Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 370
  • 172
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 186
Да ,павя,но използвам готови.Мързи ме да си правя домашни,а инъче е добре да се правят различни маски.Зимата е необходимо да се полагат повече грижи за лицето.

# 46
  • Мнения: 1 165
Биодерма. Преди маска първо почиствам с гел за лице, а след това с ексфолиант. Накрая нанасям хидратиращ крем.
От домашните помади най-харесвам маска с мед, кисело, прясно мляко и банан. Но много лепне и тече, ставам на прасенце ooooh! Mr. Green и избягвам да я слагам често.

Тази звучи много добре-ще пробвам.kiora  маската на Тhe Body Shop може ли да се купи от Бг? Доскоро ги нямаше , но току-виж вече имат представителство и тука Whistling

# 47
  • Мнения: 776
Биодерма. Преди маска първо почиствам с гел за лице, а след това с ексфолиант. Накрая нанасям хидратиращ крем.
От домашните помади най-харесвам маска с мед, кисело, прясно мляко и банан. Но много лепне и тече, ставам на прасенце ooooh! Mr. Green и избягвам да я слагам често.

Тази звучи много добре-ще пробвам.kiora  маската на Тhe Body Shop може ли да се купи от Бг? Доскоро ги нямаше , но току-виж вече имат представителство и тука Whistling

Марката все още я няма за съжаление в BG Sad В друг форум четох, че една мацка прави опити да си осигури правата за представителство, но имаше някакви затруднения Confused Дано все пак успее  bouquet, та и ние да се радваме Mr. Green, имат доста качествени неща!

# 48
  • Мнения: 446
правя си 1 път седмично на Гарние с краставица има заграяващ ефект и дълбоко почиства доволна съм  Peace

# 49
  • Мнения: 2 498
Аз си правя 2 пъти седмично маски с тази на Гарние със загряващия ефект и със череша и джинджифил.От домашните правя маски с жълтък за освежаване на тена след дискотечна нощ Laughing и маска с изцедено кисело мляко.

# 50
  • Мнения: 1 371
Домашна от мед и жълтък. Понякога кисело мляко. Веднъж на две седмици, защото кожата ми е суха.

# 51
  • Мнения: 7 061
Ползвам един път седмично  маска на Merz, с мента  и водна лилия, много съм доволна.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Току що се намазах с една маска на Деклеор - дьлбоко почистваща. Слагам от нея ведньж седмично. Кожата ми е комбинирана и затова предимно ползвам глинени и дьлбокопочистващи.
От домашните сьм си правила с хума, имаше пусната тук една рацепта с хума, прясно мляко, мед и малко мая /май така беше  newsm78 / много ми допадна, трябва да си купя пак хума и да я започна.

# 53
  • Мнения: 145
Биодерма - хидратираща, първо се ползва седем дни подред, после веднъж на седмица. Харесва ми, че не се отмива, аз лично я слагам вечер и преспивам с нея, нещо като нощен крем..
Лумене Арктик Тъч  Simple Smile - ексфолиант с много фини частици - веднъж седмично. Изглажда и освежава кожата.
Понякога след ексфолианта слагам хидратиращата.
Чудна красавица ставам на края..  Laughing




# 54
  • Мнения: 4 358
Kiora да питам малко тъп въпрос - видях че си писала първо измиваш лицето с гел и после ексфолиант. Аз пък точно обратното правя newsm78 - нещо май съм в грашка а?
А иначе по темата  съм се заредила със готови маски на Нивеа - хидратираща и подхранваща с мед.
Маската с мед и лимон която сте дали момичета ми звучи добре - откога ще каня да се нацапотя с мед Mr. Green

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ще следя темата..  Party

# 56
  • София
  • Мнения: 4 397
Не си правя маски, ползвам само едни трици ексфолианти за лице, нещо което е бързо, и няколко пъти в годината ходя на козметичка с всичките екстри

# 57
  • Мнения: 3 830
Не си правя маски все още.
Използвам единствено ексфолиант за лице на Л'Ореал веднъж седмично Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 5 289
Веднъж седмично,ползвам серията на Орифлейм с грозде,много съм доволна. Grinning

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 21:52 от КАРЧЕВА

# 59
  • Мнения: 2 631
Гледам да си правя маски на лицето или поне да правя основно почистване + намазване с кокосово масло всеки път, когато седя с маската за коса... Но нямам нерви и за лицето да си правя домашна маска... Купувах си преди на Garnier, но взе да ми писва еднообразието, а магазините, които посещавам не предлагат други  Crossing Arms
Към Орифлейм и Ейвън имам някакво трайно насадено чувство, че не искам нищо козметично от тях...
Ще следя темата!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт