Добре дошли, ДЕКЕМВРИЙСКИ рождени дни!

  • 28 658
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • у дома
  • Мнения: 708
Чоча, я подшушни Вики какво си няма от Ла Редута, Ибей и т.н.  newsm78

# 241
  • Мнения: 5 790
Честит рожден ден на Мая, Виктор и Борко! Много щастливо детство и само радостни моменти и емоции!
Честито и на всички, на които съм пропуснала да честитя. Нещо напоследък не ми остава много време да чета, но тази вечер ще наваксам.
МКП, да ти е жив и здрав мъжО! Дай Боже всекиму, пу, пу, много добре изглежда!
Янче, да ходим заедно на Коледния купон? Аз ще ходя със сигурност, видях, че ти си писала в темата.

Други желаещи няма ли?

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Алекс,остави някои желаещи да има и на нашия рожден ден Wink

# 243
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ    bouquet

# 244
  • Мнения: 2 567
Вики, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Hug
Чоча, весел празник днес!  bouquet

Крис, Янче, Раичка, как мина купона вчера? Party

# 245
  • София
  • Мнения: 2 493
Алекс, ако ще ходя, то щее къснооо - след 9-10... и освен това още не съм много сигурна...

Чоча, кой Джимис предлагаш? Този който обсъждахме за миналогодишното парти ли? в Младост? Имам някакъв спомен че е близо до Елена. Ако си спомняш, Елена, какви бяха условията за правене на купочне там?

А за протокола - и моя баща прещрака на 40 и нещо... та сега ще имам братче или сестриче... април ще се разбере...

# 246
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Янче лелята или читото ще е по-малък от племенничките  Laughing

# 247
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ НА МАМА ЧОЧИ!


С огромно закъснение, но със също толкова огоромно чувство и желание
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!  
на всички палавници, които не успях да поздравя навреме тези дни:
ВИКИ, АНА-МАРИЯ, МАИЧКА, ВИКТОР и БОРКО!!!
 БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МИЛИ ДЕЦА!


НЕВИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ, МИЛА!

# 248
  • у дома
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТА 3-ТА ГОДИНКА НА НАШАТА ЗЛАТОКОСКА ВИКИ! МНОГО ДА ЛУДУВА, МНОГО ДА СЕ СМЕЕ, КАТО СЛЪНЧИЦЕ ДА ГРЕЕ! БЕЗГРИЖНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО МИЛО ПИЛЕНЦЕ!

АЛЕКС, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!

 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni

# 249
  • у дома
  • Мнения: 708
Рай4е, Криси, Янче, разказвайте как празнувахте. Чакаме и снимков материал.

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Благодаря на всички! Heart Eyes Не съм силна във виртуалните почерпки Embarassed но ще ви очаквам на действителната.
Янче,нямам идея даже къде са различните Джимис.Чела съм из форума,че организирали не лоши празненства.Тъй като отдавна бях решила,че не ми се празнува пак в клуб и тази идея ми се въртеше в главата.

# 251
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден, Вики!
Желаем ти много здраве, усмивки, щастливо и безгрижно детство!
Весел Празник! 
Grinning

# 252
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Джимис имат заведения на НДК под Моста на въздишките, на Паренсов и на Ангел Кънчев - поне тези аз знам

# 253
  • София
  • Мнения: 2 493
О да бе, как забравих!
Моите извинения - Чоча ЧРД на Вики! Да ти е много здравичка и добричка Simple Smile

Вчера беше много добре. Слава Богу свекитата не дойдоха Simple Smile и си изкарахме много приятно и спокойно. Мая получи много подаръци и беше ужасно щастлива и много ДОБРА! Казваше цяла вечер моля и благодаря и извинете и тинтири минтири... не знам какво я беше прихванало...

# 254
  • Мнения: 4 195
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕДНО РУСО чУДО, ВСЕ ТАКА ХУБАВА ДА Е, ДА ПЛАКНЕ ОКОТО ДЕТ СЕ ВИКА, ДА Е щУРА КАТО МАЙКА СИ, ДА Е МНОГО ЗДРАВА И МНОГО ОБИчАНА!
ЧОчА ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА щЕРКАТА
КУПОНА НЕ ЗНАМ КАК БЕшЕ, НИЕ С ДАМЯН ОТИДОХМЕ НА ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН БАНКЕТ - ПРИ НАС Е КАТО ПРИ КОМУНИЗМА, НЯМА КАК ДА НЕ ОТИДЕМ, НО ПРИСПАХМЕ ВИКТОР И ТОГАВА ЗАМИНАХМЕ. А И У НАС КУПОНА ВИНАГИ ТЕчЕ, ТАКА чЕ....
ИСКАМД А СЕ ИЗВИНЯ НА ВСИчКИ, НА чИИТО РОЖДЕННИ ДНИ НЯМА ДА МОЖЕМ ДА ПРИСЪСТВАМЕ, В МОМЕНТА СЪМ НА 3 ВИДА ОБУчЕНИЕ, СЪчЕТАВАМ НАД 1 МИЛИОН НЕщА И НЯМАМ ФИЗИчЕСКАТА СИЛА ДА ИДА НАВСЯКЪДЕ, ЗА СПРАВКА, НЕ СЪМ КУПИЛА И ЕДНО ПОДАРЪчЕ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ НА НИКОЙ, ОТКАчАМ ВЕчЕ, АМА ТАКА Е - ТЕ МИ СЕГА КАРИЕРА, КОЙ ТУКА МИ ВИКАшЕ чЕ ТРЕБВАЛО ДА СЪМ КАРИЕРИСТКА - Е ТЕ МИ СЕГА, КАРИРЕРИСТКА СЪМ И ХИч НЕ МИ ХАРЕСВА, ИСКАМ У НАС С ДВЕ ДЕЦА, ПО ПЕНЬОАР И ДА ГЛЕДАМ САПУНКИ И ДА ХАРчА НА МЪЖА МИ ПАРИТЕ ЕБАСИ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт