Стиснати ли са мъжете ви?

  • 8 937
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 432
Не е стиснат,даже ме дразни с разсипията си  Mr. Green .Аз  предпо4итам да се постискам за това онова,да не си купувам да ре4ем всеки парцал ,който ми хареса и накрая да отидем на по4ивка със спестеното.Той оби4а да купува......влезем ли в магазина взима по 5 от вси4ко , за да имало.....на свой ред вси4ко се изяжда трижде по-бързо щото ти е пред о4ите. И полсе хоп пак по 7 от вси4ко...... Confused

# 61
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На обяд вместо да отиде и да хапне някъде като хората, си носи сандвичи от вкъщи! Не е, защото са му по-вкусни, не е и защото няма време да почива, не е и защото го мързи да излезе да обядва... Просто не иска да дава 2-3 лева за обяд или за да си купи някаква закуска например.
ако ходи всеки ден да обядва навън и дава по 2-3-4-5 лв друго ще говориш...... няма угодия при нас жените Mr. Green

иначе в нашето семейство аз съм пестеливата, а той е с широките пръсти ooooh!

# 62
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Била съм със стиснат мъж! Ужасно е!
По 1 време си измислях поводи, за да черпя аз и да излизаме  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Никога вече!

# 63
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Определено не е стиснат, нито пък пестелив. Има ли парички, харчи си ги. Добре, че аз съм по-така, пестеливичка съм си. Винаги имам скътани парици. Той знае, че никога не харча за глупости и никога не ме е питал, ако например съм похарчила някаква сума, за какво точно съм я похарчила. Никога не ме е питал за какво харча заплатата си и изобщо за пари никога не ми е държал сметка. Докато аз повече се интересувам... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 153
Като се запознахме беше по-скоро пестелив, ама аз бързо го отучих от тия "вредни навици"Simple Smile Сега не ми отстъпва в пазаруването!

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
И двамата сме с такива широки пръсти, че понякога се срамуваме от себе си  Crazy

# 66
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пестелив е за дрехи(за себе си главно,за мен и детето-не).За храна и други неща не е пестелив,даже напротив.Аз харча много и за глупости понякога.

# 67
  • Мнения: 636
моят мъж е много стиснат, а за някои неща е направо нетърпим.В началото на брака си мислех че това е ужасен недостатък и не мога да го понеса, но с течение на времето свикнах.Колкото и невероятно да изглежда това - има и положителна страна-започнах работа още докато детето беше на годинка, защото ми беше писнало да го моля за левчета -да изляза на кафе или да си купя някой парцал.Сега имам хубава и переспективна работа,заобиколена съм от   страхотни колеги, и се надявам бързо да се издигна и да получавам още повече пари.Така се чувствам по пълноценна и самостоятелна и за нищо не завися от него.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми като цяло е пестелив, но към мен и дребната е ларж и това ми харесва  Mr. Green Когато тръгне да купува нещо за себе си, едва ли не ми иска разрешение и се чувства направо виновен. В такъв момент винаги избирам по нещо и за себе си, за да се успокои съвестта му  Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 1 825
Била съм със стиснат мъж! Ужасно е!
По 1 време си измислях поводи, за да черпя аз и да излизаме  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Никога вече!

Аааааа, и аз имах такъв за 25 дни. Описанието съответства напълно - и на моето, и на неговото поведение. Дори беше решил да спре да пуши Виктори и да мине на Невада, за да спести по някоя стотинка на ден, вместо да си размърда мозъка и да измисли как да печели повече. Хубаво и интелигентно момче, срамота. С тези пари, които изхарчих да го черпя 25 дни, можеше да пуши качествени цигари цяла година. Като си помисля сега ме хваща срам, че съм се унижавала да плащам - никога през следващите 8 години не ми се случи. И постоянно говореше, как оня почерпил, а другият обещал, пък не почерпил. Малеееееее, ще се изям от яд.
Настоящият е другата крайност - много е разточителен. Първоначално се опитвах да го променя, но той майсторски и неусетно ме направи като себи си и готово. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 187
Не, напротив, изключително щедър, на моменти ненужно разточителен.

# 71
  • Мнения: 331
На обяд вместо да отиде и да хапне някъде като хората, си носи сандвичи от вкъщи! Не е, защото са му по-вкусни, не е и защото няма време да почива, не е и защото го мързи да излезе да обядва... Просто не иска да дава 2-3 лева за обяд или за да си купи някаква закуска например.
ако ходи всеки ден да обядва навън и дава по 2-3-4-5 лв друго ще говориш...... няма угодия при нас жените Mr. Green

Да, абсолютно права си... Особено пък на мен както е трудно да ми се угоди...ама и да е прекалено стиснат, и прекалено много да харчи не е работа... Всички крайности са вредни... Мен ме е яд най-много, че постъпва така със себе си, защото на мен нищо не ми отказва, наистина (освен оная екскурзия до Бахамите, ей!)  Wink

# 72
  • Мнения: 2 622
Оххх,моя е...как беше поговорката-на брашното евтин,на триците скъп ooooh!Понякога са скръндзи за няма нищо,а в същото време позволява децата да го изнудват за какви ли не прищявки.Не се стиска за храна и удоволствия,но виж нови дрехи и обувки не си купува просто така.Важното е,че на мен и на децата нищо не отказва Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 478
Пълен прахосник е-не си прави въобще сметката.Като има пари си ги харчи,по скоро аз съм по-пестелива-нали трябва да има баланс.

# 74
  • Мнения: 3 241
Определено не е стиснат, нито пък пестелив. Има ли парички, харчи си ги. Добре, че аз съм по-така, пестеливичка съм си. Винаги имам скътани парици. Той знае, че никога не харча за глупости и никога не ме е питал, ако например съм похарчила някаква сума, за какво точно съм я похарчила. Никога не ме е питал за какво харча заплатата си и изобщо за пари никога не ми е държал сметка. Докато аз повече се интересувам... Mr. Green

Това съм и аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт