37-ма Щатска тема

  • 12 880
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 384
Анет идея не мога да ти дам , ама да те попитам Laughing поръчките от амазон до колко дена пристигат.
При мен раждането+ престоя+ борд стая = $ 10000 около 2 покри застраховката а другите 8 черити застраховката. с нашите огромни доходи бебчо се класира от раз за WIK  и медикеид, така ч е поне него не го мисля.
Моята застраховка се покрив а от работодателя+ $ 2000 всяка година за медицински разходи. Аз съм доволна. другата година ако все още работя там ще бъде безплатна за детето ми и съпругът ми, само за зъболекар ще плащам около $50 на месец ама е добре.
Някой има ли впечатления за детски градини към църкви Praynig

# 271
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ние имаме една към Гръцката ортодоксална църква ама за мое съжаление не приемат под 18 месеца, аз пак ще се обаждам де и ще натискам, защото той ще е на 13 месеца като трябва да го дам. Много е хубава, и хората са супер, даже ги учат на малко гръцки като поотрастнат а и ми е на път за работа.

# 272
  • Мнения: 948
Aнет, като ще е истината (за по-голямо дете), да е "истината," ето от History Channel  Mr. Green

http://www.history.com/minisite.do?content_type=Minisite_Generic … &mini_id=1290

Има и за коледните дървета...

Засега се радвам, че Мариана е малка; писа писмо тази сутрин, иска "подарък." Поне е лесна тази година  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 3 491
На Анет въпросите ще ги мисля по-късно.  Laughing Сега все още се отдавам на безметежната удовлетвореност от снощния си подвиг - да успея да отида на коледно парти с отдела си в центъра на едно от щатските гета. Струваше ми час шофиране напред, до дома на детегледачката, и два часа назад (заради трафика в пиков час + петък вечер). Два дни преди това бях тренирала да видя къде се намира това шашаво място, и не ми го побираше ума как са решили да ходим в точно тази пицария - не стига, че е гето, ами и даунтаун, и няма къде да се паркира. И понеже закъснях заради трафика, и изтървах възможността да се настаня в нечия чужда кола, трябваше да се оправям сама по нощите и да паркирам в една забутано застрашаваща пресечка поради липса на друга възможност. Но бях посрещната с аплодисменти! После, като започнаха коментарите по повод колко е хубава пицата, ми стана ясно защо точно там: по носталгични съображения, както и друг път се е случвало. Защото това място го помнели от деца и ходели там вече 60 години, и пицата все била същата, и италианското семейство не си давало рецептата, и как ще ходят пак там, разбира се, и как ще го препоръчват ... Пък каква опашка имаше отпред пред заведението! Може би аз бях единствената, която виждаше първо гето и после всичко останало, но мисля, че политическата ми коректност беше на ниво. После пак шофиране час напред и час назад, за да си прибера децата.
Така че, като си върна мозъка, ще мога да говоря по-задълбочено.

# 274
  • Мнения: 3 367
мариа75, зависи от какво имат налично,аз поръчах 10ина неща миналия вторник,до днес съм получила 5..гарантират идване до 24ти ако се поръча до определен ден доколкото знам
мишолина,мерси; не знам как ще прозвучи това е месото на дете расло в 21 век,но не пречи да се пробва..а подаръци защо има?
блажка,брех и парти,съвсем да ти се отще,но съвсем с тукашен стил,не ме очуди един ред от написаното от теб..

# 275
  • Мнения: 3 491
блажка,брех и парти,съвсем да ти се отще,но съвсем с тукашен стил,не ме очуди един ред от написаното от теб..
Виж сега как ми разби романтичните илюзии за различния мидуест ...

# 276
  • Мнения: 7 091
Ей сега се прибрах в къщи, направо съм капнала! Снощи партито беше ОК, компанията много приятна, храната (е...много съм критична) не бих я сервирала на гости.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Тука може да видите снимки( естествено само на мен в къщи, щото забравих в бързането фотоапарата!! #Cussing out), утре ще махна линка.  Peace
http://good-times.webshots.com/album/561781656kGWsGb


Искам само да подчертая, че въпреки мнението на моя фотоапарат, целия ми тоалет е в сиво! Не синьо, не кафяво, сиво.  Tired Диадемата, панделката под кръста ми, шала и обувките са абсолютно еднакъв цвят, но от осветлението въобще не приличат на себе си. Както онзи път като не можех да си снимам лилавата торта да изглежда лилава.  Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 1 800
Tandoori, само мога да кажа:

SEXY MAMA!!!!!  bouquet

# 278
  • Мнения: 2 255
Охооо Тандури,машалла!
  И мнението на фотоапара ти е добре,не се безспокой:) Приятна гледка,дам....
 Мария75,Анет,амазон имат ли я още тази "шипинг фри" оферта,или изпуснах влака?

# 279
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви  Embarassed , ама вече ги разбирам тези дето си правят breast reduction Wink Този бюст ме прави да изглеждам ужасно дебела, а в действителност на кг не съм толкова много.  Rolling Eyes Confused

# 280
  • Мнения: 2 255
Тандурка,дай малко ц*ц* насам  Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 03:29 от ТинаХрис

# 281
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Да, и аз като Тинахрис Laughing Преди време толкова се бях изкривила с това кърмене, че като видех някоя по-надарена девойка със завист си представях колко ли мляко произвежда ooooh! 
И нищо му няма на фотоапарата, мен ми харесват снимките  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 147
Девойки, прочетох това преди малко, и реших да го споделя.


Мини спокойно през шума и забързаните тълпи и си спомни какъв покой носи тишината.
Поддържай добри отношения с хората, но без да прекланяш глава.
Отстоявай своята истина спокойно и ясно, но се вслушвай и в думите на другите, дори да са глупави и невежи, защото те също има какво да кажат.
Избягвай гръмогласните и агресивните, защото те дразнят духа.
Ако се сравняваш с другите, можеш да станеш суетен или безмилостен, защото винаги ще се намерят по-големи и по-малки от теб.
Радвай се на постиженията и на плановете си.
Интересувай се от кариерата си, колкото и скромна да е тя, това е истинско богатство, като се имат предвид превратностите на съдбата.
Бъди предпазлив в работата си, защото светът е пълен с измамници.
Но нека това не затваря очите ти за добродетелта, много са хората, които се борят в името на по-висши идеали и затова в живота си непрекъснато срещаме герои.
Бъди верен на себе си и преди всичко не показвай престорена любов.
Не бъди циничен по отношение на любовта, защото сред цялата тази пустош и разочарования тя е вечна като тревата.
Попивай мъдростта на годините и без болка се прости с младостта.
Подхранвай силата на духа си, за да те пази при внезапно нещастие. Но не унивай от въображаеми трудности.
Много от страховете ни се раждат от умора и самота.
Спазвай благоразумна дисциплина и бъди снизходителен към себе си.
Ти си дете на Вселената, както дърветата и звездите и имаш право да бъдеш тук. И независимо дали го разбираш, знай, че Вселената следва своя правилен път.
Ето защо бъди в хармония с Бога, независимо как изглежда той в представите ти.
Въпреки всички усилия и стремежи, родени в шумния водовъртеж на живота, бъди в мир с душата си.
С цялата си суета, с всичките си трудности и разбити мечти, светът е все пак чудесен.
Бъди внимателен.
Опитай се да бъдеш щастлив!

/Текстът датира от 1692 г. и е открит в старата църква «Сейнт Пол» в Балтимор, САЩ/
 

# 283
  • Мнения: 404
Аз изпуснах снимката и не видях Тандури.  Жалко!

# 284
  • Мнения: 3 367
Тина,има бре,аз напазарих от тия дето са 70% офф и под 24 кинта..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт