Падат ми веждите и миглите

  • 17 171
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Pri men se poqvixa dve petna na slepoochiqta,no tam pak si poniknaxa kosamcheta.Na men kosata mi pada qlostno,ne na petna.Predi vreme m padna polovinata dolna migla,no i tam poniknaxa kosamcheta makar i po tanki i svetli.Parvoto koeto ste napravq kato se pribera e da otida da napravq vsichki pregledi i izsledvaniq.Blagodarq vi mnogo na vsichi   Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох дано ти помогнат лекарите! Съгласна съм с останалите, че трябва да напрвиш множество изследвания за да се разбере причината. Не отлагай! Успех!

# 17
  • Мнения: 4
Два пъти съм получавала алопеция. Лекарите са безпомощни. Излекува ме Пешо Бързия от с. Сребърна, Силистренско. Той не е знахар. Бивш шофьор е по професия. Има стара семейна рецепта за лекарство което не дава на никой. Ходих три пъти до селото - на всеки две седмици. На третия път той ми пожела повече да не се видим и след още една седмица видях че ми расти коса. Това ми се случи два пъти за десет години. Той не може да лекува нищо друго. Това е единствената болест на която неговото лекарство помага. Не съм запазила негов телефон, но като влезеш в селото и питаш за Пешо всеки ще те опъти. Успех

# 18
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Според мен се виж с ендокринолог - може да е щитовидна жлеза или нещо подобно.

# 19
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз също преди две години страдах от гнездови косопад.Обиколих какви ли не лекари,но нямаше ефект,изпих и мазах с всякакви лекарства,но не помагаха.ДОкато разбрах за една позната,която е имала същия проблем и нея я е излекувал един селски бръснар- бай Ангел.Намерих този човек,маза ме два пъти с лекарство,което сам си прави и съвсем скоро косата поникна отново.Според него,а и според мен,проблема беше на емоционална основа,тъй като по онова време бях преживяла силен стрес.

Общи условия

Активация на акаунт