Грозно ли е...

  • 4 918
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 647
Не, не смятам че е грозно. Има супер красиви рамки и някои очила стоят супер секси  Wink Laughing
А и защтитата, която  може да се сложи на едни  диоптрични очила не може да се  вгради в лещи.
Аз лично си се харевам  повече със очилцата  Mr. Green Mr. Green макар и за сега да ги ползвам само за четене.   bouquet

# 76
  • Мнения: 3 219
Изобщо не е. Аз самата нося лещи, но като дете носех очила, но тогава бяха такива едни..... ooooh!
Сега има много хубави модели, чак се замислям да си поръчам едни за разнообразие. Но с лещи ми е по-удобно, с очилата ми се губи периферното зрение, особено когато шофирам това ми е проблем.

# 77
  • Мнения: 2 478
Грозно ли... Laughing
Аз съм с късогледство,нося и лещи,и очила,и слънчеви очила.
Много често слагам диоптричните очила като аксесоар,за допълване на излъчването.
НАистина мился,че е секси.И не само аз.
Повечето мъже го приемат за много секси Simple Smile

Е има и грозни очила,но това вече е въпрос на вкус.

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не мисля,че е грозно-напротив!Имам приятелка със очила,които са страхотни и с тях е много секси  Peace

# 79
  • Мнения: 1 599
В момента има такива хубави рамки, че дори жената изглежда много по- добре с очила от колкото  без очила ... въпрос на време и обикаляне е за да си намериш рамките, които на теб ти отиват .... А дали е грозно НЕ  Peace

# 80
  • Мнения: 1 424
Разбира се,че не е грозно!Ако рамките подхождат на лицето-няма никакъв проблем според мен Peace
Подкрепям  Peace

# 81
  • Мнения: 1 354
Аз от около половин година съм с очила.
Не непрекъснато,но когато усетя,че започва да ме боли глава,когато чета,пиша,стоя на компа.Общо взето,когато основн очите ми вършат дадената работа за момента.
Когато ми ги изписаха изпаднах в ужас,че ще изглеждам отвратно,че всички ще ми се подиграват,че какво ли не.
Като отидох в оптиката се нагледах на какви ли не разкошни рамки.
Моите са бяло и кафяво преливащи.
Първият ден ми беше много странно.Имах чувството,че от рамките не виждам и си движех главата като чучело,едва ли не търсейки пролука да погледна.
Малко по малко обаче взех да свиквам.
И най интересното от всичко ми бе как доста индивиди от противоположния пол започнаха да ме смятат за по-секси от преди. ShockedБях шокирана,но ми подейства добре на самочувствието.
И се оказа,че ако докараш правилно фин грим,облечеш нещо секси,имаш чупка на веждите и сложиш очилата ставаш още по-секси,а не обратното както повечето си мислим.
Незнам до колко би бил добър примера,но последно време фолкаджийките я по клипове,я по интервюта се мъкнат с очила като нашите само за фасон  Peace
Не не е грозно.... Peace

# 82
  • Мнения: 7
Защо да е грозно , даже е сексапилно  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 630
Нищо грозно не виждам. Беше то преди, когато в у- ще трябваше да ти сложат очила и се притесняваш да не ти викат цайс, макар че при децата все още вероятно е така. Аз имам нужда от очила, имам и очила, но така и не мога да си създам навик да ги нося, но се харесвам, не е заради това. Плюс това вече има страхотни рамки.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 390
Еее,как ще е грозно!

Общи условия

Активация на акаунт