лихвите на ипотечните заеми

  • 4 514
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
попаднах на някаква статия в нета, 4е се отнася за кредитие в лева Thinking.ДАЛи е само за тях наистина? Утре щ е ходя да питам Sick

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
попаднах на някаква статия в нета, 4е се отнася за кредитие в лева Thinking.ДАЛи е само за тях наистина? Утре щ е ходя да питам Sick
Виж в сайта има телефон за информация,за да не се разкарваш да питаш
http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/ … gram%20My%20home/

# 32
  • Мнения: 518
nadi mishi , избрах да ипотекирам , жилището ,което купувам , защото беше на по-висока пазарна цена . оценката стигаше за обезпечение на искания заем . не по мой избор поискаха ипотека и  на жилището ,което вече притежавах - в последния момент , както вече писах .
а избрахме" юнионбанк",защото кредитния инспектор беше уж наш човек ! наш човек - дръжки Crossing Arms!
сутринта изплатиха парите на продавачите , следобед родих  Crazy! голям зор си беше Mr. Green !

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
nadi mishi , избрах да ипотекирам , жилището ,което купувам , защото беше на по-висока пазарна цена . оценката стигаше за обезпечение на искания заем . не по мой избор поискаха ипотека и  на жилището ,което вече притежавах - в последния момент , както вече писах .
а избрахме" юнионбанк",защото кредитния инспектор беше уж наш човек ! наш човек - дръжки Crossing Arms!
сутринта изплатиха парите на продавачите , следобед родих  Crazy! голям зор си беше Mr. Green !

Вярно е било голям зор Simple Smile

# 34
  • Мнения: 91
Данашия е в лева и миналата седмица получихме писмото а увеличението е в сила от новата година,пиши като получиш отговор за вашия кредит

# 35
  • Мнения: 4 970
Данашия е в лева и миналата седмица получихме писмото а увеличението е в сила от новата година,пиши като получиш отговор за вашия кредит
Ок! Благодаря ти Simple Smile

# 36
  • Мнения: 734
Съгласна съм с мнението на някои дами, че просто лихва не бива да се сравнява....Да не говорим, че колкото е по-дълъг периода на погасяване, толкова по-голяма е лихвата, която си върнал на финала - нормално. Но пък имайте предвид, че парите доста се обезценяват, така че от сегашна гледна точка 120 000 лв може да изглеждат немалко пари, но след 30 години, може човек да не е в състояние и свястна боксониера да си купи за тези пари...кой може да предвиди..Simple Smile
При нас лихвата е по-малка от сумата, която сме теглили, но кредитът е за 20 г. и месечната вноска е значително по-голяма Simple Smile Смятахме, мислихме и така решихме. Теглихме в евро, още не са ни увеличили лихвата, докато при левовите вече е увеличена, до колкото знам. Годишния процент на разходите беше около 7%, но не мога да цитирам с точност...

# 37
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз вчера ходих в Пощенска банка и попитах за това увеличение на БЛП и дали важи за нас с мъжа ми, тъй като сме с 3 години фиксирана лихва. Казаха ми, че в случаите с фиксирана лихва за определен период, увеличението на важи. Чак след изтичане на този срок, ще ни вдигнат лихвата. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 152
Сега получих обаждане от Булбанк, че имам нова лихва по ипотечния заем от 6,88% на 9,18%. Три пъти ура!!!!! Да са ни честити новите придобивки.

# 39
  • Мнения: 734
И ние получихме днес обаждане от Пощенска банка, че са вдигнали лихвения процент...
На печелившите - честито!  smile3507

# 40
  • Мнения: 386
Сега получих обаждане от Булбанк, че имам нова лихва по ипотечния заем от 6,88% на 9,18%. Три пъти ура!!!!! Да са ни честити новите придобивки.

Как така от 6.88 на 9.18 - та това е над 2 % ?!

# 41
  • Мнения: 734
Сега получих обаждане от Булбанк, че имам нова лихва по ипотечния заем от 6,88% на 9,18%. Три пъти ура!!!!! Да са ни честити новите придобивки.

Как така от 6.88 на 9.18 - та това е над 2 % ?!

И при нас е над 2%, до колкото разбрах от съпруга ми...Изпратили били миналия месец някакво писмо, което никой не е получил и сега трябвало да доплатим увеличението със задна дата (и за миналия месец). Имат ни телефоните, имат и-мейли...И въпреки това договорите са такива, че могат да злоупотребяват по всяко време...

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Сега получих обаждане от Булбанк, че имам нова лихва по ипотечния заем от 6,88% на 9,18%. Три пъти ура!!!!! Да са ни честити новите придобивки.
А как ви се формират лихвените проценти? Някаква плаваща величина + постоянна, но каква ви е плаващата? При мен например е софибор.

# 43
  • Мнения: 1 152
И при мен е софибор, щото кредита е в лева...., не е пред мен договора, за да я видя точно надбавката как се определя.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 048
Как така над 2 %? Ние имаме кредит от Пощенска, но го вдигнаха с 0,5%. Да не би нещо да не съм разбрала?!

Общи условия

Активация на акаунт