Споделете 35

  • 20 551
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: X
Със Соня девет месеца ядях само сирене, кашкавал, плодове и зеленчуци.Никакво месо.Повръщаше ми се от него.
Свекърва ми и до днес ми мърмори, че детето не яде месо, защото аз не съм ядяла през бремеността. Rolling Eyes

ДЕянаЗ,  дай снимков материал, де.Поне вече знаеш как ще изглеждаш на 70... Mr. Green

# 1 021
  • Мнения: 3 405
Не съм повръщала, ядях всичко и двата пъти. Само с Любо не можех да пия чисто кафе, а само 3 в 1. От другото леко ми се гадеше.
Кампари, да кажеш на свеки, че не е права  Mr. Green. Аз като ядях всичко, докато бременеех с Ники, той защо не иска да яде? Само пържени картофи и още две-три неща.

# 1 022
  • Мнения: 2 070
http://www.vbox7.com/play:72ed14f9

Още Камен Донев, има доста клипчета там, много яки.

Аз си повръщам всичко, просто някои неща повече и по-бързо.

Желаещ да пусне новата тема?

# 1 023
  • Мнения: 899
И кво стана сега, скубахте си косите за аватара и накрая никой не го взе  Crossing Arms
Поправете се, някой да си го метне, че искам да го гледам  Grinning

# 1 024
  • Мнения: 4 585
Дещо, снощи не съм гледал клипчето. Довечера. Снощи отделих време на фамилията си при домашни условия. Седяхме един до друг, бъзикахме се, украсявахме, хилихме се, ядохме кишу- никой не бе кусвал такова нещо. Отначало ни се видя сладникакво, спирахме, почвахме, като остана малко, много ни хареса. Имаме напукани коледни играчки каквито няма по магазините, имаме и нови. Има стари, за които мама Кали твърди, че са от детството й, накъм 40.

# 1 025

Общи условия

Активация на акаунт