МАРТенски хлапета

  • 18 219
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 639
liana, много е пораснала Яна. И най-сетне те видяхме бремнна.  Simple Smile
Големи са скици двете с бебата.  Simple Smile

Ето и от мен клипче с постижението на Дариа.  Simple Smile

# 256
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен, да се разпиша преди седмицата да е започнала.
Феичке, клипчето сега ли е правено, какво слънце само, сякаш е лято. Нашия батко има такова колело в БГ и тук и нашия малък бандит отдавна го кара. Понеже вече е малко за Тони, сега сме му обещали да му купим голямо със скорости, а неговото да остане за Дани, така ще е, Дани ще доизносва и дочупва играчките на батко си. Ние още сме със сняг и за колело въобще не сме и помислили, а как ми се ще да се стопля вече.  Praynig

Аз днес имах празник, исландския празник на жената. Моя мъж ме майтапи, че съм била голяма тарикатка, 2 празника съм празнувала, сега и на 8-ми март.  Mr. Green Кой как я нареди.  Whistling Не знам дали ще ми повярвате но днес бяхме на кафе послучай повода, не съм сядала в барче от лятото в БГ. Оставихме момчетата в една занималня 1,5 час, а ние отидохме с таткото да ми купи цветя и след това с брат ми и гаджето му седнахме на кафенце, братлето и той ме уважи с една роза  Mr. Green,  на Рождения си ден не се чуствах толкова важна. Голямо разтоварване почуствах, час и половина да не мисля за деца.

Дани е станал толкова ужасен, имам чуството, че ни изпитва до колко можем да издържим. Проклет до небесата, непрекъснато се дразнят с батко си, само викове и крясъци.  ooooh! Понякога направо ме побърква, не знам при вас как е.

Яна, Ран, Неда, толкова са порстнали, как бързо растат децата в чуждите къщи.  Mr. Green
Феичке, мерси за линка   bouquet, точно на време. Вчера бяхме в ИКЕА и ги оставихме в детския кът, не искаха да си тръгват защото гледаха Том и Джери и им обещах да им го сваля, сега тъкмо ще го направя.

Радвам се, че ви е харесал сайта, но има още да се доизкусурява. ooooh!

Хайде лека и спорна седмица.

# 257
  • Мнения: 1 639
Феичке, клипчето сега ли е правено, какво слънце само, сякаш е лято.

Да, клипчето е от вчера.  Simple Smile Тук е много топло тези дни , даже и по къси ръкави се разхождат младежите.  Mr. Green

Дариа се качи за първи път на колелото и аз затова се радвам ,че така бързо се научи.  Simple Smile Има го от зимата, но не беше у нас. Сега ще го кара от уйкенд на уйкенд.

# 258
  • Мнения: 815
Нямам време да пиша много, но не мога се здържа да кажа че Яна и Ели толкова много си приличат! големи сладурки. Като пораснат сигурно ще ги бъркат за близначки Simple Smile

Горска фея, мерси за линка, и аз ще се възползвам. Като се прибера задължително ще си пусна Дариа, да видя как кара колело

# 259
  • Мнения: 1 215
Хайде здравейте и от мен понеделнишки! Ако не сте забелязали, аз съм с нов аватар, благодарение на Мишолина! Grinning

Мамо Веси, сайта е един път, този език е почти като унгарския, няма една подобна дума, ако не го знаеш има да си гледаш ли гледаш ....и колкото и да гледаш пак нищо няма да разбереш. Но пък картинките са страхотни, браво на теб!
Аз те питах за бейби албума защото ми с еналожи да преинсталирам лаптопа и сега не мога да попълвам албума. В смисъл, той се запази някакъв бакъп файл, но мога да отворя само него, не мога да продължа да пиша. А търсих някакви телефони да им пиша на тези от сайта, но нищо не намерих.

ivap, радвам се че резултатите на Мишо са добри, че съм слушала такива ужасии за тия инфекции. Сигурно затова ме е страх да направя такова изследване на Индия, да не вземе да излезе нещо.

Цветина, Емма също е със жесток атопичен дерматит, също и правихме сумати изследвания, видх я какви ли не доктори, и тук и в Англия и накрая реших да да оставя нещата така. Само я мажа с един крем АДерма за атопична кожа, той доста й помага и се надявам да го израсте, както казаха докторите. Последно бяхме във Военна Болница при доц. Кадурина, шефката на кожната клиника и това ни беше 6тия или 7мия лекат откакто открихме дерматита. Нищо не помага, само кортикостероидните кремове, но като я намежеш, минава за 2-3 дни и след това пламва два пъти по- силно. Ако вие намерите някой лекар да ви помогна, моля те сподели, винаги съм готова да опитам още един път, особено ако е помогнало на дете със сходен проблем.
Иначе и Ран и Неда са толкова пораснали. Трябва да си много горда с такива красиви деца.

liana, Яна и Ели са толкова сладки. Кога ли ще порасне и моята малко повече та двете да се заиграват малко от малко, че както казва баба ми у нас  е менажерия в момента.

Горска Фея, това наистина си е постижение. Живот и здраве, догодина ще ги снимаме без помощните колела. Grinning

Спорна седмица на всички, дано да е слънчева и хубава, че ми писна от студ.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!

Малии колко са порастнали тези деца  Crazy, както каза Мама Веси в чуждата къща ...
Ран милия бузките наистина са доста зачервени. Дано скоро той и Емма го надраснат този дерматит!

Лиана малките ти принцеси много сладко се забавляват дружно  Hug. Направо да ти завиди човек Simple Smile.
Горска Фея това клипче направо ме разби. Браво на Дариа  Peace!

Невероятно, скоро ще си изпишем темата Wink.

# 261
  • Мнения: 655
Здравейте и от мен! Тези дни само четях,но не ми оставаше време за писане,защото Боби не ми дава да "работя на копинтала"  Joy
При нас няма нищо ново освен,че Боби днес го пуснах на ясла пак.Почти два месеца си беше вкъщи,но в тези студове не исках да рискувам. Отиде с голям ентусиазъм,преди малко ми пееше песничка,която учили днес. Simple Smile Днес питах в нашата ясла дали дават да се вкарва торта.Казаха ми,че няма проблем,стига да не е домашно правена. Simple Smile
Момичета,като гледам колко са порастнали всички дечица чак не мога да повярвам.
liana ,нали не си забравила,че сме си заплюли Яна за снаха. Laughing Много са сладки и двечките.
Феичке,браво на Дари. Как хубаво кара колело.
Мамо Веси,и аз се присъединявам към другите - този език наистина е кошмарен (поне на мен ми изглежда неразгадаем). Laughing Иначе сайта е много хубав,браво на теб.
Теди,за началото на нашия месец ще сме с нова темичка май. Grinning

# 262
  • София
  • Мнения: 747
 Да драсна няколко реда и аз докато момчетата кротуват Grinning

Лиана, да са ти живи и здрави щерките Grinning, големи сладурани Grinning За ЕЛи не знам, но Яна как прилича на теб... Grinning А снимката с бибероните ми е хит Grinning Георги, понякога като го хване ревността, започва да мрънка "И аз съм малко бебе, мамо, моля те, и аз съм малко бебе!" Това означава, че иска същото, което в момента правя с бебето. Вече му дадохме шише с накрайник, не че пие, ама да си има Grinning, поиска и да суче... обаче не успя, не мога да повярвам, че е забравил. Само близна и попита "Как се смуче?" казах му както със сламка, а той пита"Къде е сламката Mr. Green"
 Иначе вече е във фаза "Защо?" и ме побърква с това- постоянно и по цял ден:
Защо е сутдено?
Защото вали.
Защо вали?,
Защото има облаци.
Защо има облаци?... и така, докато имаш нерви да отговаряш...
И другото, което не престава да прави, е че много от изреченията ги казва по двойки "Ако слушам, значи не правя бели, ако не слушам значи правя бели; ако се храня не съм гладен, ако не се храня съм гладен; ако бебето е самичко плаче, ако бебето не е самичко, не плаче. И след всяко изречение "Нали, мамо, нали мамо... и пак повтаря изречението Mr. Green

Горска Фея, поздрави Дариа от нас. Браво на нея Grinning По този повод да споделя и нашите преживелици с колелото. В неделя бяхме в парка Заимов, но отдавна не бяхме ходили и не знаехме ше са направили специална алея за акумулаторните колички. И както се разхождаме се оказахме в средата на тази алея, аз бутам количката, Румен до мен, Георги до него кротко кара колело- семейна идилия GrinningИзведнъж обаче, взеха да ни задминават въпросните коли, Георги тръгна да се състезава с тях, Румен тръгна да го гони, аз се опитвам да излеза от алеята, за няколко секунди такъв цирк направихме... Mr. Green

Цветина, много са пораснали и Ран и Неда(този път успях да отворя снимките  Grinning) Много са готини Grinning На последък и ни е взехме да купуваме някои неща от еbay, наистина е много по-изгодно. Количката на Камен(чисто нова) я купихме нацена наполовина от тукашната.

Мамо Веси, поздравления за сайта, голяма ентусиастка си Grinning И аз го харесвам много, а езикът наистина е уникален...ако звучи така както и изглежда... Joy

А за аватарите и на Салис и на Мишолина, все се каня да споделя, че ми харесват, ама докато напиша поста си и все забравям по нещо, Лиана е права, че мозъка изтича с кърмата Mr. Green
Наистина, снимките на дечицата са страхотни Grinning

# 263
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да ви кажа какво прави моето момче през последния месец. Всеки ден си измисля име - Симба, Франклин, Мечо Пух. Съответно аз съм мама Костенурка , Рино, Мечо или някой друг приятел на избрания герой. Голям майтап сме по площадките - държи да го наричам с избраното за деня име. На мен разбира се също не ми се казва "мама"  Mr. Green. Прави ми забележка ако му кажа случайно Хриси  Crazy.
Даже днес на баба си по телефона обяснява какво не му давала "мама КОстенурка"  Joy.

# 264
  • София
  • Мнения: 747
Много ми е интересно да чета какво правят мъниците, уникални са Grinning Тедулина, у вас май е театър постоянно Grinning Актьор ще си отгледате Grinning

Мамо Веси, тези две снимки са специално за теб Grinning
http://www.sabev.net/george/images/785.jpg

http://www.sabev.net/george/images/784.jpg

# 265
  • Мнения: 1 502
 Hug Hug Hug
Таничка, БЛАГОДАРЯ за страхотните снимки, направо ми разтупка сърцето. Даже едната снимка, където Гого подава кокиченцето съм си я сложила на десткопа.  Mr. Green Моята майка ми е обещала да ми запази луковички за да мога лятото да си взема тук. Наистина е пролет вече в БГ, а при нас вчера беше -10. Sick
Ние още сме далеч от въпросите Защо, но иначе вчера батко му ме ядоса ужасно, а Дани дойде при мен и ми вика "Даниел бича Мама, Тони не, Тони лошо, не бича Мама."  Joy Съответно имаше и прегръдка и доуточняване на исландски.  Mr. Green
 
Тедулина, както е писала tchara, май ще си имате звезда в къщи.

# 266
  • София
  • Мнения: 472
Мами, имам малко свободно време в офиса и реших да се включа.
Подготвяте ли се вече за рожденни дни.Ние нали сме първи в списъка на 01.март и вече всичко е готово.
Поканихме 8 дечица в един детски клуб в квартала от 11ч.Ще поиграят , ще се почерпят и ние с мамите на по кафенце и тортичка.
А вечерта вкъщи семейно с баба и дядо ще го отпразнуваме.Мислех само в детската градина да черпи с торта, но сега се падат 3 почивни дни и няма да стане.
Надявам се да бъде весело!
Борис е фен на моторите и затова сме му купили една детска моториска каска ( ама като истинските, той им вика" маска"  Laughing) и един автовоз ( или както му вика автобоз   Grinning).
За каската съм сигурна ,че много ще се зарадва .
Даже казва, че бил  " Борис моторист".
Много хубаво говорим вече , почти като батко, рядко ползва бебешки думи. Сега започнахме хубаво да казва звука "Р", и още бъркаме личните местоимения ( татко ти вместо татко ми) , вчера и днес. Ама аз постоянно му повтарям утре не е дошло и той веднага се поправя, че е искал да каже вчера.
Обожава да слуша народна музика и да играе ръченица или хора и много добре се справя на " танците" в градината.
Но нали си имаме батко и го копира във всичко и вече си знаем и " лоши " думи , ама нали бате казва така.
Сега ще имат тържество в групата и той ще е врабец ( сам си го избрал, защото пеел и танцувал)...
Иначе като седне да учи батко му и той иска да му напиша неговите задачи и се прави ,че мисли... Rolling Eyes
Онзи де питам вечерта батко му дали си е написал по Английски, а Боко изведнъж става и тръгва към детската и вика" ами аз не съм си научил по " човек И природа"..( това е като нашето Природознание)...щяхме да паднем...
Абе, големи бисери са сега, аз даже някой по смешни и интересни си ги записвам в негов дневник. Майка ми му е учителка в групата и там и вика " госпожо а у нас бабо" и ако нещо му се скарам и казва-
Сега ще те изкажа на госпожата в хола... Joy

# 267
  • Варна
  • Мнения: 2 576
...
Сега ще те изкажа на госпожата в хола... Joy
Joy опасен този Боко! Много се забавлявате във вашата къща явно.
После да покажеш и снимки от РД.

Аз все още се чудя дали да направя тортата на Иси за РД или да купя. Като гледах темата за тортите в Готварския и си мисля, че мога да се справя с торта Макуйн  Blush. Първо смятам за РД на таткото да отработя нещата и после за малкото  Mr. Green.

# 268
  • Мнения: 1 639
Хайде, дайте някое весело заглавие за новата рожденденска тема.  Grinning

# 269
  • София
  • Мнения: 472

Ето някой предложения.... Laughing

Баба Марта добричка слага на тортата трета свещичка!

Мартенски купон се тук задава, Баба Марта торти и подаръци раздава!

Мартеничките самички слагат на тортите трите свещички!!!          bdbaloni        party041

Общи условия

Активация на акаунт