Natal a porta, Muitas festas é prendas para todos em Португалия- 5

  • 14 214
  • 264
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 693
Зои, нова, много кофти това с асмата, дано леко им минава на децата  Praynig И дано попадате само на свястни доктори. Аз все повече се убеждавам че тук в Португалия лекарите са им пълна скръб. Само като се сетя и побеснявам  #2gunfire
Доре, честито кученце, мъжко или женско е, а име има ли си. Успех в намирането на добра и евтина кола.
Дани, сега да не забравиш да се разписваш с тази работа.
Аз днес пратих Крис за 1 ден на ясла, хем да си поиграе с децата хем и аз малко да си почина и да си изчиста. Е да се залавям.

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 16:32 от viki81

# 226
  • Мнения: 194
Здравейте!
Писали сте доста...
Доре,честито кученце,да ви е живо и здраво и да внесе настроение в душата ти.
Дани,радвам се за теб,няма нищо по-хубаво оттова да си удовлетворен от работата,която вършиш....ще стискам палци и след месец,а ти не забравяй усмивката вкъщи,тя е задължителен елемент от работното облекло,трябва колективът да те хареса и предпочете,бъди мила,изглеждай винаги във форма-дрехи,грим,много е важно за работа в офис...
Зои,Нова,ще израстнат децата астмата,малко са тези,които не я израстват,а с кортикостероидитемпристъпите се контролират,но е доста неприятно въпреки това.
Вики,спорна работа и дано Крис е здравичък и да ходи редовно,ние сме една седмица вече ,дано и ние устискаме на заразите Praynig
Момичета Честита Баба Марта в аванс,желая ви много здраве,кусмет,лиубов и пролетно настроение!
Утре няма да е има,тази вечер замианваме на балкана за уикенда един приятел на мъжа ми,има рожден ден...Ще има много деца от 2мес.до 3годинки.А пък на 3ти ще се разходим до София.Звучи супер,единственото лошо е,че вече има дата за изпит и тя е 24.03 т.е. много скоро,а аз си планирам почивки и разходки,но това е положението планирани са отдавна и няма да ги откажа...после може и да плача,но....
Вчера баба ми имаше рожден ден стана на 88години,отпразнувахме го подобаващо с торта ,свещички ,подаръци,както винаги до сега....
Ами това е от мен продължавам да уча,желая ви приятен уикенд!!! sun

# 227
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Благодаря моми4ета  Hug
Палето е мъжко,казва се Ръфи  Mr. Green и доктора каза,4е прили4а мноооого на питбул  ooooh! но ако не покрие на 100% характеристиките за расата да не го пишем,4е е такова  newsm78 на около 20 дни е.Борис ве4е се двоуми дали го иска  #Crazy не трябвало да се казва така  ooooh! абе мъжка му работа.
В4ера казах на Борис за колата...ми отговора беше: Ти ако мислиш така аз нямам бъдеще с теб  #Crazy newsm78
 #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire
или
 Party  Praynig  Party Praynig Party Praynig

Спирам,щото по4вам пак да се ядосвам...........

# 228
  • Мнения: 5 255
Мартенички бели,
бели и червени,
де и как сте взели
багрите червени?

Пролет щом ви зърне
тука при децата,
бързо тя ще върне
птиците в гнездата.

Храсти разцъфтели,
листите зелени.
Мартенички бели,
бели и червени
.

# 229
  • Мнения: 1 101
Честита Баба Марта

# 230
  • Мнения: 693
Честита Баба Марта, да ви донесе мнооого здраве и поводи за усмивки!

# 231
  • Мнения: 878
4естита баба марта

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Честита Баба Марта!
Доре, ама този Борис, само му трябва някой, да го сложи на мястото.Той ми прилича на егоист.Мисли само за себе си и иска да става все на неговата май. Tired Embarassed
На 31 март ще ни кажат дали аз или другото момиче ще останем на работа.Така искам да изберат мен... Praynig .Работата е много интересна и приятна.Дано да имам късмет.
Къде се изгубихте всички?Ние си ходихме до село, но днес се пребрахме.Добре сме.На работа сме във вторник (как само звучи Mr. Green ).Само за тази работа си мисля.Да мине всичко и ще съм по-спокойна. Tired

 Hug

# 233
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 ooooh! ooooh! ooooh!
Добре 4е влязах тук та да се сетя за Баба Марта  Embarassed
4естита ви със закъснение  Embarassed   bouquet
И 4естит 3 март....малко патриотизъм и национализъм нема да ни дойдат зле  Mr. Green

Дани,За Борис е то4но така  ooooh! само дето не съм май аз 4овека дето може да го сложи на място  Tired
Ве4е не иска ку4ето,защото акало на всякъде и него го е гнус,та даже спрял да яде  #Crazy Сега като излизам трябва да го затварям в банята милото  Sad и най вероятно ще стои гладно докато се прибера  ooooh!
Така ми се иска да избягам някъде   Close И развода не оправи нещата,само дето платих толкова пари за адвокат  #Cussing out Сега са други неща дето му пре4ат  #2gunfire ..............
Пак ви натоварих с моите си глупости,сорри  Confused

# 234
  • Мнения: 1 101
                                       



Влизам само да 4еститя 4е нямам време за писане....по касно 6те се разпи6а.... Hug

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

Как сте?Къде се изгубихте всички?Днес си направихме страхотна разходка, заедно с приятели.Пихме кафе, разхождахме се в градската градина (който знае-Аязмото), от там обядвахме на Старозагорски Мин.бани...изкарахме си много добре Peace .Пече слънце, времето е страхотно, въобще имам чувството, че всичко е прекрасно и се страхувам да не свърше ooooh! .


Доре, аз на твое място незнам дали щях да трая всичко това Embarassed .


За всички -   love001 от мен!

# 236
  • Мнения: 194
Здравейте момичета!
 newsm53Как изкарахте празниците?
Ние сме добре на балкана беше супер newsm10,времето беше приказно 7градуса и слънце Nature Snowman,децата се пързаляха с шейни,Ини беше много доволна от компанията имеше 6-7  family6де4ица,едно бебе на 4 месеца,от което тя не се отлепи,то бяха милувки,песни и много искаше да го гушне,но само това не я огря.Имаше едно момченце на 4,едно на 5  и две момиченца на 5 и 6год.и си играха много та и аз успях да се храня без да иска приказки,песни и прочие точно в този момент.Нещо повече ползвах басейна,суната и джакузито,отдавна не си бях почивала така добре.След изпита съм с намерение пак да отидем.
Разходката до София пропадна,но стана по- добре, успях да наваксам с четенето.Тези дни чета по цял ден,но към 16 часа вече съм с адско главоболие и дори да искам повече не става.... smile3547
А времето навън е толкова разконцентриращо,днес не знам колко градуса стигна,но хората бяха по къс ръкав,малко нетипично за Март.Ходих до църквата към 17 часа и беше много топло,всички хлапенца и майки навън супер и аз разходих мойто за половин час, купихме нови пантофки за яслата ,и едно страхотно пролетно якенце.
Вики,как е Крис?Ходи ли на ясла?Аз се моля Ини да е добре и да ходи следващите 3 седмици до изпита newsm17
А Вики, за датите не са различни виж внимателно на Ини датите са 16.06-16.08
На майка са 15.05-16.06.
Наще са 01.08-16.08.
Дано сега ме разбереш Ини отива с майка,а се връща с нас и това е проблема,не мога да й направя резервация заедно с майка ,защото те само заминават заедно,не мога да й резервирам заедно с нас,защото само се връщаме заедно,а сама също не може,защото е дете smile3514
Зои,как е Дани?Надявам се,че вече е добре... newsm17
Светле,радвам се,че получихте писмото съвсем навреме,напоследък това е нехарактерно за наще пощи.Майка получи писмо и подарък за Св.Валентин след месец-чак днес... newsm45
Ами това е за сега пишете как сте,как са дечицата?
Много целувки.

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте!

При мен няма нищо ново.Никакви проблеми.Иска ми се да знам всичко по работата и да останем двете с момичето, с което сме в момента, или накрая, ако остава само една-да изберат мен.Ще се решава на 31 март и само това ми е в главата.Вярно е, че има много време, но все пак само за тгова си мисля.Никога не съм искала и имала желание да работя нещо толкова много, както тази работа.

Вие как сте?Къде се изгубихте?

Меди, радвам се, че си изкарали толкова добре и приятно. Hug

  love001

# 238
  • Мнения: 693
Ох аз тези дни все не стигам да се разпиша. Събота и Неделя бяхме по детски площадки и на плажа, времето беше супер топло и въпреки че не съм разсъбличала много Крис, само на плажа му свалих чорапките за 20-тина минути но пясъка беше студен и после пак го обух, резултата е от вчера сополи и днес температура и кашлица. Само в Петък за 1 ден беше на ясла и сега пак сме в къщи, а ако утре пак е така ще ходим и на лекар защото кашлицата е дълбока и пак ще висим 5 часа  ooooh!
Дани, разкажи за работата какво точно правиш, с какво се занимава фирмата
Меди, страхотно звучи, аз от сега си мечтая след една година като си отидем в България поне за един уикенд с любимия, да се наспим и да се поглезим с масаж и басейн и все такива релаксиращи неща, а Крис да стои при бабите и дядо си  Mr. Green да видим дали ще стане. A за пътуването ако взимаш еднопосочни много ли е по-скъпо?
Отивам да го слагам да спи, дано да е спокойна нощ че с тези сополи не може да диша
Лека и на вас  Hug

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 10:55 от viki81

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Фирмата е за офис техника и консумативи.Уча как е подреден склада, да пиша фактури-ръчни и на компютър, протоколи, изготвяне на оферти, писах заявка (диктуваха ми Wink )...такива неща за сега.

 Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт