Преподавател от СУ

  • 8 299
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен ми е интересно дали има част от водещите журналистки,  които да са си взели изпитите при него с шестица.

# 106
  • Мнения: 335
На мен ми е интересно дали има част от водещите журналистки,  които да са си взели изпитите при него с шестица.

Какви "водещи журналистки" може да са държали изпити при него.
Откога този човек преподава там?


# 107
МНОООООГО ПРОТИВНО  Sick Sick ГЛЕДАХ МАТЕРИАЛА .
 #Crazy #Crazy

# 108
  • Мнения: 4 371
Дано и другите нищожества като него се стреснат малко Crossing Arms
Интересно ми е тоя човек как ще продължи да живее в България, като всеки го сочи с пръст.
Ама е много гнусен, как пък веднъж не се обърна към нея и да говори по същество, ами се правеше на зает и от време на време пусне някой бисер като "дай цунка" Sick

# 109
  • Мнения: 3 405
Дано и другите нищожества като него се стреснат малко Crossing Arms

Искам много да се стреснат.
Била съм обект на набези, и то от високопоставен  Sick

Но много момичета се съгласяват, историята познава редица примери.

# 110
  • Мнения: 3 459
Гледахте ли го в сутрешния блок на Нова телевизия  Thinking

# 111
  • Мнения: 4 371
Не, какво каза?

# 112
  • Мнения: 335
"Играх нейната игра"

# 113
  • Мнения: 3 459
Ми оправдаваше се общо взето и в крайна сметка се оказа, че играел играта на момичето, за да видел докъде можела да стигне тя. Викаше, че записа е монтаж и има много неизлъчени реплики, които той бил казал, а от Господарите не ги пускат.
Някои, уж се опитвал да му прави номер и така..... за няква си бъдеща телевизия Алма Матер, къдет той си бил подал документите, ама явно някои хора не искали той да бъде там и затва му били спретнали тоя номер  Laughing

# 114
  • Мнения: 4 371
Горкан той.

# 115
  • Мнения: 5 877
Да бе, докъде стигат тия студентки, лелеййййй  Flutter

# 116
  • Мнения: 927
 Неговата постъпка е престъпление, но ми е и безкрайно възмутителна реакцията на колегите на това момиче.. Какви повече доказателства искат - не знам! И май са готови да изкарат колежката си виновна, само и само да остане перверзния преподавател, щото им пише високи оценки явно..

# 117
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много гаден тип.
А това за телевизия "Алма матер"... Joy Joy Joy Интересно оправдание. Сякаш става дума за BBC. Ама, че смешно човече. И откъде накъде точно тоя преподава "Телевизионно студио"? Той тв студио виждал ли е отвътре?  ooooh!

# 118
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много гнусна история. Той самият преподавалтел си беше гнусен - някакъв мазен и нагъл тип  Sick
И аз бях чула нещо, че за този репортаж "Господари на ефира" са се готвили към 10 месеца, защо ли чак сега го излъчват, като мацката си е била пуснала официално оплакване още март месец и вече се е дипломирала... Добре, че са отстранили коцкара, честно казано си мислех, че може и да му се размине...

# 119
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз изпуснах снощи Господарите. Не гледах и сутрепния блок, но явно е било смешничко.
Ще ги потърся в нета, а ако някой вече ги е открил и е склонен да даделинк -още по-добре Flutter

Общи условия

Активация на акаунт