Театър!

  • 52 300
  • 557
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 529
Някой ще сподели ли отзиви за "Пигмалион" в НТ?

Моите впечатления са отпреди 10-тина години, но помня, че се забавлявах много!  Mr. Green
И аз като Luisalote. Все пак е постановка на Леон Даниел. Но днес не знам дали бих го приела така

Гледах го преди 5 години и тогава ми хареса, но в този момент... не знам...Все пак - забавлявай се  Sunglasses

# 511
  • Мнения: 2 149
Harda, нищо не се показва от линковете, които си дала. Peace

# 512
  • Мнения: 0
Harda, нищо не се показва от линковете, които си дала. Peace

съжалявам! Това са страници във фейсбук за 3 постановки в Народния театър

Маркирай целия ред (не само хиперлинка), после копи и пейст в браузъра и се отварят

# 513
  • Мнения: 2 071
"Кожа и небе" с Асен Блатечки никак не ми хареса. Диалогът съсипа всичко и стереотипът "войник, който е направил какво ли не, изгубил е вярата си в живота, но чете Библията, безпризорен и необичан", да, и пушещ много цигари, с татуирано тяло.

# 514
  • София
  • Мнения: 250
Миналата седмица бях на "Страхотни момчета" в Младежкия, горещо го препоръчвам  Peace
(А ако идете с приятелка, а не с мъжа, е още по-забавно  Mr. Green)

# 515
  • Мнения: 2 149
"Кожа и небе" с Асен Блатечки никак не ми хареса. Диалогът съсипа всичко и стереотипът "войник, който е направил какво ли не, изгубил е вярата си в живота, но чете Библията, безпризорен и необичан", да, и пушещ много цигари, с татуирано тяло.
И вчера гледайки "С.Д" това си говорехме с мъжа ми - явно Блатечки при всяка роля изпушва около стек цигари, този ще се гътне много млад...и в постановката ли пуши, или нещо не схванах какво казваш?

# 516
  • Мнения: 2 071
Пуши да, около пет-шест цигари, но поне усетихме дима Mr. Green

# 517
  • Мнения: 983
Като се замисля, аз не съм го гледала в постановка, където не пуши  Rolling Eyes

# 518
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Беше спрял цигарите. Покрай "Стъклен дом" обаче пропуши пак.

# 519
  • Мнения: 572
Алекс Сърчаджиева е родила момиче вчера Simple Smile (а аз дори не знаех, че е била бременна  Blush )

# 520
  • Мнения: 366
Честито бебче на Алекс Simple Smile

Пигмалион
ще го изгледам, но през януари го играят само в делнични дни Sad
А аз не мога заради малчо.
За Вражалец пак няма билети  Crazy

Отзиви за Козата или коя е Силвия или Слуга на двама господари в НТ?

# 521
  • Мнения: 2 149
Алекс Сърчаджиева е родила момиче вчера Simple Smile (а аз дори не знаех, че е била бременна  Blush )
Аз не знаех, че е бременна, но не следя такива неща, да й е живо и здраво бебчето, нищо че тя за нищо не става  hahaha Мое мнение. Peace

Днес ще гледаме Пигмалион, после ще пиша какви са ми впечатленията.

# 522
  • Мнения: 669
Някой гледа ли "Полет над кукувиче гнездо" в Народния?

# 523
  • Мнения: 572
Алекс Сърчаджиева е родила момиче вчера Simple Smile (а аз дори не знаех, че е била бременна  Blush )
Аз не знаех, че е бременна, но не следя такива неща, да й е живо и здраво бебчето, нищо че тя за нищо не става  hahaha Мое мнение. Peace

Днес ще гледаме Пигмалион, после ще пиша какви са ми впечатленията.
Много грубо!  Sick

# 524
  • Мнения: 2 149
Аея, нищо лошо не съм казала за бебето, нали разбра? Rolling Eyes Олелеееее, моля да ме извините! Аз съм пълен идиот! Embarassed Embarassed Embarassed Обърках я с Петя Дикова, представяте ли си?! Crazy Понеже не свързвам имена с лица, чукнах на изображения и какво се оплетох, явно съм изпростяла яко. Още веднъж - съжалявам!

Пигмалион беше....добре. Може би ми трябва второ гледане. Проблем се явиха едни много кофти хора зад нас, които непрестанно оплюваха играта, цъкаха с език, коментираха жлъчно, явно се имаха за спецове /а според мъжа ми били артисти/.... идеше ми да ги изгоня.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт