А какво ще кажете да поговорим за коли?

  • 11 541
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
има една кола само за мен BMW X5 всичко друго е голям компромис

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Обичам стари ръбати големи коли. И да имам пари за нова 7-ца, мноого бих искала да е с дизайна на 70-80 години.
http://www.autofoco.com/pictures/20070917050022071.jpg

Така и не ми харесаха новите, заоблени и стерилнички форми. А иначе BMW e колата.
По темата - имам лична, Chrysler - голям и ръбат  Joy

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има една кола само за мен BMW X5 всичко друго е голям компромис

ай стига с тези спънати коне  Laughing

Нямам лична и май по-скоро не искам да имам. Нямам и кой знае какви страсти в тази насока. Само, ако ще е гарга, да е рошавка. Не искам кола, а джип.

# 18
  • Мнения: 1 172
Нямам любима марка. Нямам любим модел.

Имам собствена кола. За мен особено важно е колата да е практична и съобразена с конкретните нужди на шофьора. Ако ще е само за градско - да е малка и икономична, ако ще е за дълги пътувания, да е голяма сигурна и комфортна, пак икономична. Ако ще е семейна кола, да има достатъчно място за багажи - например, ван.

Отделно, много важно е и техническото състояние на автомобила. Много лошо впечатление ми правят хора, които не си поддържат колите в изрядно техническо състояние. Много по-лошо от семейна спортна кола, напълнена "до тавана" с колички, куфари и чанти, когато семейството тръгне на море.

# 19
  • Мнения: 3 219
Имах червена Хонда Сивик, много си я харесвах, ама наистина много, но с мъжо двамата продадохме колите си и си взехме сега Мерцедес.
Искам пак Хонда Peace Ама да си е мойта, не обща.

# 20
  • Мнения: 3 459
Любима марка нямам, има някои марки, които предпочитам. Такива са Audi и Toyota  Wink
Собствена кола имам, подари ми я приятеля ми  Laughing

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не робувам на понятието "марка" . За мен са важни други показатели, места в колата, врати,  TCO, СО2 , скорости и т.н. чак толкова да се вживявам за едните тенекии няма да я бъде.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Хората са го казали Мерцедес и всички останали. Такава е и философията на мъжът ми. Имам собствена кола, но не е любимият ми джип на Ауди Q7/за съжаление/.

# 23
  • Мнения: 14
. я по - добре недейте, а? Нито е сериозно, нито е някому помагащо, освен на тези, които на всички вече са се похвалили каква кола имат и сега им се отваря нова аудитория.

# 24
  • Мнения: 476
Когато забогатея внезапно ще си купя ето това:

http://www.jeep.com/en/2008/wrangler/models/x/

Това трябва да го имам Grinning

# 25
  • Мнения: 13
Моят мъж има автосервиз,също така е вносител на автомобили,карала съм всякакви коли.Преценката ми е такава-италянките са мощни,но слаби в техника,BMW страдат от мотори,AUDI от ходова част,японските страдат от скъпи части,но мерцедеса рядко ни посещава,обикновенно само за консумативи.Та мойто мнение е мерцедес.А иначе само мерцедес G класа Mr. Green

# 26
  • Мнения: 67
Карам Ситроен , обаче съм влюбена в дизайна на Пежо. От двигатели и разни други изобщо не разбирам, гледам да е красивичка.

# 27
  • Мнения: 3 576
Харесвам Мерцедес, а ако имам достатъчно пари бих си взела Hummer!

# 28
  • Мнения: 3 641
Имаме Хонда Акорд. Половинката се навива само за смяна на Мерцедес, други не ще  Simple SmileАз си падам по спортни или джипове/ BMW X5, би ме задоволил Mr. Green

# 29
  • Мнения: 292
Аз съм фенка на Форд и имам Форд Peace

Общи условия

Активация на акаунт