Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 366
  • 172
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз ползвам купешки в пакетчета за еднократна употреба. От време на време почистваща, 3 минутна на Гарние, а понякога подхранваща. Напоследък обаче не ми остават даже 3 мин., като си помисля е смешно, ама е самата истина...Ако имам свободни 3 мин. последното нещо, за което ще се сетя е да си направя маска.

# 76
  • Мнения: 3 050
Правя си когато имам време (но гледам да е по-често) маска от пшеничен зародиш-в пакетчета като хумата на клеопатра е, но на пакетчето пише - пшен. зародиш-
слагам няколко капки вода и го правя на кашичка. стои на лицето ми поне 15 мин и изсъхва, после се маха с вода.  Peace
ефекта е мека и чиста кожа-харесвам го повече от всеки друг купен продукт  Peace

# 77
# 78
  • Мнения: 2 631
Купих си последния път на Нивея с мед и не знам си какво. Използвала съм едната доза. Не съм очарована, като че ли Гарние са по - добри.
Следващия път ще си купя друга марка.
А иначе почнах да редувам всяка вечер различни масла за лицето Simple Smile Кремчето си го оставих за нанасяне само сутрин, а вечер слагам или масло от жожоба, или сусамово, или кокосово.  Peace

# 79
  • Мнения: 893
Купих си на Дева(СЕРия Ботаник) с грозде...уж е за еднократна употреба, а аз вече я ползвам няколко пъти...има достатъчно за няколко маски...Горещо я препоръчвам за суха кожа...Струва левче.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 246
Веднъж седмично си ексфолирам лицето и си правя маска-хидратираща или почистваща. Сега си поръчах хидратиращата маска с водорасли на Орифлейм, като я получа и използвам ще споделя мнения

# 81
  • Мнения: 1 043
когато имах повече време си правех седмица на маските всяка пролет Simple Smile всеки вид пресен пр=лод и зеленчук се намираше на лицето ми сутрин и вечер , според зависи каквъ е стоях различно време с него ... ей имам неприятен спомен от яйчена маска само - плодовите бяха много приятни , а ефекта от морковите малко ме шокира  Rolling Eyes , сега нямам време мажа нещо готово и мия след това - поне веднъж седмично някаква глинена маска и пилинг също ползвам веднъж седмично , немога да похваля някой продукт засега само сменям и не че са лоши но не са кой знае какво , естествените маски са си каде каде по ефектни  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 35 952
1 път в седмицата-подхранваща, ексфолираща, просто ги редувам

# 83
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
По принцип правя маска еди път седмично,но напоследък яко ме смързява Embarassed.Предпочитам купешки и в интерес на истината никога не съм експериментирала с домашни такива.Ползвам на Орифлейм,Дева(с кестен) и кремче с абразивни частици за дълбоко почистване

# 84
  • София
  • Мнения: 7 798
Поръчах и хидратиращата маска Skin Calming Moisture Mask на Clinique, после ще напиша отзиви.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 246
Поръчах и хидратиращата маска Skin Calming Moisture Mask на Clinique, после ще напиша отзиви.

Иля ще чакам с интерес да споделиш отзиви за тая маска, че и мен нещо ме заинтригува. От ягодата ли я поръча?

# 86
  • София
  • Мнения: 7 798
Поръчах и хидратиращата маска Skin Calming Moisture Mask на Clinique, после ще напиша отзиви.

Иля ще чакам с интерес да споделиш отзиви за тая маска, че и мен нещо ме заинтригува. От ягодата ли я поръча?

Аха.  Wink

# 87
  • Мнения: X
Подхранваща и дълбоко почистваща с авокадо и ексфолиант с малини, и двете са страхотни, ползвам ги отдавна. 

# 88
  • Мнения: 2 631
Подхранваща и дълбоко почистваща с авокадо и ексфолиант с малини, и двете са страхотни, ползвам ги отдавна. 


Хм...
Рази би трябвало да е хубава, с авокадото.
Ще ми кажеш ли откъде е, колко струва и за каква кожа е??

# 89
  • Мнения: X
Има я в бонжур, струва около 10 лв, мисля, че беше 150 мл. Ще погледна довечера какво пише на опаковката, но на мен ми действа страхотно, кожата става много гладка, аз съм с нормална към смесена кожа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт