Коледата на вратата чука,но едва през Март подаръкът ни ще е тука!

  • 11 929
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 575
Дея, аз бих отишла на отворените врати в Св. София. Щом е минало за тоя месец, значи януари може да се запишем.

# 286
  • Мнения: 48
Забравих да напиша нещо - за обличането - на една от лекциите на 9 месеца казаха, че новороденото има почти същите термо усещания като майката и трябва да се облича с толкова броя дрехи като нея + 1. Ако ние сме облечени с потник и дебела блуза, не бебето му трябва боди, дебела блузка и още една средно тънка дрешка. Все пак 9 месеца са били в нас и им е студено и топло, когато и на нас.

# 287
  • Мнения: 318
Привет, мами:) в този мразовитичък ден!
  Дея, Ането - и аз се присъединявам за отворените врати на Света София  Peace Само кажете кога и съм на линия - и моя доки ме съветва за там, но не при Мазнейкова! Аз ще си го взема да ме изражда - ако реша да съм там - само дано си вдигне gsm-а в сюблимния момент  Whistling  Laughing
  А за раждането - голям страх ме е обзел, в последната една седмица се срещнах с 3 познати, скоро родили - и трите ми го описаха
като кански мъки в крясъци и болка....Само едно момиче - и тя роди преди месеци ми прехвали секциото и обясни как на 4-ия час станала да пие кафе....но аз съм скептична към отварянето на корема...ей така - за разнообразие, от много майки знам, че възстановяването било много по-трудно - айде сега кажете ми на кой да вярваааам?! Объркана съм и аз , определено, но имаме още време да помислим.... Thinking Tired
  Аз ходя на прегледи през 20-на дни някъде, сега сме на 20.12 , а предишния беше на 29.11. А този месец съм даже на 2 прегледа Simple Smile Не се стърпях и аз - записах час при доктор Марков, моя доки много ми се смя - ти вика да обиколиш всички "светила" ли си решила - прав си е човечеца, ама пуста масова истерия - заразителна е Simple Smile Като се замисля -пак добре, че са само Димитрова и той (Мазнейкова не я признавам) - че иначе сериозен спад в бюджета щеше да има. Blush Sunglasses Grinning
   

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 14:16 от polina13

# 288
  • Мнения: 174
Най-после успях да ви изчета напоследък много не се задържам вкъщи все ми се ходи по бебешките магазини.Добре дошла на новата мама.
Да е жив и здрав малкия Дамянчо newsm32
Славундер радвам се че си по-добре сега само почивка и глезене
За раждането засега съм смела имам голямо доверие на лекаря си може би затова съм по-спокойна а и като мисля за раждането си представям само момента в който ще чуя гласа на малката ми лудетина.Мен вече започнаха да ме болят ребрата защото се изместват напред и малката като ме ритне в тях е малко неприятно.
Нефертити честит ти мъж,най-после.
По-късно ще разгледам покупките ви и ще снимам моите че сега ще ходя по магазините.
Приятен ден на всички мамчета Hug

# 289
  • Мнения: 33
Здравейте,

Дея аз също съм избрала Токуда и др Диков по препоръка на моята гинеколожка. Все пак там цените не са много по- високи от другите болници а спокойствието  и сигурността който почествах там са доста по-различни.
Момичета измислхте ли имена за бебоците? Ако някой има идея за женско име с Р ( на баба Райна, но по-модерно) ще съм му много благодарна да сподели. Хайде целувки на всички и весели празници!

# 290
  • Мнения: 1 710
Ангелчеееее, къде си? Sad Нямаме си нова темичка. Ти не я правиш, ама и никой друг не се наема да я направи. Никой не ти оспорва майсторството! Grinning

# 291

Общи условия

Активация на акаунт