Холандска Тема - 18 в декемврийско настроение

  • 19 127
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 132
Мегън, аз ако изкарам 10 дни в такъв ол ин комплекс ще трябва да ме връщат с товарен полет или ще ме минат като свръх багаж.  Joy
Звездичка, ние ходихме да прегледат Софи, защото тя повърна и мъжа ми пощуря. Било или вирус или зъби. Иначе симптомите са и като на Ерик. Ушите и гърдичките и бяха чисти, само гърлото леко зачервено....и парацетамол.
Момичета, пожелавам ви весело посрещане на новата година!

# 271
  • Мнения: 7 914
на нас дом. ни лекар в отпуска и имахме заместник... че той ни прегледа и ни изписа антибиотик за 2-ри ако темп. не е спаднала
 направо не мога да повярвам #Crazy

но да пожелая Весело посрещане на Новата Година- много здраве и усмивки  newsm24 newsm24 newsm24 Drunk

# 272
  • Мнения: 1 559
Весело посрещане на Нг,и наздраве Party Party

# 273
  • Мнения: 7 914

Честита 2008 Година! Нека да е плодородна, късметлийска и да ни донесе много здраве и сбъднати мечти!

# 274
  • Мнения: 1 132
Честита 2008 година! newsm18 Tada newsm18 Tada newsm18
Нека през новата година бъдем по-здрави, по-щастливи и по- усмихнати. Нека се  сбъднат поне 99% от от мечтите ни и нека новите  ни начинания се увенчаят с успех.

# 275
  • Мнения: 1 132
Звезди, как е Ерик? Софи вече 12 часа не е вдигала температура. Явно е наистина някаквъв 3 дневен вирус,защото бивни не и поникнаха.
Нова година, нов късмет-нова тема!  Wink

# 276
  • Мнения: 1 550
ЧЕСТИТА НОВА 2008! ДА Е МИРНА И ЩАСТЛИВА!
МНОГО УСПЕХИ, ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ!


# 277
  • Мнения: 1 132
Ох, сега се сетих, че днес  преди година ми беше термина, но Софи така и не се роди на 01-01-07. Но тръпнехме в очакване .  Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 1 550
На всички болни дечица, бързо оздравяване!

# 279
  • Мнения: 216
Честита нова година на всички!
Здраве, много усмивки и емоции с нашите ангелчета!

Калина

# 280
  • Мнения: 581
Хайде и от мен - Честита Нова Година - да сме живи и здрави, и много много да ни слушат мыжете и децата Simple Smile.

Виктор - и той с малко температурка, и той е на парацетамол, дано се разминем този пыт без високи показатели. Псоелдният пыт вдигна 40,3......дано сега да се размине....На всички болнички - бырзо да се оправяме.

Калина - благодаря за линка с рецептите - чудесни идеи има наистина!!!

# 281
  • NL
  • Мнения: 520
                                                                                                                                                     
Честита 2008 година.
                             Нека ни донесе повече мъдрост,
                 постоянство за целите които сме си поставили
                   и разбира се много здраве.

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 16:00 от Milika

# 282
  • Мнения: 3 638
Сурва, сурва Нова Година! Живи, здрави догодина, догодина до амина!

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 21:59 от fata morgana

# 283

Общи условия

Активация на акаунт