Кога детето се "изнесе" от леглото ви?

  • 4 722
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 155
...
Има си деца и деца-аз знам за такива, дето са отделени от родителите си още от най-крехки месеци ...

А! Ето заради това ме е яд  Tired заспиваше си и си спеше сама от малка, даже не можеше да заспи, ако има човек в стаята  Crazy все се надявах, че като 2 г. е спала самостоятелно, няма да й идват дивотии в главицата, но вече мога да кажа със сигурност, че ранното отделяне не е гаранция за нищо  Confused

Същата работа е и при нас.  Close
От бебе го научих да заспива сам в своя стая. Обаче от около половин година започна нощно време (2,3,4 часа) да се буди и се нанася в леглото при нас.
Вече си носи и възглавницата.  Crazy
Леглото ни е голямо, но аз не мога да спя така.  Crossing Arms Върти се, отвива се, рита ме...една сутрин дори ме събуди със захапване на носа ми  Shocked

# 91
  • Мнения: 9 990
Аууу, пък аз се засрамих-само на мен ли ми е гот да се гушкам с децата,мириса на памперс ме приспива.... Crazy

# 92
  • Мнения: 123
Аууу, пък аз се засрамих-само на мен ли ми е гот да се гушкам с децата,мириса на памперс ме приспива.... Crazy
И на мен ми е гот да си гушкам наследника, но се притеснявам  в един момент да не изчезне близостта между  мама и тати, все пак за доброто на връзката си , трябва да има и спонтанност Hug Peace

# 93
  • Мнения: 9 990
Мда, не всяко семейство е "пълно".... Grinning Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 1 783
Написаното от Биби ми припомни, че в един период миналата година, някъде към 3 ч. щерка ми иидваше в леглото, лягаше по корем и нареждаше "чеши ме", "ама не ме гали, чеши ме", "ама недей да спиш, чеши ме". Около 2-3 седмици бяхме така  Tired

# 95
  • Мнения: 123
смея се и се запитвам , какво ли и мен ме чака, тези малки човечета са уникални Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 62 595
смея се и се запитвам , какво ли и мен ме чака, тези малки човечета са уникални Laughing

Все пак имат едно общо свойство - успяват да ни скроят шапката. Laughing

# 97
  • Мнения: 5 370
смея се и се запитвам , какво ли и мен ме чака, тези малки човечета са уникални Laughing

Все пак имат едно общо свойство - успяват да ни скроят шапката. Laughing
Лошото е, че понякога почва да ни стяга....шапката имам предвид. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 522
Никога не е спала при нас в леглото.Изключение правим само когато е болна.Тази година и обзаведохме детската стая и тя е много доволна и никой не пуска даже в стаята си.

# 99
  • Мнения: 118
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing

# 100
  • Мнения: 911
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing

То си е така, ама да видим как ще примират от щастие, ако бебето, оставено в собственото си легло се къса от рев цяла нощ, а тате трябва да става в пет сутринта за работа. Mr. Green

# 101
  • Мнения: 123
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing

То си е така, ама да видим как ще примират от щастие, ако бебето, оставено в собственото си легло се къса от рев цяла нощ, а тате трябва да става в пет сутринта за работа. Mr. Green
нашта работа бнеше такава.докторката каза , че бил по емоциоинален и предписа лекарства за успокоение, ама аз детето не съм си го намерила на улицата,по добре да се успокоява с цица и при мен нощем , от колкото с лекарства Naughty

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
И аз бях твърда всеки да си знае леглото,от 6 месечна спеше сама в стая. Но като махнахме решетката на 1г. и 10м. и почна да се пренася при нас към 3-4 часа сутрин. В началото не я пусках, а си я връщах в нейното легло, но след 2 седмици недоспиване започнах да си я оставям при нас като дойде. Поне месец не можех да спя, защото не бях свикнала да спя с нея, но поне беше тихо и не ревеше. Около 2г и 6 м. за около месец спеше на голямо легло в детската стая, но после пак се върна  при нас. От малко преди да навърши 3 години си спи сама в стая, като се роди бебето, ме привикваше нощем при нея явно и дойде в повече промяната, но след седмица спря и пак си спи сама.

# 103
  • Мнения: 5 370
Стига бе хора ! Детето трябва да си спи в собствено легло - нали трябва да има щастливи мама и тати? Laughing
Убедена бях, че това може само мъж да го напише.  Laughing
Апропо, нашето тате спи с детенце и не изглежда нещастен от факта. Все пак, има и друга стая, нали? Mr. Green

# 104
  • Мнения: 118
[То си е така, ама да видим как ще примират от щастие, ако бебето, оставено в собственото си легло се къса от рев цяла нощ, а тате трябва да става в пет сутринта за работа. Mr. Green
[/quote]
Ставал съм ! Не винаги улучвах вратата , но стигах навреме и за едното и за другото бебе.
Сега обаче се замислям , че като пораснаха ме гонят от стаята си ,за да си играят преди да заспят. Хубаво е да са самостоятелни ама... Confused Confused

Общи условия

Активация на акаунт