Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 372
  • 172
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 776
Kiora да питам малко тъп въпрос - видях че си писала първо измиваш лицето с гел и после ексфолиант. Аз пък точно обратното правя newsm78 - нещо май съм в грашка а?
А иначе по темата  съм се заредила със готови маски на Нивеа - хидратираща и подхранваща с мед.
Маската с мед и лимон която сте дали момичета ми звучи добре - откога ще каня да се нацапотя с мед Mr. Green

Да ти кажа честно, не знам кое е по-правилно Rolling Eyes, аз така процедирам, защото мисля, че първо трябва да се почисти добре лицето от нечистотиите, а след това да се ексфолира! Но може и ти да си права  bouquet Всеки различно действа, същата работа и с тоника, едни го слагат веднага след маската, аз го слагам, за да почистя лицето от остатъците от измиващия продукт т.е. преди нея. Всеки башка луд Mr. Green, както казват старите хора Wink

# 61
  • Мнения: 3 410
През седмица редувам два вида маски - едната е с лифтинг ефект Facial Contour Mask Powder, а другата с  алое и морски екстракти Forever Marine Mask. Когато правя диета, правя лифтинг маската по-често.

# 62
  • Мнения: 880
Правя веднъж седмично маската за мазна кожа на талодерма-страхотна е,поне аз по-добра не съм ползвала.От време на време си купувам от тези които са на пакетчета-сега си взех на нивеа хидтратираща,а иначе съм доволна и от една на гарние за изравняване и освежаване на тена.Но за тях се сещам общо взето 1-2 в месеца.От ейвънските имам тази с минералите,аризонските пясъци и със саке и ориз-и трите стават.Само витаминозната не ми харесва,ниkакъв ефект не виждам от нея.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 22:04 от LaPerla

# 63
  • Мнения: 660
 Правя маски почти всеки ден,със смесен тип кожа съм.Купувам пакетчета хума и бяла глина от дрогерии или аптеки и забърквам с мед,почиства в дълбочина и кожата се освежава и порите се свиват.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 23:20 от Ира-Кишика

# 64
  • Мнения: 3 459
Правя, да. По-често използвам домашни маски. Смятам, че веднъж седмично е нормално.
Ето от тази съм много доволна, действа ми много добре на кожата  Peace

# 65
  • Мнения: 235
 Ползвала съм маски на Авон - тази с минерали от мъртво море и с екстракт от бял чай. Но преди седмица си взех една от Пикадили- бадемова подхранваща маска на Дева. Препоръчвам я горещо, прекрасна е! След нея лицето ми става едно такова гладичко!

# 66
  • Мнения: 2 498
Правя си веднъж или два пъти седмично....купувани и много рядко с хума и кис. мляко....

# 67
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Използвам и ексфолианд на Гарние и си правя домашни маски. Хума със зехтин през ден и някои път слагам сяра за изберване.

# 68
  • Мнения: 1 318
Правя си маски като имам време и няма никой наоколо. Обикновено си купувам, защото нямам нерви да приготвям.
Купувам си на Гарние за суха кожа, доволна съм.

# 69
  • Мнения: 4 358
Правя, да. По-често използвам домашни маски. Смятам, че веднъж седмично е нормално.
Ето от тази съм много доволна, действа ми много добре на кожата  Peace


Много добре ми звучи тази маска а и е лесна за изпълнение. Почти винаги амам такива продукти. Ако не ме промързи още тази вечер ще я пробвам.

# 70
  • Мнения: 250
Ще взема и аз да си купя Garnier 3 in 1, чувам добри отзиви за тях. Сега ползвам някакви на Avon.

# 71
  • Мнения: 19 302
кажете някакви домашни маски за суха кожа.
аз ползвам готови,но не съм кой знае колко доволна.хубавото е ,че повечето са без измиване след това и не отнема никакво време.

# 72
  • Мнения: 3 634
2 пъти в седмицата си правя на Гарние или Нивеа. През ден ползвам скраб за лице на Суис Формула. Обаче не мога да се изкажа за качество, защото моята кожа хич не е капризна. Пробвала съм кремчета от 2 лв и от 200лв...аз не откривам разликата на моето лице.

# 73
  • Мнения: 4 358
Нещо за домашни не ми стигат нервите.Пробвах но..... #Crazy.Сега съм с релаксиращата на Долива - добре е мисля.Хидратира и мирише чудесно.

# 74
  • Мнения: 35 968
предпочитам купешки

Общи условия

Активация на акаунт