Холандска Тема - 18 в декемврийско настроение

  • 19 154
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • северно море
  • Мнения: 321
ВЕСЕЛА КОЛЕДА,ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИ4КИ НАС ЕДНА МНОГО ХУБАВА И ИЗПЪЛНЕНА САМО С ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ГОДИНА Hug Hug
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ  bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 1 110
Весела коледа моми4ета Hug
Нека вси4ко желано и пожелано ви се сбъдне Peace

# 227
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Честита Коледа !
Здраве , щастие и късмет за всички , които обичате !


Мили момичета , от холандската тема , приемете най-топли поздрави за Рождество от момичетата от арабската тема - весели празници

# 228
  • Мнения: 7 914
Весела Коледа , момичета!

много желани подаръци да получите!

# 229
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Честита Коледа - Честито Рождество Христово Hug



Бъдете много щастливи и обичани!  bouquet Hug Peace

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 13:50 от sterje

# 230
  • NL
  • Мнения: 520
Честита Коледа
Много здраве,пълни трапези
и
 усмивки във всеки дом
.


# 231
  • Мнения: 581
Весела Коледа и от мен - мнозо кысмет и най-вече здраве!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet bouquet

# 232
  • Мнения: 7 914
хеййй момичета как мина Коледа? Hug Hug

# 233
  • Мнения: 1 550
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО, МОМИЧЕТА!



Днес е Стефанов ден. На всички празнуващи- наздраве!

# 234
  • Мнения: 1 132
ДЕВОЙКИ, ЧЕСТИТО РОЖДЕСТО ХРИСТОВО!
Нека бъдем здрави, щастливи и винаги усмихнати!
Честит Стефанов ден на празнуващите!
Ех, миналата година по това време чаках  Кристин, после Стефани,но се роди София   Laughing
Изкарахме добре, дори и у свеки! По-късно повече, че сега е време за кафенце с мама.

# 235
  • NL
  • Мнения: 520
Добро утро мили дами.
Коледа при нас мина под знака на гостувания,готвене и разбира се занимание с малката шебечка Али.
Да почерпя  рано сутрин с ябълков пай(зелф хемакт Blush) а кафето някой от вас да приготви,че мойто се свърши вчера.


                                                           

Подаръците при нас не бяха много.Задължителният парфюм за мен но пък точно по мой вкус.За половинката малко се изложих,защото блу туут пристигна отдавна но телефонът още си го чакам(ей тва мразя на онлайн поръчките,че може и да те изпързалят с времето).Дано поне до Нова година и той да пристигне.Другият подарък,който сама си направих е,че съм изкарала изпита за натурализация и ми съобщиха с едно писмо точно преди празниците и ме зарадваха много.
Лек ден от мен.

Честито на всички които празнуват имен ден днес  bouquet

# 236
  • Мнения: 581
Милика - честит взет изпит!!! Simple Smile А ябылковият пай изглежда много вкусен.  Peace  Аз още не сым правила такова нещо, когато се престраша знам кого да питам за рецептата   chef

# 237
  • Мнения: 1 550
Милика, честито за изпита  bouquet! Това наистина е било радостна новина Hug Браво за ябълковият пай! В нас ябълки не се хапват, щото на мен ми става зле Sick

Мопи, и мама ли дойде в свекито? Те как се разбират? Софи сигурно се радва на много внимание...и подаръци Grinning

Ние изкарахме тихо и кротко Бъдни Вечер и първия ден на Коледа. Добре, че на втория ден на Коледа ни дойдоха гости. Тогава вече се усети празника. Изкарахме чудесно. Иначе щеше да е просто 3 дена яли и пили Sick
В питката за Бъдни Вечер обаче забравих да сложа паричка ooooh!. Баница не правих, щото при толкова много хапване реших, че едва ли ще стигнем до баницата. Сложих късмети на шоколадовия десерт, но за Нова Година вече ще има баница и с пара и с късмети. Да видим на втори теглене какво ще се падне, че на първо на мен ми се падна бебе. На Алекс, че ще е щастливо женен Crazy Татко му изтегли нова работа с по- висока заплата, ама то няма как да е иначе с новото бебе Joy

# 238
  • Мнения: 7 914
moppie
 аааа супер е с мама , нали? Hug аз току що ставам Party Party Party



Milika
 ее страхотен пай  chef... браво че ти остава време за творене в кухнята.. първия месец мама готви, а втория бяхме на джънки фууд докато влезем в крачка с Ерик... и все още готвя само познати неща... Whistling

Milenski72
на никой от нас не ни се падна парата, затова за Н.Г. пак ще я сложим  Joy




# 239
  • Мнения: 216
За всички, които ще правят баничка:)
В Sligro имат много хубави кори, те ги продават за правенене на нещо като баклава, но от личен опит знам, че от тях става страхотна баница Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт