Излишни бебешки вещи!

  • 10 815
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 174
За сега не ми влязоха в  употреба силиконовите зърна и термометъра за вода, за друго май не се сещам. newsm78

# 151
  • sf
  • Мнения: 10 153
на мен дозатора за АМ ми върши чудна работа. освен, че лятото бяхме навън почти постоянно и за яденето в 5 сутринта е супер. за секуднси съм готовая, сипвам вода от термоса, дозата от кутийката и хоП! иначе малкото зверче вдига блока на главата си.
шезлонга ми е полезен. столчето за кола си седи в колата.

# 152
  • Мнения: 865
Шишета -купих 2,подариха ми 5 Rolling Eyes!Използвахме 1!Кърмя.
Комплект гребенче и четка незнам за какво/Чико/
Овлажнител за въздух.Не точно бебешка вещ,но купен за случая!
Ами май това е!

# 153
  • Мнения: 325
От вещите повивалник, но пък дрехи колко и подариха и не можах да и ги облека не ми се изброява.

# 154
  • Мнения: 9 990
на мен дозатора за АМ ми върши чудна работа. освен, че лятото бяхме навън почти постоянно и за яденето в 5 сутринта е супер. за секуднси съм готовая, сипвам вода от термоса, дозата от кутийката и хоП!

Аз сега схващам този дозатор какво представлява! LaughingЗа целта аз си имах едни шишенца от лекарства, старателно измити, разбира се, макар и от билкови таблетки, даже едното ми шишенце беше от фолиевата, която пих бременна-та там се събираха точния брой лъжици адапте, необходими за приготвянето на храна навън.И термоси не съм носила-просто гореща вода в шишето и после изсипвам адаптето направо в шишето.

Общи условия

Активация на акаунт