ИЗРАЕЛ

  • 56 324
  • 579
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 952
    bouquet  bouquet  bouquet

разтуптя ми сърцето!!!!!!!!!!!!!!!!

# 556
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Честита и щастлива Нова 2008 година!

# 557
  • Мнения: 2 952
  Хайде добро утро !!!   Ето по едно кафенце  за събуждане -      с  тортичка  Flutter
  За махмурлиите - незнам лек  Mr. Green да  се оправят кой както знае

  ПО повод кафето , да кажа , че "ЕЛИТ"  е израелска марка , който не знае -   в България обаче видях само турско мляно , а иначе  Елит прави нес кафе - , както и шоколадови  вкусотии с  една Кравичка за символ -

    bouquet

# 558
  • Мнения: 323
Blagodaria  za kafeto nie ohte ne mojem da se razsunim.Tuk v Wien imahe olkova mnogo zaria 4e skef biahme navun da gledame.Momi4eta mesri sa hubavata muzika,no sega molia kato po4nete novata tema nali sam filolog i sam u4ila malko drevna literatura iskam da nau4a nehto pove4e sa evreiskta literatura,moje i savremena-poezia,proza.

# 559
  • Мнения: 2 952
    Какво стана с кирилицата , криси, много трудно се чете това на латиница , сигурно нещо е  заял кредора пак .....Айде , за литературата в новата тема .....наистина там да си започнем  по-добре.Аз изчаквам да мине  Новата година , за да може като пусна новата тема , да се  заключи тази  след мен....затова .....модераторите и те празнуват сега  Grinning При първа възможност ще пусна  ИЗРАЕЛ - 2    bouquet Понеже не много хора  пишем тук , та трябва да се образоваме и ние самите преди да даваме отговори  някой път..... Simple Smile Труд си е то , но е добре ....Все пак е отговорност - четат хората тук , няма да пишем глупости , трябва да е на ниво и да е обективно.Понякога отнема време.Литературата си е специфика ....който не е ходил тук в израелско училище ...като мен .....направо си няма представа ....но и това ще разгледаме.Темата  "Израел" с мързел не става стойностна  Simple Smile , иначе  ще се превърне в седянка , дъра  бъра .... Нека нещата са на ниво.Това ме радва мен.Всестранния поглед е хубаво нещо.Браво, криси , че започна тоя  въпрос. Peace

   Между другото има още Израелски компании , които видях в България - FOX, KENVELO.....който знае още от по-известните да  пише....аз не се сещам сега .....ааааааааааа   ITONG   тухлите .....нещо по близо до окото , което сме го виждали много пъти....

# 560
  • Мнения: 2 952
 FOX -  Фокс , България -  http://www.fox.bg/bg/   Видях магазина в Пловдив на центъра срещу Бинго-то.......

 KENVELO -    http://www.kenvelo.com/index.php#action=swfcallback&content= … ub_cat2=undefined


# 561
  • Мнения: 2 952
   Смятам да поговорим  в новата тема и за ЗДРАВНАТА СИСТЕМА и обслужване, да дадем разкази , снимки , да поговорим за болниците.....Аз лично съм раждала 2 -та пъти  в прекрасни условия.Мога да разкажа този си опит.

# 562
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хич няма да е лошо, за да си направим едно сравнение с нашата здравна система. Peace

# 563
  • Мнения: 558
тук в Кьолн имаме Castro - магазин за дрехи...пише,че са произведени в Израел...стил и качество като при  Mango и Zara(добавям,че са испански вериги, а магазина на Castro е от 1г тук...) ...не знам дали е верига,но не съм срещала такъв в Дюселдорф...

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 21:54 от pepelja6ka

# 564
  • България
  • Мнения: 1 090
4естита Нова 2008 година!

Ние преди малко станахме,леко замаяни,хе,хе Laughing...надявам се всички да сa прекарали добре вчера!

Не знаех,че Елит е израелсха марка кафе..

Между другото и аз съм за обективност и дискусия в темата,но с мярка,компетентност  и уважение,а не с обиди,нападки и агресия. Peace

Дай Боже всички да са го разбрали.

# 565
  • Мнения: 2 952
CASTRO e  израелска да  -     http://www.castro.co.il/corporate/default_en.asp

Манго и Зара  имаме  на всеки ъгъл , но мисля , че не са Израелски....   newsm78


НОРА ,   добро "утро"  hahaha  скица  Joy  Hug


# 566
  • Мнения: 2 952
Ние излизаме , от мен чао за сега   bouquet

# 567
  • България
  • Мнения: 1 090
И от мен хубав ден на всички,до после.. Hug

# 568
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Магазини за дрехи, израелски са и Casidi - имат магазин в един от софийските молове. Апропо МОЛ- на иврит се казва КАНЬОН.
Други фирми израелски в БГ са и почти всички собственици на МОЛОВЕ в България - Мол София, Мола срещу Хемус, Мол Пловдив и Варна.
Строителната фирма построила Мол София се казва "Авив" и е една от най-големите такива в Израел.
И въобще Израелски фирми да искаш в БГ.  Mr. Green и аз работя в една такава

# 569
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Когато започнем с Тема2 за Израел , искам и аз да дам моята гледна точка, защото, Петя, без да се обиждаш, но  от това което пишеш си все още опиянена от красотиите на Израел, което няма лошо, всеки евреин би ти завидял на патриотизма.   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт