Отговори
# 120
  • Мнения: 230
О, Майра добре дошла в клуб "Луди и щастливи"  Hug както каzах на сестра ми раzлика по_малка от три години между децата е чиста проба проверка на иzдръжливостта на нервите. Тя ме послуша.
Почивай и събирай сили zа после, дотогава лека бременност и zдраво бебче(удивителна)
Аааа, аз на времето като те питах на лични как е, си трайкаш, че е упражнение за издръжливостта на нервите, а?  Mr. Green Е, то не че не се разбира от самосебе си  Wink

# 121
  • Мнения: 1 817
Хайде и на Майра честито и леко бременеене!  bouquet
Има ли други, които премълчават  newsm78 ? Бързо да си казват, за да не бъдат разкрити! Laughing

# 122
  • Мнения: 517
О, Майра добре дошла в клуб "Луди и щастливи"  Hug както каzах на сестра ми раzлика по_малка от три години между децата е чиста проба проверка на иzдръжливостта на нервите. Тя ме послуша.
Почивай и събирай сили zа после, дотогава лека бременност и zдраво бебче(удивителна)


А аз дето сте раждам 2 наведнъж маи е по добре да си замълча, да се стая и да не питам много как сте бъде след това...  Laughing

Честито на новите маичета в този форум   bouquet 

# 123
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ако си мислите, че 5г разлика е нещо по-различнооо..... Thinking малко по-добре е сигурно, ама все пак....абе аз вече рабрах коя е най-хубавата разлика, ама късно - 7г и да ти е мирна главата Laughing Laughing

# 124
 И аz 6те си имам бебе  newsm44
Lale32,как исках и аz блиzнаци ...ама следва6тия път  Wink   да са ти живи и zдрави   bouquet

# 125
  • Мнения: 1 178
О, Майра добре дошла в клуб "Луди и щастливи"  Hug както каzах на сестра ми раzлика по_малка от три години между децата е чиста проба проверка на иzдръжливостта на нервите. Тя ме послуша.
Почивай и събирай сили zа после, дотогава лека бременност и zдраво бебче(удивителна)
Аааа, аз на времето като те питах на лични как е, си трайкаш, че е упражнение за издръжливостта на нервите, а?  Mr. Green Е, то не че не се разбира от самосебе си  Wink

zа да не се откажете  Wink
премълчах и че имаше дълъг период от време, в който ежедневно съм сменяла минимум дванадесет памперса, а когато някой от двамата имаше раzстройство им zагубвах бройката.

Деси, тогава ще е по_трудно, ще има 1_ви клас, ченгелчета, домашни + ревящо бебе.

Плауен? Къде се намира?

Зима, радвам се да те видя тук.

# 126
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мацки!

ПоЗдрави от Риенката.Има бебе,но е още в корема. GrinningНяма време zа форум,понеже е zаета с Мая,която е и малко болна.КаЗах аЗ,че Марк-Давид чака 13-ти Wink

Имам въпрос към майките на момичета.Кога сложихте обици на малките и кога е най-благоприятното време zа пробиване на ушета?
чувала съм,че на някакъв праЗник.Май се каЗваше Благовец или нещо подобно. newsm78

Какви планове имате zа утрешния ден? WinkКак ще праЗнувате?Ние се органиЗирахме една дружинка на ресторант.Няма да са луди купони като в БГ,но пак ще отбележим праЗника,който в ДЕ така и не съществува.
Нека мамите,които zа zавършили в БГ да раЗкажат zа своите луди иЗживявания на тоЗи ден. Sunglasses

Зиме,Hej!Hur mar du? Wink

Добре дошла на нослето.  bouquet

Мишонка,честита бременност.На какво се надяваш?На ерген или мома? Flutter



Прегръдки от мен и до скоро! Hug

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 23:41 от Vessito

# 127
  • Мнения: 3 521
Весе, остави  и сама да си решава за пиърсинга и татуировките - ще тръгне на градина, някое хлапе ще и дръпне ухото и ще стане беля за цял живот. Изчакай  и така си е хубаво детето.

Честито бебе и на малкото носле - сложете по една лента да ви следим, бря!

# 128
  • Мнения: 3 423
Здравейте, дами!

Гледам, много бебоци ще се навъдят догодина!
Браво! Героини сте вие!

Мислех, че Риен вече е целунала Марк-Давид,
но явно ще трябва да стискаме още палци. Ок.
Леко, бързо и малоболезнено раждане й желая.

Не бих пробила ушите на детето си, бих му оставила
избора. И аз намирам пробиването за рисковано.

Жалко, че не опаткахме джакпота, но има нов тираж.

# 129
  • Мнения: 517
malkonosle, добре дошла и благодаря за пожеланията  Simple Smile Преди да забременея не съм мислила, че сте ме споходи тази радост и това предизвикателство. А реакциите бяха много различни. Нашия кум "Вие сте луди", братовчедка ми "Кои ти удари този генетичен самар? (как кои, тя много добре знае, че в рода на собствената ни баба има не една двойка близнаци)  Laughing" и т.н.

А за пробиването на ушите, аз сама реших като станах на 16... Може би така е по добре, макар че аз и по рано си настоявах...

Приятна събота   bouquet

# 130
  • Мнения: 4 138
на всички трудни булки - машалла, или там както се пише. много ме кефят бебоци.
уши не пробивам, един ден да си решава сама, ако иска и на челото да се дупчи.

# 131
  • Мнения: 1 242
Мързели-и-ив бирен ден...
Само дето чак довечера ще се пие. Grinning

Момичета с бебоци, пазете се, глезете се и честито!

Весе, не съм мама на момиче, но нали самата аз съм дамска, та да си кажа. Wink Като дете бях голяма лудетина и добре, че мама ме остави сама да избирам, кога искам да се момея. Баба ми ме заведе, когато бях на 11-12 годинки в "Битовия комбинат" при битовата кака с пистолета.
Две седмици по-късно си бях загубила едната златна тетеричка. Mr. Green

В понеделник литваме. Ако не се се появя до 15 януари, пускайте, моля ви, кучетата-търсачи. Ако видите статия "Мамуна се затри в Африка" - също.

Мързелив ден и на вас желая! Grinning

# 132
  • Мнения: 1 584
В понеделник литваме. Ако не се се появя до 15 януари, пускайте, моля ви, кучетата-търсачи. Ако видите статия "Мамуна се затри в Африка" - също.

Е то да търсиш маймуна в Африка си е мисия невъзможна Mr. Green

Веси, и аз не смятам да пробивам ушите. Моите си пробих сама като бях на около 12-13г - не помня вече. Чела съм, че на ухото имало някакви акупунктурни точки и не било хубаво. А пък и с порастването на детето май се местели дупките? Абе квото и да е ..няма да ги пробивам  Mr. Green Иначе поверието е, че на Благовест (25.3) не боляло ..дрън дрън мен ако питаш Naughty


Мерси на всички още веднъж за пожеланията Hug
За малката разлика и аз бая се чудих, ама след като сега бачкам на 75% и шефа ми заяви, че повишение (позиционно, не парично) ще видя чак като се върна на цял ден реших, че няма смисъл да чакам с второто. Иначе фирмата е много киндерфройндлих.. Whistling

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 11:15 от Майра

# 133
  • Мнения: 2 567
Честито на новокоремните майки!  Hug
Ушите и аз не съм пробила, а и не смятам засега. Довод при мен е не толкова правото на личен избор (все пак дупките могат и да зараснат), колкото риска при въргалите в детската градина и неминуемото дърпане, скубане и тн. по женски.  Mr. Green
При нас разликата е точно 2г. 6м. Има предимството, че се гледат наведнъж, а после имат донякъде еднакви занимания. Гледам съседката например-заедно ги води на плуване, на кънки и тн.
Приятен уикенд!
П.П. Честито на студентите. Веднъж студент-завинаги студент!

# 134
  • Мнения: 461
Честито на чакащите мами! И на бившите и настоящи студенти.
Моите уши баба ми ги пробила като съм била на годинка. Не помня събитието. На мен ми остана избора дали да си ползвам дупките или не. Нямала съм душевни терзания по случая.

Общи условия

Активация на акаунт