Отговори
# 240
  • Мнения: 199
Забравих да ви питам, защо не ми се променя броя публикации? аз пиша от август още..а все си стои на 3...

и аз това забелязвам, моят отдавна пък стои на 100!  Thinking

# 241
  • Мнения: 70
Добро утро  Hug

ася20, и на мен ми се подуват пръстите на ръцете, както и глезените. Вечер едвам си свалям пръстените. Снощи си облях краката със студена вода, мазах ги с Лиотон и ги вдигнах нависоко за около 10 минутки и ми поолекна.

Mirror, това е нисък хемоглобин. Моя е 105 и вече от една седмица пия Малтофер. При мен доста бързо падна. За 2 седмици от 120 падна на 105.

Хубав ден   bouquet

# 242
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Mirror, Byni - публикациите в Отчетните форуми, Клюкарник и някои други не се броят.  Mr. Green

За справка

# 243
  • Мнения: 269
Добро утро майчета, днес си видях изследванията и хемоглобина ми е 104. Мислите ли че може и да е нормален....видях от референтните стойности, че е под нормата, но си мисля, че може и да е индивидуално за всеки...Има ли някоя с такава стойност, и да се е консултирала с лекар. Моят лекар ги е видял според лабораторията и не ми е звъннал....Ама кво да очаквам, като изобщо не искаше да ми ги пуска...Благодаря предварително

Моят беше 108 и ми предписаха сорбифер за 2 седмици.

# 244
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Хайде Добро утро и от мен  bouquet
Щастлива съм - вали сняг Laughing
Добре дошли на новите мами Hug
Малко ме стреснахте с тези измервания за теглото на бебо . За последен път ме гледаха в 21 седмица и тогава беше 380гр. . Това дали е добре?
Мисля сега докато съм в София да отида да ме видят . Мисля да е д-р Дуковски. Някой да има някакво мнение за него. Аз съм ходила при него преди бременността.

# 245
  • Мнения: 2 751
Вие ще ангажирате ли или ще раждате по нормален път само с направление?


Аз ще раждам при Ненов-Шейново.  Peace
Обаче при миналото ми раждане признаваха единствено кръвна група, изследвана в Шейново  newsm78

# 246
  • Мнения: 794
И в Пловдив има сняг най-послеее!
 Nature Snowman  261uu  Hands Clap

# 247
  • Мнения: 13
Привет и от мен!
Аз също съм за среща на русенки Simple Smile. Не ходя на работа, така че по принцип всякак ми е удобно.
По въпроса за хемоглобина - това ми е едната от двете болни теми тази бременност. В началото на бременността хемоглобина ми беше паднал  на 85 и ме прибраха в болница за 1 седмица на с-ми, инжекции и хапчета. При изписването ми се беше покачил едва на 111. От тогава редовно посещавам хематолог и пия сорбифер по предписана от него схема като той ми каза, че с напредване на бременността ще ми увеличи дозата и така докато не родя.
Другата ми болнна тема е ниско разположената плацента. До сега не се е вдигнала нито мм. и това ужасно ме притеснява,  имайки предвид че раждането в  този случай задължително е секцио, а аз  си умирам от страх от упойки.

# 248
  • Мнения: 242

Аз ще раждам при Ненов-Шейново.  Peace
Обаче при миналото ми раждане признаваха единствено кръвна група, изследвана в Шейново  newsm78

аз ходя при Виденов и за сега мисля при него да си раждам,може би искат да се застраховат ,то наистина какви ли не лаборатории и клиники има вече.Да те питам,ако не е много нахално,предварително уговорихте ли се и колко ти струваше,ако е струвало ?За първи път ще ми е и незнам,а док  нищо не ми казва за сега.Пък предният път за кюртажа ме накара да си взема направление от личната,така че и бегла идея си нямам .

# 249
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен аз също съм за среща на майките от РУСЕ,ще ми бъде много приятно.Аз не ходя на работа така че ще ме е удобно по всяко време.  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 54
Здравейте мами, виждам че пишете за ражданията и реших да се включа набързо.
Аз мисля да раждам в Шейново, защото в момента си водя ЖК в клиниката на Мазнейкова, но не съм доволна, а като имах проблеми в първите месеци ходих на няколко пъти по спешност в Шейново и там попаднах на един доктор, който беше много внимателен, обясняваше ми всичко и ми помогна. Ето защо смятам да си отида при него и да започна да го посещавам и да се уговоря с него за раждането. А също така смятам да се доверя на него от тук нататък за всичко, защото в Св. София (клиниката на Мазнейкова) изобщо нямат отношение към пациентките и смятам повече да не търпя това.
Този доктор който съм си избрала мисля не е много известен , защото до сег аникой не е споделял нищо за него, но аз съм много доволна от моите лични впечатления и съм сигурна, ч е добър, защото вече ми е помагал.

# 251
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.имах малко работа сутринта и докато се обърна станало обед.радвам се за снега-сега пускам камерите да си погледам.аз чакам мъжо да се върне от път след около 3 часа.и почивка УРАААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!до после мами.

# 252
  • варна
  • Мнения: 147
Честит първи сняг на Варненки,и пореден на тези,при които вече е валяло santa2
Вчера бях на преглед(най-после)!Тати беше много щастлив да я види и да чуе,че всичко е наред.Вече е почти 17см., 450грама.Беше си разтворила крачетата и прекрасно видяхме,че е мома Simple Smile Оказа се срамежлива и през цялото време си държа ръчичките пред лицето.По едно време започна да се плези и да "суче".Чухме и сърчицето-като товарен влак на бързи обороти,стана ми много смешно и не спрях  да се смея.Много съм щастлива Laughing

# 253
  • Мнения: 82
Снежен поздрав от мен!:xmas-smiley-010:
Вчера бях на консултанция бебо е добре,расте си,шава.Аз получавам контракции и болки обаче и док искаше да ме оставя в болницата аз отказах ще си полежа вкъщи,Ще си пия пак магнезий и Гинипрал-стискайте ми палци да отшумят,че като се сетя какъв кошмар е в болницата-настръхвам.
Ясминаще те помоля за розов щъркел-вчера док видя мома stork-girl,предния път таткото се зарадва че ще е момче е... и сега се подсмихва и таи надежда,че все още прогнозата не е окончателна....искаше да го прави рибар. ribolovама май ще е рибарка.
За хемоглобина моя е 109 а беше предния месец 104-док твърди,че е супер за бременнаа с мен на изследванията имаше и една бременна акушерка-каза същото,и вечер да си пийвам по 1 чашка червено вино.
За болничните-сутринта по лучих смс известие за преведен такъв за м.декември/заплатите за декември са ни ги изплатили вече и се надявам за 13-та/.Всичко зависи от това кога работодателите ви изплащат заплатите и съответно внасят осигуровките от там нататък НОИ мисля че има едномесечен срок да излати болничния.Така,че проверявайте дали работодателите ви са коректни.
За нервите-аз съм луда-викам,крещя,карам се сама не мога да се понасям и после съжелявам. smile3527
Понякога имам чуството,че бебо много шава,рита и споделих с док той каза,че не винаги е бебто а кръвоносните съдове.
Отивам да украсявам елхата!Ура-ура  madnoel
Бъдете весели и се усмихвайте на малките бебчета в своите коремчета! dazzler1целивки от мен!!!

# 254
  • Мнения: 2 751
аз ходя при Виденов и за сега мисля при него да си раждам,може би искат да се застраховат ,то наистина какви ли не лаборатории и клиники има вече.Да те питам,ако не е много нахално,предварително уговорихте ли се и колко ти струваше,ако е струвало ?За първи път ще ми е и незнам,а док  нищо не ми казва за сега.Пък предният път за кюртажа ме накара да си взема направление от личната,така че и бегла идея си нямам .
Предварително се уговарям с него, но не знам сега колко ще струва. Ненов не е от най-евтините д-ри, но за мен си заслужава платеното раждане 100%.
Сега има и някаква врътка да си избереш д-р и да си платиш на б-цата, но не знам подробности.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт