МАРТенски хлапета

  • 18 223
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 639
Какви са скици хлапетата, а?
Въпроса с циците не го правя на въпрос изобщо.  Simple Smile Решила съм спокойто да реагирам , когато коментира частите на тялото. В крайна сметка всички имат по нещо си(мъже, жени..)  и дали ще се коментира или не - то е факт.  Simple Smile  Редовно,  като се преобличам,  казва че имам големи цици , а нейните били малки, но щели да порастнат.  Mr. Green
Не я тресе принцеската вълна, надявам се да не я втриса изобщо.  Simple Smile
Главно страшилите в нейните очи е Кумчо Вълчо. Най-редовно  го пъди от стаята, кара му се, че е лош,  калапазан бил.....Не ми харесва, че лелите в яслата го ползват, за да  я прокотролират.... Confused
 За компютъра съм изцяло против, едиствено в последно време пускам там любимото филмче и то на 1/3 екран.....останалата част е за мен.
 С броенето , брои малко,  няма кой знае какви постижения. Предпочитам да свързва думата с графическо изображение , отколкото наизустено да изброи....Цветовете някои ги знае , други ги бърка.
 Уча я кога е родена и като я питам "На коя дата си родена?" отговаря - на 3 години   Laughing    Иначе в ежедневието е голяма помощница , услужлива и съпричастна.  Simple Smile   Облича се и се съблича без проблем, идва да й загащя потника, само  Simple Smile и  ботушите може , но не обува сама....

Това килимче не разбрах  как се почиства после ?

Mama Vessi , честито за новата оферта.  Grinning

# 226
  • Мнения: 655
Ох,така се смях момичета. hahaha Всички мартенички все едно една майка ги е раждала - номерата им еднакви. Laughing Онзи ден Боби ме караше да си свалям дънките да видел дали и мама имала това, дето тати го имал (защото му обяснявахме,че мама няма)  Joy Взеха да се усещат вече - ще почва цирка оттук нататък.
А за компютъра - и при нас положението е като при Чара - затворя ли компютъра,свива се някъде и започва да плаче за Макуйн  Simple Smile. Другото с което се занимава много са игрите в Дечица.com. Има си любими,пуска,спира ги. И ние пишем в Скайпа,тук във форума - а като го питаш какво прави казва,че имал работа. hahaha Не мога да го откъсна от компа (то нямало на кой да се метне).Единствено ме успокоява факта,че сме с лаптоп и излъчването не е толкова дразнещо очите.
За броенето - брои като от време на време прескача по някоя цифра и кара накратко. И да ви се похваля - онзи ден с майка ми ме изненадаха - научила е Боби на стихотворението за мама: "Аз обичам мама с обич най-голяма.....". Не знам как се казва и кой е автора  Embarassed Но като ми го каза се разплаках,нали съм си ревла.
А да попитам за това килимче - има ли някакъв шанс да намеря сайт където го продават с доставка до Бг? Много ме заинтригувахте с него.

# 227
  • Мнения: 948
Килимчето просто изсъхва и се ползва пак, върху него се пише със специален "фулмастер" пълен с вода. Понеже е вода: може да драска и извън него без никакъв контрол  Mr. Green

Гого и Бобо ми скриват шапката, значи, с компютърни възможности Simple Smile

Опитвам се да я науча къде живее (да рецитира адреса), но не успявам. Първо го повтаря като папагал, но след 5 минути казва "вкъщи."

Помни букви като слон, с едно показване. С числата и цветовете е ужас, обаче. Знае синьо без грешка, останалите - както дойде. И твърди, че портокала е "оранжевонебето" - за нея това е цвят  Sunglasses Брои 2-4-6, не знам защо  Crazy Ама не съм се притеснила, де, достатъчно други таланти има  Joy

# 228
  • Мнения: 1 215
Ох момичета като ви чета, се чувствам все едно съм най- ужасния родител на света.
Аз напоследък само викам и рева, викам по голямата и рева от малката. А най- лошото е, че като викна по Емма тя ме поглежда с една такава обидена физиономия, долната й устничка започва да трепери и почва да плаче. Ама не тихичко, че да ми стане жал, а с кански писъци и крясъци от което аз побеснявам още толкова и почвам да викам още по- силно. Естествено всяка фиеста завършва с това, че аз се чувствам виновна и се мятам да й се извинявам, а пък тя да не изпусне момента започва да се пазари какво да й купя.
А най- лошото е, че напоследък е навлязла в етапа на тръшкането и общо взето всеки ден като я взема от детска градина ми прави по едно изпълнение. Винаги, когато стигнем до ъгъла на Раковска и СЛавейков, се мята на земята и почва да крещи и реве като обезумяла. Оня ден, удряйки с юмручета по плочките ми викаше Мразя те! #Crazy Sick И то да кажеш, че е за нещо сериозно, не, едната вечер искаше да й купя някакви китайски светлинки, пълен боклук, а вечерта, в която ме мразеше искаше да пресича Раковски сама и аз не й дадох. На следващия ден, искаше баба й да я носи, а тя й обясняваше, че не може и познайте.... пак тръшкане.
Може би и аз съм виновна, може би тя гледа от мен, че викам толкова и решава, че това е нормалния начин за комуникация. Сигурно е така. Лошото е, че напоследък съм набрала толкова много на мъжа ми, че само говори, а нищо не прави и си го изкарвам върху децата.
Както и да е, да си сипя повече пепел върху главата, то ако аз не си променя нещата няма кой.
Мамо Веси, Чара, килимчето изглежда много хитро, дали да не поръчам и аз едно такова. Mr. Green Mr. Green

# 229
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Sallys много неприятни преживявания наистина. Предполагам че покрай грижите за бебето и малкия пубер ти идва в повече. Няма ли начин да си дадеш малко почивка и дечковците да ги гледа някой дори за няколко часа. Малко масаж или пазарене по магазините може да свършат чудеса  Peace. Аз лично когато ходя на фризьор или козметик се разтоварвам много добре - голям кеф ми е  Mr. Green. А за тръшкането на определеното място дали не може като го наближите и поиска нещо невъзможно да я гушнеш и обясниш най-подробно защо неможе и да предложиш някаква алтернатива - подкуп като се приберете у дома или за след малко.Разсъждавам си само, незнам дали ще подейства де.
Mama Vessi това килимче наистина е добър подарък  Peace.
Честито и за възложената задача за сайта!
 
Аз искам да ви попитам, как са с броенето вашите мартенички? Ние сега сме на такава вълна, видим ли много неща на куп и започваме да броим. Почти се справя на исландски до 10, а на бг. без проблем брои до 5, а след това скача на 7,8,9. Joy
Хриси брои до 12. В началото и той прескачаше 6 като броеше  Mr. Green. Научи се да брои бързо понеже искаше да броим стълбите докато се качваме до нашия етаж  Crazy. Живеем на 4-я етаж без асансьор.
Разпознава някой букви, но неможе да ги пише. Към писането и разпознаването на числата няма никакъв интерес. Разпознава повечето цветове и основни геометрични форми. Успешно изброява 3 предмета, но за повече започва да се лигави и обикновено продължава да изброява до 10-12  Joy.

Аз искам да попитам как са вашите мъници с оцветяването и рисуването? Иси рисува само черти и кръгове. Не може и да оцветява - драска само по рисунките. Имам и едно клипче където съм го снимала, като го кача ще покажа нагледно  Crazy.

Уча я кога е родена и като я питам "На коя дата си родена?" отговаря - на 3 години   Laughing    Иначе в ежедневието е голяма помощница , услужлива и съпричастна.  Simple Smile   Облича се и се съблича без проблем, идва да й загащя потника, само  Simple Smile и  ботушите може , но не обува сама....
За датата и аз го учих и си казва. Знае също на колко години ще стане. За обличането сега го уча - хич не му се занимава с това. Все хленца "ни можааа", но успява някак с моя помощ. Надявам се до тръгването на детска градина да съм го научила. Успява и да се посъблече, но пак с големи уговорки  ooooh!. За обувките и сандалите също трябват уговорки да се справи сам, не че неможе, но когато мама го прави е по-лесно.

Гого и Бобо ми скриват шапката, значи, с компютърни възможности Simple Smile

Опитвам се да я науча къде живее (да рецитира адреса), но не успявам. Първо го повтаря като папагал, но след 5 минути казва "вкъщи."

Помни букви като слон, с едно показване. С числата и цветовете е ужас, обаче. Знае синьо без грешка, останалите - както дойде. И твърди, че портокала е "оранжевонебето" - за нея това е цвят  Sunglasses Брои 2-4-6, не знам защо  Crazy Ама не съм се притеснила, де, достатъчно други таланти има  Joy
И на мен ми стана много интересно какви компютърни умения имат мъниците. Хриси стои пред компа 40-60мин. дневно. Може само да си включва тонколоните и да си спира на пауза филмчетата.
Като ви чета как малчовците гледат "Колите" се чудя при Иси всичко ли е наред  newsm78. Много харесва филма, но много се плаши от доста от сцените и задължително трябва някой да гледа с него. След като го гледа е толкова превъзбуден, че на всяко нещо казва "неискам" и ако му се откаже нещо веднага го избива на рев  #Crazy. До скоро гледаше само втората част на филма - където вече е в Радиатор спрингс, но от месец вече и него не гледа. Чудя се кога пак да му го пуснем. Иначе като четем книжки с истории за колите няма проблем.

За това къде живее знае само града и квартала, в които живее и трите си имена.

Мишолина този цвят "оранжевонебето" направо ме разби  hahaha, голям смях падна да знаеш.

Относно различията между половете и Хриси почна да задава въпроси. Отговарям му и обяснявам. Историите за бюстовете са за вицове направо  Joy.

Мама на Бобо и аз бих се разплакала ако ми изрецитира подобно стихче  Blush.

Май стана много, спирам вече  Blush.

# 230
  • Мнения: 948
Салис, много е малка бебата още - няма 40 дни; нали знаеш, че ще си влязат нещата в граници - просто не става веднага...Теб те тресат хормони още, не си се възстановила, кое по-напред. Дано имаш кой да ти помага; още малко да порастне бебата и ще можете да излизате с мъжа ти само двамата...

Явно Емата е силен характер, и ви действа както си иска. Това, че говори толкова добре е страхотно преимущество - комуникацията е в основата на всички проблеми между хората - и с малките хора, и с големите хора...Гледай да ти остава време само за вас двете, било то и за половин час на ден, само ти и тя, без малката.

Препоръчвам една книжка за оправяне с тръшканици, сигурно ще можеш да я намериш някъде: Tracy Hogg, Secrets of the Baby Whisperer for Toddlers.

И за теб, една скорошна статия от New York Times, за семейната любов и как да я поддържаме  Mr. Green
http://www.nytimes.com/2008/02/12/health/12well.html?em&ex=1 … 95539&ei=5070
Не било само до "излизане" насаме веднъж седмично, а до ходене на нови места  Sunglasses
================

Тедулина, съвсем си е добре Хриси, и Мариана не харесва Колите  Crazy Гледала го е няколко пъти, но не го намира чак толкова вълнуващ.

Иначе тя не е откачила още по принцеси, де (надявам се да ни подмине), просто им харесва деколтетата  Joy Имахме едно момиченце на гости преди няколко седмици, което през равни интервали от време казваше "аз съм голямо Барби" - и чакаше потвърждение "да, голямо Барби си"  Grinning  На три и малко!!!

# 231
  • Мнения: 67
Здравейте мамчета,

не съм писала повече от година. Започнах работа, междувременно забременях и ето ме сега на същия хал като Чара и Салис (може да има и други, но успях да прочета само последната страница). Като чета техните преживелици, все едно аз съм писала. На нас с Чара даже децата пак са ни в един месец раждани.
Мислех си, че само моята Калина изживява някаква криза заради бебето, но разбирам че е етап от развитието и че възраста им е такава. Но и аз не издържам много с нейните тръшкания - хормони, безсънни нощи, а и това че не излизаме прави нещата още по-сложни.  Дано скоро се затопли, че вътре с дете е малко трудно.
....ами това е за сега....малката се събуди...Обещавам пак да пиша. До скоро.

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 654
Елкира, това е чудесна изненада   Hug  Да е жива и здрава Вики, да е добричко бебе и да остава мама, тате и кака Калина да се наспиват   bouquet
Като гледам в темичката от толкова много родили за втори път мами само Цветина успя да ги "нашари", другите сме все с по 2 момиченца или 2 момченца. Явно ще трябва да се замислим за по още 1   Wink 
Относно уменията, Яна може да брои до 12, но когато си поиска. Обикновено брои "едно, две, три, пет, седем"  Mr. Green Като ги види написани знае коя цифра коя е. Буквите от доста време сме ги занемарили, но по-рано знаеше почти всички, естествено не подред. С цветовете няма проблеми освен с изговарянето на някои от тях... пустото оранжево е "ойозово" и все се чудя оранжево ли казва или розово. От формите знае кръг, триъгълник, квадрат, правоъгълник (понякога го бърка с квадрата), овал, звезда. Трите имена и адресът също ги знае, но дали ще ги каже ако се наложи.... кой знае... малко се съмнявам.
Компютъра от доста време все "няма ток", защото направо се забравя на него. По едно време започна да има проблеми с очите, та ограничихме и гледането на телевизия. Иначе баща и и е направил неин профил, за да не затрие нещо важно, та само и вкарваме паролата и оттам нататък сама се оправя - знае на коя икона са филмчетата и сама си ги пуска, спира, сменя, превърта напред и назад. И тя е фен на филмчето "Колите", както и на колите въобще. На въпроса каква картинка иска да има на тортата отговорът беше "Кола"  Crazy  С малко побутване от моя страна решихме, че може да са Том и Джери, та сега мисля да поръчам от сладкарница Лагуна торта във формата на котарака Том.
Тедулина, с рисуването и ние сме като вас. Само от време на време рисува разни глави с очи, уста и коса. Веднъж докато си драскала по листа, баща и я попитал какво рисува, а тя отговорила "Рак с козина"   hahaha Тези дни пък ми отговаря "Едно такова".
Салис, ако има възможност някой да ти помага, много по-добре ще е. Ако нямах баби не знам как щях да изкарам. Предполагам щях да свикна да се оправям, но с цената на големи нерви. Сега, когато се случи да остана 1-2 дена сама с децата срещам големи трудности с храненето и приспиването на бебето, че Яна непрекъснато е с нас и то горкото нито може да яде като хората, нито пък да заспи, докато не окапе съвсем и след много рев заспива от умора. Салис, стискам палци депресията скоро да мине и нещата да си дойдат  на мястото.
Мамо Веси, ти направо ме убиваш - оправна си като за 5-ма. Аз най-много да успея да си подстрижа бретона и то обикновено накриво, пък ти цяла прическа си си издокарала, че и кичури даже. Браво на теб!!!
Килимчето и на мен страшно много ми харесва, само не знам Яна доколко би се занимавала с него. Интересно ми е след колко време изчезва нарисуваното?

# 233
  • Мнения: 1 502
Батерията ми на палтопа свършва, дано издържи, докато ви драсна някой ред.

Мдаа, знаех си, че ще ви зарибя с това килимче.  Mr. Green Наистина е много интересно, а нарисуваното, както е писала Мишолина изчезва като изсъхне, за около 10-20сек. майго даваха в сайта. Между другото бях купила на Тони една книжка на Трансформерите, на тоя принцип, пълни се моливчето-четка с вода и се "оцветява" излизат цветовете на картинката, Тони беше като хипнотезиран как можело водата да прави такива чудеса.  Joy След като изсъхне и пак отначало, Тони я пипна само веднъж, докато не оцвети всичко, след това Дани като я метна, всеки ден и продължава да му е интересно, че аз в тая връзка си мисля, че ще е хитро да имаме такова килимче.  Mr. Green

Иначе, при нас е като пролет сега 6-10 градуса, но Дани нещо сякаш се опитва да се разболява, че да видим, а не трябва, не мога да отцъствам, толкова много работа ми се отвори с тоя сайт.  ooooh!

Ох, спирам, че батерията свърши, Лек ден на всички, пак ще се включа утре.  Hug

# 234
  • Мнения: 948
Като гледам в темичката от толкова много родили за втори път мами само Цветина успя да ги "нашари", другите сме все с по 2 момиченца или 2 момченца. Явно ще трябва да се замислим за по още 1   Wink 

Тц, тц, и аз, и аз. И приключих. Вие младите - оправяйте се  Simple Smile

Елкира - супер новина! Честита още една красавица!!! Голяма да порастне, да е здрава и весела! Като ти размине веселбата първите месеци, влизай по-честичко Simple Smile

За изсъхването - никога не е 20 секунди: като се намокри здраво, поне 5 минути отнема. Ама пък докато го изрисува, в другия край започва да изсъхва.

Лиана, "рак с козина"  Joy От къде ги измислят просто! Ти докога си в майчинство? Аз засега си мисля, че през юли ще се връщам (живот и здраве, на нова работа), Тони ще е на 9 месеца.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 654
Леле, Мишолина, извинявай, къде ли ми е ума та те забравих   ooooh!   Напоследък установявам, че наистина много забравям. Май ще се окаже вярна приказката от Кърмаческия форум, че ума изтича с кърмата   Mr. Green  За трето хем ми се иска, хем си мисля, че едва ли ще стане, защото и аз не съм от много младите.
Това с бързото изсъхване на килимчето ме разколеба. Бих искала да остава малко по-дълго, че да има време да се снима, ако е нещо интересно.
Майчинството като гледам ще си го изкарам цялото, че и още малко отгоре. Искам да пусна Ели на ясла от септември другата година (ако я приемат де). После ще си търся работа, че моята фирма така да се каже фалира. Сега се водя по майчинство във фирмата, където работи съпругът ми.

# 236
  • София
  • Мнения: 747
Като гледам в темичката от толкова много родили за втори път мами само Цветина успя да ги "нашари", другите сме все с по 2 момиченца или 2 момченца. Явно ще трябва да се замислим за по още 1   Wink 

Тц, тц, и аз, и аз. И приключих. Вие младите - оправяйте се  Simple Smile
 

За трето хем ми се иска, хем си мисля, че едва ли ще стане, защото и аз не съм от много младите.

Ааааа, по- добре да се засватим Mr. Green Така поне е сигурно- зет, снаха, зет, снаха Mr. GreenЗа трето да не би някъде да приемат поръчки с гаранция Mr. Green
Майтапът настрана- нямам против да родя трето и да го гледам, ако някой ми износи последните три месеца от бременността, много ми тежаха и първия,  и втория път особено.

Салис, не се притеснявай, явно при теб съвпадат два трудни периода- следродилния и бебешкия пубертет на Емма. Акъл не искам да ти давам- при нас също се получава понякога Георги да направи беля къде без да иска, къде нарочно, но ако се ядосам гледам да дишам дълбоко първите секунди да ми мине. По-големите деца също преживяват появата на бебето и си мисля, че най-често я възприемат като заплаха за тях, че то ще ги измести от прегръдките и вниманието на мама и започват да правят какво ли не за да привличат вниманието. На мен първите две седмици ми беше трудно да се справя най-вече с реакциите на бабата и таткото, които при всяко действие на Георги казваха "Не така, ще изплашиш бебето, не така вдигаш шум, не пипай това,, не пипай онова" и съответно той почваше напук, защото до този момент  никой не му е правил забележка, че той си бръмчи с колата(примерно) и вдига шум,за него е неестествено. Помолих ги да не обвързват всяка забрана за Георги с комфорта на бебето, защото все пак и Георги има неговите си нужди на три годишно дете. Ако белята е нещо изцапано, разхвърляно или инатенето е за дребни неща, гледам да запазя самообладание, да обяснявам(ако ми стигнат нервите де), но ако е нещо опасно за живота му(пресичане на улица или контакт ит.н.) съм безкомпромисна, на момента стискам здраво ръката, може би и до болка, дърпам и обяснявам ( а може би и викам, не съм имала възможност да обмисля). След това гледам да обясня защо е опасно, но чакам момент, когато има някаква вероятност да ме чуе. Успех и много здрави нерви ти желая( ох, и на себе си Mr. Green).

# 237
  • Мнения: 1 215
Алейййй, като ви чета и такова спокойствие струи от думите ви, че още малко и ще се зачудя имам ли проблем изобщо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Майтапа настрана, и ви благодаря за съветите, и сте прави за децата, ама едно е да го четеш написано от друг, друго е да си мислиш, че, да, наистина е така, а съвсем различно е, като си в такава ситуация да се сетиш, че трябва да направиш нещо смислено, вместо да се развикаш... Поне при мен, де... Гледам да се ограничавам, ама то аз не се чувствам много пораснала още, какво да кажа за майка на две деца. Всичко ми е толкова сюреалистично, че понякога имам чувството, че аха, ей сега ще се събудя....

На килимчето определено съм му хвърлила око, ще гледам да се сдобия с него тези дни, другата седмица, че наистина би могло да послужи за подарък за рождения й ден. Аз сигурно от година вече не съм купувала играчки, защото в нас е като склад на детски магазин (без да преувеличавам) и тя е толкова преситена, че определено губи всякакъв интерес към тях. Единствено си иска играчките, ако имаме гости и те дойдат с дете, което се заиграе с някоя нейна играчка. Е тогава да видите какво става...... #Crazy #Crazy точно тази играчка се оказва най- скъпата и най- ценната нищо не я е попивала от 6 месеца.

Елкира, страхотна новина, добре дошла в отбора на мамите на две.

Чара, чудех се, ти като роди януари, защо не пишеш в януарската тема или си остана при февруарските мами. Макар, че чесно да ви кажа, незнам дали и ние сме били така в началото, но в януарската тема на новите мами е направо акто какафония. Всички пишат, никой никого не чете, изписват една тема за има- няма ден- два.... Може пък и нещата да се поуспокоят, знам ли.... newsm78

Мамо Веси, исках да те питам, ти ползваш ли още софтуера на бейби албум? Дано Дани да не се разболее, че е много неприятно.

# 238
  • Мнения: 952
Привет мацки, толкова много сте изписали немога да ви изчета,ама то покрай тези големи вече деца всеки ден е пълен с изненади Wink
мамо Веси много ме запали по това килимче но така като гледам тук в БГ такова не мога да открия, доставки правят ли до тук? евентуалн да поръчам.
Ние за почивните дни бяхме на ски Laughingбеше супер но такава зима ни затрупа там че едва се прибрахме.Бяхме на Узана в Габрово ,ама такъв сняг заваля горе при нас че едва слязохме до града, а там времето съвсем друго,пътищата чисти почти сухи а горе студ и силен вятър чак незнам при -14 как изкарахме с Виктор. Виктор със ски не можахме да го пуснем но падна яко пързаляне с шейна едва сме го прибрали после от пистата. Незнам дали не настина там ,но днес сме леко болни кашля и сутринта имаше лека Т Tired Охх дано се оправя че от понделник почвам и аз работа и ако се разболее точно сега незнам как ще се обадя да им кажа че не мога да отида ooooh!
Elkira, честито ти бебче и на теб, вече почти всички мами си имат второ бебе, така че покрай батковците и каките ще си лафите и за бебоците Wink ехх какви сладки времена бяха тогава само спят, папкат,разходки по цял ден, а сега вече малки човечета с характер инатят се карат се, тръшкат се могат да те побъркат Mr. Green
Гледам сред мартеничките вече си има и малки хакери Crazy Виктор също мога да го впиша в списъка, понякого откачам защото ако не е на компа то се рови в диска пуска маха слага дискове, горкото ни видео вече прилича на шкаф, всички дистанционни ги крия защото си сменя каналите и знае любимите му канали на кой канал са и само тях пуска.
Голям номер ми спретна скоро понеже не му давам много да слуша муз. канал Планета,нашия си го пуснал но махнал батериите на дистанц-то за да не мога да сменя канала и аз съответно  кат овидях какво слуша грабнах да сменям ама изненадаааа няма батерии Mr. Green то чак да се чудя да се карам лида се смея ли. Иначе за цифрите брои до десет но прескача след 5 и ги нагллася както си иска. Но с буквите е супер почти на половината азбука,знае буквите но не да ги назовава А..Б..В а така питаш го коя буквата на тати на мама на приятеляму Гого на Ени и той показва и ги докарва до към 16 букви,но за тази игра трябва да е в настроение Rolling Eyes

# 239
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Най-сетне и аз да се включа! Благодаря ви за загрижеността за здравето на Мишо. Той вече е добре /да кажем/. Няма температура и сополите доста намаляха, но чакаме резултатите от носния секрет за да видим да не би да има бактерия и ако - да, антибиотици  Sad. Така че се гледаме в къщи, понеже и аз се разболях - някаква ужасна настинка. Обаче днес излязохме да се разходим на слънчице, че Мишо горкия така жадува за разходки и игри с децата.
Новата му мания е да повтаря като папагалче всичко което някой каже, било на живо, било по телевизията. Учудва ме, че повтаря много правилно и точно думите, дори да не знае какво означават. 

Elkira, да ти е жива и здрава малката кукличка   bouquet!

Мамо Веси, благодаря ти за идеята с печатите, ще пробвам, че при Мишо молбите хич не действат. Дори сега докато беше болен с висока Т се инатеше  ужасно и казваше че е "лош"  Mr. Green.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 20:05 от ivap

Общи условия

Активация на акаунт