Преподавател от СУ

  • 8 323
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 999
Аз пък имах състудентка, която сама си ги сваляше, защото според нея просто друг вариант нямало. Тя, милата, много не обичаше да учи. Дали и нейното поведение е толкова възмутително, колкото и на въпросния преподавател?

# 91
  • Мнения: 2 100
Само да се запиша в темата и аз - в ИУ - Варна (ВИНС) е същото. Имам личен опит от там, да не говорим, че и в средните училища го има и на това съм била свидетел. А за такива неща в белите държави ...нали се сещате какво се случва?

Кой преподавател визираш?

въпросът ти не е към мен, но ако може да отговоря  Blush
пеци плюнката по математика - имала ли си срещи от третия вид с него  Laughing

М, аз си мислих, че ще е някоя нова фигура, пъ то...
Бях дочула, че са го изгонили от академията в Свищов заради сексуален тормоз или нещо такова, та от ВИНС-а решили да го приберат.... Whistling
Но пък виж от Росен досега никоя не се е оплаквала  Mr. Green

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Мен пък ме изуми как си говореха на "ТИ" , все едно са първи дружки..Както той на студентката , така и тя на него... За мен това е непрофесионално. Не бива да се скъсява толкова дистанцията щото ето до какво води ......

Да. И на мен ми направи неприятно впечатление именно това.
Не съзрях в поведението и като цяло предразполагане. Единствено формата на обръщение говори за предистория, която ми се струва не така безобидна.
Когато някой ме притеснява, съвсем съзнателно увеличавам дистанцията, дори и чрез формата на обръщение. А не я скъсявам, особено, когато ситуацията и отношенията предполага именно учтива форма.

# 93
  • Мнения: 302
За съжаление този репортаж отразява самата реалност... Sick

# 94
  • Мнения: 17 409
Аз пък имах състудентка, която сама си ги сваляше, защото според нея просто друг вариант нямало. Тя, милата, много не обичаше да учи. Дали и нейното поведение е толкова възмутително, колкото и на въпросния преподавател?

Въпросната мацка хич не ми приличаше на жертва. По- скоро от типа на твоята състудентка.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не съм виждала случаи, на които да не можеш да откажеш. Но пък и не съм била в позиция да моля за оценка.
В крайна сметка винаги можеш да поискаш да те изпита комисия.

А можеш ли да си представиш следният случай - изпит, студентка, която остава последна от групата. Лятна сесия е, сградата е празна.
Преподавателят заключва вратата и буквално и се нахвърля.
Чист опит за изнасилване. За щастие само опит.


Ей това съм го преживяла.
Ама не заключи вратата и спонтанно влезе някаква замаяна студентка, която вместо да реагира, измънка, че се извинява и побягна.Аз след нея. Crazy
Хич не ми беше дошло на ум, че няма право да ме оставя сама в кабинета за изпит.Никакви индикации да ми е мераклия не беше давал. После колегите се хилиха, че ни съм първата, ни последната, ама аз не знаех, голям заплес бях.
Обаче ми писа шестица, неговата верица, една от трите, които написа в групата.
СУ за сведение.
Човекът е покойник вече, няма смисъл от имена.

Само искам да кажа, че не е задължително студентката да е провокирала интереса на преподавателя.Аз на онзи посмъртно не бих му дала шанс да ме пипне даже, камо ли нещо друго.
Имало е и такива, които са ми опреснявали знанията в "Дали", ама хич не беше "тормоз", признавам си. Mr. Green

А тоя е някакъв гнусен тип, журналистът Sick

# 96
  • Мнения: 386
според мен независимо от поведението на студентката, един преподавател няма право да намеква или говори каквото и да било свързано със секс,

# 97
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Само да се запиша в темата и аз - в ИУ - Варна (ВИНС) е същото. Имам личен опит от там, да не говорим, че и в средните училища го има и на това съм била свидетел. А за такива неща в белите държави ...нали се сещате какво се случва?

Кой преподавател визираш?

въпросът ти не е към мен, но ако може да отговоря  Blush
пеци плюнката по математика - имала ли си срещи от третия вид с него  Laughing

М, аз си мислих, че ще е някоя нова фигура, пъ то...
Бях дочула, че са го изгонили от академията в Свищов заради сексуален тормоз или нещо такова, та от ВИНС-а решили да го приберат.... Whistling
Но пък виж от Росен досега никоя не се е оплаквала  Mr. Green

ъхъ  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 3 405
Джиджа, за кого говориш?

# 99
# 100
  • Мнения: 17 409
Този Борис Ангелов не водеше ли преди време Телевизионен спавочник?

# 101
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
дамм, такива неща се случват.
в университета, в който учех практиката на един доцент беше след изпита да написва оценките лично на всеки студент. идва моя ред влизам аз в кабинета, завърта ми той оценката в книжката, която аз видях час по- късно става от бюрото си, заключва вратата сяда до мен и ооооооооооо #Crazy какво ми казва: вече си получи 6-цата, дай сега по същество #2gunfire #Cussing out и аз ама г-н Доцент....., вие сте на грешен път и беж да ме няма! добре, че беше оставил ключа на вратата.
въпросния доцент вече е зам.министър на едно министерство и спирам до тук!!!

# 102
  • София
  • Мнения: 2 840

О, тя била стара историята.
Явно материалът е отдавна, но сега го пускат, защото мацката вече се е дипломирала.
Интересно защо не са го  отстранили този още при подаване на жалбата, аим трябваше скритата камера, че да го отстранят до "доизясняване на нещата".

# 103
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Добре, че са го отстранили тоя. Но си мисля, че ако нямаше скрита камера, на студентката нямаше да повярва никои. Щеше да бъде неговата дума срещу нейната.

# 104
  • Мнения: 48
Добре, че са го отстранили тоя. Но си мисля, че ако нямаше скрита камера, на студентката нямаше да повярва никои. Щеше да бъде неговата дума срещу нейната.

Абсолютно е така  Peace
Никой не вярва на студентите, за каквото и да става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт