Искам нова прахосмукачка!

  • 11 663
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49
Ахаа, явно аз не съм наясно с тоя Хепа филтър, той бил на изхода, а не на входа  Laughing
Но иначе и аз продължавам да съм в чуденка...

# 76
  • Мнения: 8 999
На моята прахосмукачка хепа филтърът се пере. Не се налага да го сменяш. А колкото до чуденката на La Bomba , май най-добре е да е с хартиени торби - колкото по-малко личен контакт имаш с боклука, толкова по-добре. А все пак при тези с пластмасовия контейнер се налага да го изхвърляш в друг плик, с една дума - цапаш си ръцете.

# 77
  • Мнения: 10 758
На моята прахосмукачка хепа филтърът се пере. Не се налага да го сменяш. А колкото до чуденката на La Bomba , май най-добре е да е с хартиени торби - колкото по-малко личен контакт имаш с боклука, толкова по-добре. А все пак при тези с пластмасовия контейнер се налага да го изхвърляш в друг плик, с една дума - цапаш си ръцете.
Thinking
Май си права Thinking

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 тази е с 440 W http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017283 всмукателна мощност, май тази ще е newsm78

# 79
  • Мнения: 7 605
Татяна, някъде четох че си си взела боша. Аз мисля да купя пак нов модел, но по-малка. Сподели мнение сега когато вече я ползваш.

Ами там бях споделила и опита  Laughing  Много съм доволна, сму4е мн добре, има много дъдлг кабел (13м) а торбата събира 6 литра прах. С 4 колелца е. Но е бая тежка, свикнах, но си тежи. Никакви zабележки, освен тежестта. Препоръ4вам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт