какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 880
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Нищо,тази година ще празнуваме в рамките на офиса ,ще има цър-пър,та ще се наложи после да мия мазни чинии #Cussing out,та не виждам смисъл да съм особено натоканав съответния ден, демек-утре
Използвайте пластмасови! Peace Така никой няма да си разваля кефа да мие чинии, пък и чаши! Като се пораспуснете може да решите да продължите в някое заведение и тогава вече ще има смисъл от тоалет Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 504
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?

# 77
  • Мнения: X
Катерина78,мерси за съвета,ще го вкарам като предложение това. Ние най-вероятно за обяд ще го организираме това и после всеки откъдето е, 6 човека сме цялата фирма, и аз съм най-младата,едва ли ще се получи купона както други години,когато бяхме хем повече,хем по-млади Tired

# 78
  • Мнения: 7 947
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

# 79
  • София
  • Мнения: 8 933
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

Черен, много по- хубаво стои. Винаги за вечерни събития предпочитам черен чорапогащник.

# 80
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Грозната бети ,   откъде е твоята рокличка кажи , кажи кажи....  bouquet
Linna, съжалявам, че чак сега ти отговарям, но не бях сядала на компа.
Роклята е Rosso, италианска, от магазин на Монро, но не е в Сф. Продавачката ми каза, че и дистрибуторите в Сф са взели няколко бройки, така че може да провериш. Тук  струваше 69 лв.

# 81
  • Мнения: 275
       Аз по магазините ходя или с едното или с другото или с двамата заедно , така ,че за пробване на каквото и да било  нямам възможност smile3514

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78


Честно ако питаш мен нито една от двете. С едната ( златната) все едно отиваш на бал, другата ти подчертава широката талия и прави тялото ти да изглежда като хммм колба.
Аз не съм с идеална фигура, но много умея да крия с дрехи и съм добър съветник, не се хваля, но е така.От това, което виждам на снимката имаш слаби крака за това те съветвам да наблегнеш на тях, а да скриеш корема, но  ако все пак това са ти  единствените две рокли отиди с черната.

# 83
  • Мнения: 1 128
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78


Според мен черната ти стой много хубаво.И двете са чудесни, но черната те прави по елегантна Peace.Която и да избереш ще си ок.

# 84
  • Мнения: 7 947
Олеее, ми то на тая снимка нито корем се вижда нито нищо! Черната рокля е страхотна според мен, стои много спокойно, не е опъната, за да подчертава това или онова несъвършенство!
Идеален избор е според мен Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 9 979
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

Черен, много по- хубаво стои. Винаги за вечерни събития предпочитам черен чорапогащник.

Но само, ако и обувките са черни, и най-добре много тънък чорапогащник, от най-ефирните - според мен.

# 86
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
нашия е тази вечер, но  аз ще го пропусна  -  мъжа ми е на работа и няма кой да гледа детето ...... Така, че по време на фирмения купон аз ще съм по анцунг и тениска  Crazy

# 87
  • Мнения: 3 216
Моето мнение е,че черен чорапогащник е добре,само ако рамената НЕ са голи. Ако рамента са голи,обезателно телесен чорапогащник.

# 88
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Моето мнение е,че черен чорапогащник е добре,само ако рамената НЕ са голи. Ако рамента са голи,обезателно телесен чорапогащник.
И аз мисля така.

# 89
  • Мнения: 2 504
И аз мисля така, но реших да сложа черно късо сатенено сако в ресторанта, който ще бъдем ще е много топло. Със сакото черен чорап, ами като го махна какво да правя?Може да тичам в тоалетната да сменя чорапа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт