37-ма Щатска тема

  • 12 867
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 563
Аз изпуснах снимката и не видях Тандури.  Жалко!

И аз изпуснах. Дай пак де, ТандуркаGrinning

За мен Коледата е време да се поглезим, а и много обичам да подарявам. Та днес тръгнахме да се глезим с разходка в Ню Йорк. Хапнахме на Гранс Сентръл, аз много обичам там, защото винаги има толкова много най-различни хора, всякакви семесени семейства, всякакви езици!

Позяпахме елхата на Рокфелер, поблъскахме се в тълпите на 5то авеню, направихме опит да влезем в ни нам си кой си огромен магазин за играчки, обаче се отказахме заради гадна случка. Не нацелихме къде почвала опашката, та някаква леля дръпна мъжа ми за палтото, подвикна му "Хей" и взе да му сочи назад да се наредим. Наредихме се, но после обявиха, че ще се чака 20 мин и решихме - пасуваме. И тогава мъжът ми настигна лелята да й обясни колко е грубо да дърпаш хората с два пръста за палтото, гадно му станало, пък аз не бях усетила. И ме хвана ужасно яд, че не й обърнах внимание, да я фиксирам с поглед, да запомни кво става като си забравиш любезните думички, въобще да си защитя мъжа от безпардонните пенсионерки на тоя свят.  Mr. Green

После не ни пуснаха в МЕТ да погледаме Модилиани, защото носехме опакована бутилка зехтин. Мъжът ми се опита да им обясни как сме ходили 30 блокс, ама онези не се трогнаха.  Laughing Затова пък ни пуснаха в природонаучния, където има елха от оригами, много хубава, както и готина изложба на митични същества.

Зора, това много ми хареса:

Отстоявай своята истина спокойно и ясно, но се вслушвай и в думите на другите, дори да са глупави и невежи, защото те също има какво да кажат.


Трябва да го практикувам повече...
Embarassed

# 286
  • Мнения: 7 091
DUshica, аз не съм махнала линка още Wink върни се назад и кликни и ще ме видиш, то не че съм за гледане де Simple Smile
След около час ще махна линка Simple Smile Peace

# 287
  • Мнения: 2 563
DUshica, аз не съм махнала линка още Wink върни се назад и кликни и ще ме видиш, то не че съм за гледане де Simple Smile
След около час ще махна линка Simple Smile Peace

Тандури, дава 404, не е намерена снимката.

В Амазон има страхотни цени и аз мисля да се запиша за фри шипинг диъл - плащаш 78 долара за годината и всичките ти поръчки са с фри шипинг.

# 288
  • Мнения: 7 091
.

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 07:26 от Tandoori

# 289
  • Мнения: 1 800
Тандурка,дай малко ц*ц* насам  Mr. Green

и на мен, и на мен....


Хиър, много хубаво звучи разходката в NY (въпреки лелката)!

Зора, страхотно е това Hug

Ние днес цял ден по улиците, почти приключихме с подаръците.
Ако някой се интересува в Babystyle играчките са buy one get one 1/2price.

Бубка, как беше твоето парти, чакаме снимки и от теб Hug. Как ви е  затрупало вас в Бостън ooooh!
Честно да си призная, това е единственото време през годината, когато ми липсва сняг.

Ето да се посмеете. Цитат от тема в бъдещи и настоящи майки:
Хайде и аз да се запиша в темата.
всички емигранти легални или не в Америка кръщават децата си с американски имена защото това е един от умните ( измислени в Америка)  начини за получаване на американско гражданство в последствие . Така на дядо Динко  детето се кръщава Даниел а на баба Станка - Таня. Така че не очаквайте някой (драпащ да остане в Америка) да си кръсти детето Георги вместо Джордж.


 Joy

# 290
  • Мнения: 7 091
Ето да се посмеете. Цитат от тема в бъдещи и настоящи майки:
Хайде и аз да се запиша в темата.
всички емигранти легални или не в Америка кръщават децата си с американски имена защото това е един от умните ( измислени в Америка)  начини за получаване на американско гражданство в последствие . Така на дядо Динко  детето се кръщава Даниел а на баба Станка - Таня. Така че не очаквайте някой (драпащ да остане в Америка) да си кръсти детето Георги вместо Джордж.

 Joy

 Sick Sick Sick Sick Sick

# 291
  • Мнения: 1 800
Тандури, цялата тема е безумна и сик, сик, сик Sick....
Това мнение ме втрещи  тази сутрин:shock:,  най- накрая ме изби и на смях.
Представям си какви неща вярват, измислят и преиначават хората (за Америка) ooooh!

# 292
  • Мнения: 2 563
Тандури, цялата тема е безумна и сик, сик, сик Sick....
Това мнение ме втрещи  тази сутрин:shock:,  най- накрая ме изби и на смях.
Представям си какви неща вярват, измислят и преиначават хората (за Америка) ooooh!


Е-е-е, това разби онази историйка за тоалетната четка в американски ресторант, на която пишело "Не е за зъби".

Тандурка, видях! Много си хубава!

# 293
  • Мнения: 3 491

За мен Коледата е време да се поглезим, а и много обичам да подарявам. Та днес тръгнахме да се глезим с разходка в Ню Йорк. Хапнахме на Гранс Сентръл, аз много обичам там, защото винаги има толкова много най-различни хора, всякакви семесени семейства, всякакви езици!

И що не каза по-рано, че си в Ню Йорк днес! И аз бях там, цял следобяд, водих детето на българско училище, но преди това трябваше да взема едни билети за опера, та имахме време и да се помотаем. Их ...

# 294
  • Мнения: 7 091
Мдам, и аз се разписах в тази велика тема  Sick Простотии...

Хиър, мерси Simple Smile  bouquet

Днеска направих разкошно филе с гъби и Гуда, ако някой иска рецептата:
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2007/12/pork-tenderloin-wit … ushrooms-and.html

# 295
  • Мнения: 1 593
eee, вий пък! Право е казало момичето - ясни са му нещата!
Ей го на - Нолън Уейн на дядо му Нецо  newsm62 набързо намаза Американско гражданство  tooth
(чунким щот' и да живеехме в БГ щях да си кръстя детето Нецо  Rolling Eyes)

# 296
  • Мнения: 1 800
Jenna,сега стана ясно що бързо дойде  на Ноли  акта за раждане и паспорта му....то било заради американско име...
Ние с наш Алекзандър има да си чакаме , доде решат българин, грък или американец е Crossing Arms

Нецо, Нецо, ама у форума на Майките щяха да ти се кланят, пък сега, ако те надушат .... добре, че детето има америкаско гражданство Laughing

 Joy

Тандрука, видях, че се разписа  Laughing

# 297
  • Мнения: 4 390
Момичета, хайде да отворите нова тема, че тази навъртя 15 стр. Peace

# 298
  • Мнения: 2 254
 Joy А моят(син) дето си няма и мидъл нейм,ами си е записан с бащино ,което при това завършва на -ов....турнахме се У беля.....много са ми любими тези легенди за "как е У Америка"...тоя,е казал на оня,че...а па ти да видиш,на баба Злата шурея й,разправя че.... hahaha...добре ми започна деня,йес!
 Имаме сняг,пак съм на фитнес с лопатата после  Laughing

# 299
  • Мнения: 404
Тандури,

Ето това ми излиза, като кликна на линка със снимката. 

We're sorry...
...due to a high volume of page requests, this Webshots page is not available right now.

If you are looking for a photo, it is possible that the photo has moved or no longer exists.

Ти може и да си я махнала вече, но на мен това ми излиза от вчера.

Днес имаме да правим нещо много тъжно.  На моя мъж на най-добрия му приятел от детинство баща му умира от рак и ще идем да го видим в болницата.  Така ми е гадно, че няма накъде.

Новата тема.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 01:30 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт