориш... Да ти споделя една тайна:

Леглото не е единственото място за секс. Пробвайте някъде другаде. И ти и жена ти ще бъдете много щастливи.  Grinning
Обичам разнообразието , ама единствено в леглото :
1 не ми е студено на краката
2 не ми убива нищо
3 не рискувам да падна заедно с дамата
 има и още причини поради които предпочитам леглото ,но няма да ги споменавам в подробности . Това не е Клюкарника все пак  Hug

Общи условия

Активация на акаунт