Добре дошли, ДЕКЕМВРИЙСКИ рождени дни!

  • 28 660
  • 280
  •   2
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Миме,ти е.....ш ли се с нас,а?Не му личат въобще Laughing
Забравих  Embarassed Да ти е жив и здрав рожденика!

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 14:36 от chocha

# 226
  • Мнения: 203
МОМИЧЕТА, здравейте мили,ето ме и мен!

Честит Рожден Ден на моите скъпи дечица Виктор и Мая, желая им безгрижно детство, здраве и усмивки от сърце.
Янче , Крис, прегръщам ви, и си мисля, че е много хубаво , че ви имам всички тук.

Много благодаря за пожеланията ви, както винаги ми става много мило от всичко , което казвате.
Оттеглям се в офиса, после ще взема Боби от градина и ще си правим торта за у нас.

Крис , много смешно с твоята торта, браво, че дружно сте се справили да я докарате до добър вид.

Миленски, да ти е жив и здрав рожденника и на теб! Да те зарадва довечера Wink

# 227
  • София
  • Мнения: 938
Миме,ти е.....ш ли се с нас,а?Не му личат въобще Laughing
Забравих  Embarassed Да ти е жив и здрав рожденика!

Хич не се ебавам, и мен много ме е яд на гадта, че не му личат, и смятам скоро да му подаря пуловер с избродирано 40 връз него, та да е ясно. И ако ще питаш, не, не съм по-голяма от него, ПО-МАЛКА СЪМ!  Mr. Green

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
За теб знам ,че си млада още Wink

# 229
  • у дома
  • Мнения: 708
Миленка, честит РД и на твоя Марти! Романтична вечер с ухание на рози ви пожелавам.

За пръв път чувам за такава криза...  newsm78

А на нас жените не ни ли се полага?   Mr. Green

Крис, сговорна дружина, тортата спасява ..  Laughing   Heart Eyes Peace

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Диди,моя баща прещрака на 46г.Чичо ми на 50 и кусур Crazy

# 231
  • Мнения: 4 195
Миленкаа, цини Мартин от мене........40 викаш......блазя му, не му личат Wink

# 232
  • у дома
  • Мнения: 708
Алекс, при нас пък майка ми прещрака, не че много зацепвам какво точно имаш предвид под "прещраквам" на зряла възраст  Mr. Green Но и аз напоследък толкоз се нервирам за щало и нещяло, че току виж и мен ме хванало  Mr. Green

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Имам предвид напусна брачното ложе Peace

# 234
  • у дома
  • Мнения: 708
мда, така си и помислих..

Янче   нямам идея за заведение, но ще се поогледам наоколо.

# 235
  • Мнения: 6 390
Ооо Миленке
така да го скатаваш... не се празнувало, абе то май и 39.тия р.д. не се празнува...е изклУчваме по двойки... ама то не се брой... в смисъл ние няма какво да бройме  Mr. Green
Ама ай честито де, да ти е жив и здрав и очи само за теб да има !
Викаш на 40. пък той като младеж, пък и хитър, и забавен...тц тц тц ... ама то това характерно за всички стрелците, нали знаеш  Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2 567
А, честито и на Мартин тогаз! Да е здрав, да пълни сметките и да раздава кредитни карти на двете си любими жени  Hug Едната е Ванеса, коя ли е другата? Mr. Green
Малко снимки от ските, че напълнях от толкова торти и лакомства покрай рожденните дни  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 951
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАИЧКА,ВИКИЧ и БОРКО! Да са здрави,весели и много игриви,абе палави!Кофтито е,че по принцип ми е беден речникът,а като дойде краят на декември тотално се изтощавам откъм пожелания!

ЧОЧА,все забравям да ти благодаря,че толкова великодушно каниш и провинцията на РД на Вики!  bouquet
МКП,не се прави,че не си видяла постенга ми за телефона и тлъстата сума,която ни дължиш! Mr. Green Сега ще ги изпукаш по белите мечки,после ще кажеш,нямам пари,сестро!Между другото ходила ли си там??2000-то година бях при сестра ми на гости и докато се разкарвах по Червения площад огладнях и влезнах в една пицария да ям пица.Разгледах менюто и си поръчах една малка "маргарита" за смешни пари,само 25 У.Е Почудих се малко,какви са тези У.Е,но малко.После се оказа,че това са "Условни Единици",демек долари  Crazy Без пари бе,все пак за 45 лева цяла малка пица без нищо!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯ ЛС!Да ти е жив и здрав и дано не го удари критическата  Mr. Green,макар,че с такова цунами като теб...не ми се вярва...
Снощи готвих  див заек с маслини,гъби и сметанов сос и бяло вино и палачинки,а днес така ме мързиииииииииииииии

# 238
  • у дома
  • Мнения: 708
Ванилке, отде го удари тоя див заек?  newsm78  Crazy

Шоши, прекрасни снимки, децата изглеждат супер щастливи Heart Eyes
Кое е точно мястото в Австрия?

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Ванилке,думата провинция не ми харесва Confused А,иначе за поканата добре сте ми дошли Hug

Общи условия

Активация на акаунт