Грозната Бети - 2 тема

  • 35 865
  • 614
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 23
Аз съм ЗА, все пак новия сезон почна. А и последните няколко дни по-бързо напредваме (преди ме е нямало, ама гледам колко е писано преди това), така че да действаме.
 Ти ли ще я правиш ? Снимките, които съм сложила по-напред мисля, че за подходящи, след като се изрежат...ако искаш да се заема да ги клъцвам, а ти ще оформиш темата?

# 601
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Аз съм ЗА, все пак новия сезон почна. А и последните няколко дни по-бързо напредваме (преди ме е нямало, ама гледам колко е писано преди това), така че да действаме.
 Ти ли ще я правиш ? Снимките, които съм сложила по-напред мисля, че за подходящи, след като се изрежат...ако искаш да се заема да ги клъцвам, а ти ще оформиш темата?
Аз съм ги кълцнала. Почвам да правя темата. Последно снимката да е без има,а да пише отдолу,нали. А какво да е заглавието на темата?

# 602
  • Мнения: 23
Да, така. И под всяка снимка - името на актьора. Но тъй като са по-малки по-добре ще седи да не са всички една под друга, а на един ред няколко....като я направиш нали може да се редактира, та ще се види как стои най-добре. За заглавието - по-напред беше предложила едно, нека да е то, поне за момента, пък ако ни дойде нещо друго, като идея - ще го сменим. Или пък ще я изпишем бързо и няма да има време за смяна на име, а за следващата тема направо Wink

Гледа ли новата серия?
ББ: Не е разбрах какво точно ще става с Конър, Дейниъл и Вилхелмина? Дейниъл иска да откупи дяла от инвеститора и иска парите от Конър, чрез Слейтър...а тя има ли някакви планове да го изиграе?Само този момент не схванах, без субтитри.

# 603
  • Мнения: 4 594
Лелелеле, много интересно станало с тези бременностти Хайде с нетърпение чакам да видя новата темичка. А някой да е чул нещо ново, това ли ще е последния сезон или се очаква да има още  newsm78 Peace

# 604
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Да, така. И под всяка снимка - името на актьора. Но тъй като са по-малки по-добре ще седи да не са всички една под друга, а на един ред няколко....като я направиш нали може да се редактира, та ще се види как стои най-добре. За заглавието - по-напред беше предложила едно, нека да е то, поне за момента, пък ако ни дойде нещо друго, като идея - ще го сменим. Или пък ще я изпишем бързо и няма да има време за смяна на име, а за следващата тема направо Wink

Гледа ли новата серия?
ББ: Не е разбрах какво точно ще става с Конър, Дейниъл и Вилхелмина? Дейниъл иска да откупи дяла от инвеститора и иска парите от Конър, чрез Слейтър...а тя има ли някакви планове да го изиграе?Само този момент не схванах, без субтитри.
Не ми остава време,по късно ще я гледам. Иначе правя темата.

# 605
  • Мнения: 23
Да добавиш линк към сайтовете, от коите може да се теглят серийките и субтитрите, ако си пропуснала, да напомня:

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?incldead=1&search … +betty&page=0

http://DMCA-removal-from-Google

http://subs.unacs.bg/

# 606
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Да знаете,че правя темата.Извинявам се,че се забавих,но до сега нямах нет.

# 607
  • Мнения: 429
Момичетааа, познайте коя е тази до Вили http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12300&galid=35142

# 608
  • Мнения: 4 594
Е ама тук не е толкова хубава, с това грозно червило, според мен въобще не и ходи  Mr. Green Wink

# 609
  • Мнения: 23
Да знаете,че правя темата.Извинявам се,че се забавих,но до сега нямах нет.

Няма проблем, когато стане...и без това още малко да запълним тази тема Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 630
Момичета, ако може и аз да се включа с някое друго предложение за снимка:




Така е страхотна   Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 23
Това е от последната серия, наистина хубаво тоалетче Simple Smile

# 612
  • София
  • Мнения: 630
Много ми допада, че Бети винаги е "цветна". Отива и и е в хармония с добрата и душа.

# 613
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Момичета пускам темата за да не чакате,но още не е довършена ще я коригирам,защото докато я правех изглезждаше по един начин,а като я пуснах стана друго,също ще добавя нови неща.


НОВА ТЕМА

# 614
  • Мнения: 276
 Изгледах серията :ББ  - Бети не е бременна, а Хилда

Общи условия

Активация на акаунт