параноидна Шизофрения

  • 24 304
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 150
Цитат
Но пък хората точно затова харесват такива форуми - можеш да се представяш за какъвто си искаш : за доктор, за адвокат или за сексапилна блондинка
Или пьк zа Лилиана 77 .

Нямам проблеми с мед.терминология.Кьде видя да сьм написал,че сьм се сьгласил,че има генетична предразположеност ?
И кьде прочете,че сьм анестеzиолог?Като си влеzеШ с реалния ник ли?Стига анонимна неанонимност.

Цитат
Унаследява се готовността за заболяване, а не самата болест
Как така готовността за дадено заболяване се унаследява, а самата болест не?
И как така се унаследява изобщо - май готовността за заболяване лети по въздуха, като някакъв бацил или е вирусно?  
Х-ммммммммм, нещо се оплетох, моля Кристиан за бърз отговор!!!  

Май имаме пробив драги ми Кристиан! Вече говорим и за влиянието на средата


Болестта  не може да се наследи.Готовността zа дадено zаболяване е пак само хипотеzа.Това,че примерно при двама родители има РИСК и то само 40% детето да прояви теzи симптоми говори zа сьвсем друго неЩо.
Няма открит ген,който да се наследява и да предиzвиква zаболяването в следваЩото поколение.Това твьрдях,а ти обратното,че има такьв ген.
Ако имаШе такьв докаzан ген,то при двама родители Щяха да се раждат 100% такива деца.
Дори да имаШ такьв ген(който се твьрди,че е открит) не оzначава веднага,че Ще се раzболееШ.
И пак опираме до голи хипотеzи.

Аz се баzирам на Шиzофреничната констелация и нейната етиология,която е научно докаzана.

И как хвьрчи един вирус вьв вьzдуха,ей така диШа си и си хвьрчи и се zакача на някой който си пожелае... Tired
Нормално е да се оплетеШ. Joy

Беzумията си ги имате в БГ.Имате си цяла тема с черни списьци и докторчета с дипломи,които ви тровят вас и децата ви.

Мерилин Монро я убиха.Така,че сьм анестеzиолог.По твоите иzмислени правила.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 17:09 от Christian

# 46
  • Мнения: 4 150
Цитат
Само че когато лица без медицинско образование дават медицински съвети, вече не е забавно, а опасно.

Да,права си.Ето ти един пример на ЧереШката беz мед.обраzование.Както и да не се кьрми над 1 година по теориите на клетата Хорни.
Цитат
Правилно! Бебето трябва да се отбие най-късно до годинка.

Цитат
Първо не ги стискай! Най-простото, което се сещам е да ги пудриш със сулфатиацол, а и има качествена медицинска козметика по аптеките. Преди години едната ми буза беше така и те разбирам.  Тогава попаднах на свестен дерматолог и оттогава кожата ми е идеално чиста и без белези от тези ужасни пъпки. И когато си миеш лицето ползвай само кърпи за еднократна употреба

Току Що ти иzчетох набьрzо постингите в форума и се откаzвам да ти отговарям.Остани сьс zдраве  bouquet

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 17:01 от Christian

# 47
  • Мнения: 15 379
Някъде да съм казала, че съм лекар?????? 

# 48
Просто не може да е лекар, не само заради вопиющата си неграмотност в областта на медицината, но и поради простия факт, че през последната година е прекарал 41 дни (ЧЕТИРИДЕСЕТ И ЕДИН ДНИ!!!) в този форум - вижте личната му статистика. Не часове, а ДНИ!

Очевидно се касае за безработен човек, за който форумът е единственото място да изживява своите фантазии. Лично аз нямам нищо против, стига да се представяше например за топмодел или пожарникар, но да твърди, че е лекар и да съветва майките да не си ваксинират децата, а тежко болните да не се доверяват на традиционната медицина, е не само безотговорно, но и опасно и напомня прекалено много за една секта, озаглавена Свидетелите на Йехова, която е много разпространена в Америка и в Западна Европа, където Кристиан твърди, че живее. Те тотално отричат медицината и оказването на медицинска помощ, включително и кръвопреливането и жалкото е, че има вече доста случаи да деца на последователи на сектата, които са починали след злополуки, понеже родителите им са отказали медицинска помощ или спешно кръвопреливане.

В крайна сметка всеки от нас има глава на раменете си и може сам да прецени дали да се довери на анонимни самозвани проповедници, когато става въпрос за здравето на близките му или за неговото собствено.

# 49
  • Мнения: 4 150
Хайде,вече ме вписахте в друга секта... Laughing
Ваксинирай се и се лекувай с традиционната медицина.Това е най лоШото иzречено пожелание от мен.Дано Господ ми го прости Peace

# 50
  • Мнения: 15 379
Беzумията си ги имате в БГ.Имате си цяла тема с черни списьци и докторчета с дипломи,които ви тровят вас и децата ви.

Мерилин Монро я убиха.Така,че сьм анестеzиолог.По твоите иzмислени правила.
[/quote]

Безумия в БГ има колкото щеш, продиктувани от такива знахари, като теб! Мен и детето ми никой не ни трови, защото хвала на Бога не съм попадала на такива псевдоспецове, драги ми Кристиан!

А по отношение на моите компетенции само ще ти кажа, че не съм лекар, аз съм Червената Шапчица Joy

Сигурен ли си, че ти не си убил Мерилин Монро Joy Joy Joy


Много ясно , че ще ги ваксинираме,но пък няма да им даваме да сучат до 5-годишни, защото стават психотични и извратени, уверявам те!!! Laughing

# 51
  • Мнения: 4 150
Цитат
Безумия в БГ има колкото щеш, продиктувани от такива знахари, като теб! Мен и детето ми никой не ни трови, защото хвала на Бога не съм попадала на такива псевдоспецове, драги ми Кристиан!
А по отношение на моите компетенции само ще ти кажа, че не съм лекар, аз съм Червената Шапчица
Сигурен ли си, че ти не си убил Мерилин Монро
[/b]

Последните ти иzречения почти ги предвидих,че Ще ги напиШеШ.Дали е от ЕГНто или от друго,не zнам и не ме интересува.
Цитат
Много ясно , че ще ги ваксинираме, и няма да им даваме да сучат до 5-годишни, защото стават психотични и извратени, уверявам те!!!

С голо уверяване не става драга. Peace

Беz лоШи чувства сьм.И ти гледай на живота малко по оптимистично,да не те zастигне един ден неЩо,което официалната медицина да не може да ти помогне Peace

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 18:51 от Christian

# 52
  • Мнения: 15 379
Хората без чувство за хумор са ... нали знаеш кои...
Дано не ти се случи да разбереш!!! Дано не се случва никому!
И какво ми е на ЕГН-то, започва с 8

# 53
Цитат
Но пък хората точно затова харесват такива форуми - можеш да се представяш за какъвто си искаш : за доктор, за адвокат или за сексапилна блондинка
Или пьк zа Лилиана 77 .


Само че това дали се представям за Лилианна 77 или за Марианна 88 няма да въведе в заблуждение хората за професионалното естество на моите мнения и препоръки. Когато ти обаче се представяш за анестезиолог, създаваш измамливото убеждение, че даваш професионални лекарски съвети.

Правният термин за такова поведение е измама. И следващият път, когато решиш да си измисляш фалшива самоличност във форумите, поне се постарай да запомниш за какъв си се представял! Сам си писал, че си анестезиолог в предишен свой пост, така че е излишно сега да се чудиш защо твърдя, че се представяш за такъв.

# 54
  • Мнения: 4 150
Цитат
Хората без чувство за хумор са ... нали знаеш кои...
Главицата ти много информация е иzчела и може би не може да я обработи (като се има предвид,че си червената Шапчица,а не лекар).
Пуснали са нови германски пюренца,скьпи и квалитетни...zа zахранване.Ей това е лека темичка,лесно се дискутира в нея.Няма да влиzам там да те ядосвам и да ти споря,не раzбирам от пюрета Peace

Лиляна,
Бльфовете ти са беzсмислени.
Цитат
И следващият път, когато решиш да си измисляш фалшива самоличност във форумите, поне се постарай да запомниш за какъв си се представял! Сам си писал, че си анестезиолог в предишен свой пост, така че е излишно сега да се чудиш защо твърдя, че се представяш за такъв
Но пьк моя бльфираЩ вьпрос кьде си прочел какьв сьм ми отговори на друг вьпрос,zа който не бях сигурен.Е,сега вече zнам.

# 55
  • Мнения: 4 150
Тамми,
Цитат
Двете ми деца (на 3 и на 5г.) често боледуват от хрема, която на втория ден вече преминава в гнойни секрети, стичащи се отзад в гърлото, а на третия - до кашлица,която продължава по седмица и обикновено преминава в бронхит. Другите деца в детската градина си остават с хремичка за по 3 -4 дни и после са здрави, а моите са все с бронхити и на антибиотици. Един път отказах да дам на дъщеря си антибиотик и тя се разболя от пневмония!

Та въпросът ми е : има ли някакво хомеопатично средство, което да се даде при първите признаци на хремата и да я "пресече" още в началото? А за кашлицата
?

Мина ли ти zьба и болката?

# 56
  • Мнения: 15 379
Тамми,
Цитат
Двете ми деца (на 3 и на 5г.) често боледуват от хрема, която на втория ден вече преминава в гнойни секрети, стичащи се отзад в гърлото, а на третия - до кашлица,която продължава по седмица и обикновено преминава в бронхит. Другите деца в детската градина си остават с хремичка за по 3 -4 дни и после са здрави, а моите са все с бронхити и на антибиотици. Един път отказах да дам на дъщеря си антибиотик и тя се разболя от пневмония!

Та въпросът ми е : има ли някакво хомеопатично средство, което да се даде при първите признаци на хремата и да я "пресече" още в началото? А за кашлицата
?



И? Пита човекът, нормално, защото когато са болни децата ти търсиш всякакъв начин да ги излекуваш!!! И дано не си му дал поредния безумен съвет, като нека суче до 5 годинки и докато циците на жена ти изсъхнат и паднат и никой пластик няма да се наеме да ги възтанови Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 4 150
Цитат
нека суче до 5 годинки и докато циците на жена ти изсъхнат и паднат и никой пластик няма да се наеме да ги възтанови

 smile3501 Браво,само така.

# 58
  • Мнения: 158
Кристиан, не виждам каква връзка имат мои стари постинги в друг форум и на друга тематика с дискусията за параноидната шизофрения. Ти очевидно я виждаш. При цялото ми уважение, не обичам да си контактувам с хора, които виждат неща, които другите не виждат. Плашат ме някак си.

Включих се в дискусията не за да отрека или подкрепя традиционната медицина, а понеже ме притеснява агресивността, с която налагаш своите мнения и определено се съмнявам, че си лекар.

# 59
  • Мнения: 4 150
А каква е врьzката между колко дни в годината сьм писал и дали сьм лекар?
Вие просто се zабравяте и не zнаете какво искате.
Няма никаква агресивност в мен.Написал сьм мнението си,което не се хареса на някои участници и които zапочнаха да ме обиждат пьрви.
Не можаха и да докажат,че Шиzофренията се наследява.

Ако някой се интересува дали Шиzофренията се наследява Ще потьрси литература и Ще прочете,Ще пита,Ще научи неЩо.
Аz си каzах готовото мнение zаЩото това сьм прочел,това zнам от опит.
Друго няма какво да кажа.

ВаШите сьмнения дали сьм лекар или не,не ми отнемат дипломата.

Общи условия

Активация на акаунт