Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 368
  • 172
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 798
Има я в бонжур, струва около 10 лв, мисля, че беше 150 мл. Ще погледна довечера какво пише на опаковката, но на мен ми действа страхотно, кожата става много гладка, аз съм с нормална към смесена кожа.  Peace

dollface, а подхранва ли кожата, усещаш ли си я хидратирана ?  Thinking

# 91
  • Мнения: X
Да, кожата ми става изключително мека и свежа. Тя е с екстракти от авокадо и овесени ядки, почиства кожата в дълбочина и отстранява излишната мазнина. Тя е такава зелена, причича на хума, нанася се и се изчаква да изсъхне. 

# 92
  • София
  • Мнения: 7 798
Да, кожата ми става изключително мека и свежа. Тя е с екстракти от авокадо и овесени ядки, почиства кожата в дълбочина и отстранява излишната мазнина. Тя е такава зелена, причича на хума, нанася се и се изчаква да изсъхне. 

А дали става за суха кожа, пише ли някъде ?  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: X
Сега маската не е пред мен, за да погледна, но странното, че май не пишеше за каква кожа е, от там си правя извода, че става за всеки тип.  Thinking Провери в сайта им дали не пише.
http://www.freemanbeauty.com/

# 94
  • Мнения: 2 631
Бая са се постарали по опаковките, а те са едно от първите неща, по които отсъждаме продукта (поне аз)  Mr. Green

Определено ми се струват интересни продуктите им, но трябва някой от опит да каже, или поне да се видят в магазина  Peace

# 95
  • Мнения: X
Бая са се постарали по опаковките, а те са едно от първите неща, по които отсъждаме продукта (поне аз)  Mr. Green

Определено ми се струват интересни продуктите им, но трябва някой от опит да каже, или поне да се видят в магазина  Peace

Аз ползвам продуктите на Freeman от няколко години, бих казала, че съм им голяма фенка. По едно време нещо ги нямаше много, сега пак ги има, въпреки, че не съм виждала цялата серия, все липсва нещо. Шампоаните и балсамите са хубави, също и лосионите за тяло и продуктите за крака. Почти всички техни продукти съм ползвала.  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 7 798
И на сайта не пише за каква кожа са подходящи тези маски, явно трябва да видя на опаковката.

# 97
  • Мнения: 39
аз си правя веднъж на две седмици,защото нямам  много време и гледам да е хидратираща и най-вече тонизираща   newsm10

# 98
  • Мнения: 3 314
маска слагам веднъж седмично  Rolling Eyes кожата ми е мазна и слагам глинената на Ейвън (на ПЛАНЕТ СПА) ексфолиант пак от тази серия ползвам

# 99
  • Мнения: 3 356
Яко се мажа,кога веднъж,кога повечко пъти през седмицата.Ползвам на Ейвън и съм доволна.Кожата ми е страхотна.

# 100
  • Мнения: X
И на сайта не пише за каква кожа са подходящи тези маски, явно трябва да видя на опаковката.

Не пише на опаковката, както си мислех.

# 101
  • София
  • Мнения: 7 798
И на сайта не пише за каква кожа са подходящи тези маски, явно трябва да видя на опаковката.

Не пише на опаковката, както си мислех.

Ясно, освен тогава да е за всякакъв тип кожа.

# 102
  • Мнения: 71
Izprobvala sym mnogo maski za lice, no vse ne moga da popadna pravilnata.
Molq preporychate mi neshto za silno chuvstvitelna koja.

# 103
  • Мнения: 202
Сега маската не е пред мен, за да погледна, но странното, че май не пишеше за каква кожа е, от там си правя извода, че става за всеки тип.  Thinking Провери в сайта им дали не пише.
http://www.freemanbeauty.com/
а да те помоля на маската ти на етикета ако има някакъв телефон на вносителя да ми го дадеш да им се обадя да ги питам за един техен продукт вобще внасят ли го за да не си хабя времето да го търся

# 104
  • Мнения: X
Сега маската не е пред мен, за да погледна, но странното, че май не пишеше за каква кожа е, от там си правя извода, че става за всеки тип.  Thinking Провери в сайта им дали не пише.
http://www.freemanbeauty.com/
а да те помоля на маската ти на етикета ако има някакъв телефон на вносителя да ми го дадеш да им се обадя да ги питам за един техен продукт вобще внасят ли го за да не си хабя времето да го търся

Ето ти тел. 032 655433 гледам е пловдивски, преди ги внясяше фирма от София.

Общи условия

Активация на акаунт