Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 303
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 603
За протокола:

Говореше се, че е сестра на Ани Салич. Вярно ли е това? И ако "да", може би това да е причината предаването и да съществува.
Не е сестра на Ани Салич... Миленчето си е добре отгледана в Русе, а Ани не е от тук...

# 61
  • Мнения: 3 268
Въх,тоз Живко го знам.Той мутра си пада!Много си отиват Mr. Green

# 62
  • Мнения: 524
Въх,тоз Живко го знам.Той мутра си пада!Много си отиват Mr. Green
Този път да няма и тупалки накрая (не, че и го пожелавам).

# 63
  • Мнения: 824
Еееееееееееееееееееее,ама вие сте попрекалили с негативизма си към тая жена.Да не би да е взела мъжа на някой от вас,та да злобарствате толкова!?Засрамете се бе ,хора!Всеки има свободата да прави каквото си иска,без да пречи на другите естествено.Само фактът,че Миглена  е толкова години на екран и то с едно и също предаване,трябва да ви е достатъчен да разберете,дали жената е "ку-ку" или не.Пожелавам на всички,които са я освиркали да имат толкова обожатели,колкото и тя самата.На нея щастлив брак естествено.

# 64
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
Жени се веднъж, два пъти, развежда се и пак се жени. Но това не е толкова важно.
Има три собствени деца
и едно осиновено мулатче
Това за него. Laughing

Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака Joy Joy

# 65
  • Мнения: 7 112
Таз година булка, догодина два пъти.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 105
Искала да ражда по тоя повод - на колко години е тя? Прилича ми на лелка в критическата, Ожасна е!

# 67
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Като знам колко $$, нерви и време струва да се разведеш... не мога да си представя, че има някой, който ще се жени само от любов към този спорт!

Харесвам я като водеща на т.нар. "ток шоу" - точно за преди обед, за "домакини"... от 60-те. Докато бях по майчинство гледах няколко много добри предавания. Любимото ми остана за нещо от рода на групи по интереси - беше поканила май две групи от някакви читалища - едните бродираха гоблени, другите пееха градски песни.

# 68
  • София
  • Мнения: 462
Супер, много се радвам за нея.
Хубаво е че  има хора на които не им пука от хорското мнение, и си живеят живота .

# 69
  • Мнения: 3 459
Таз година булка, догодина два пъти.
Joy Joy Joy
Дали ще има пети път  newsm78

# 70
  • Мнения: 141
то за тая работа се иска дупе,така 4е да е жива и здрава жената.Пък ако ще и още 5 пъти да се омъжи.

# 71
  • Мнения: 782
Всеки има право да живее както му харесва. Жената е доказала ,че може да се справя в живота сама,а това не е никак малко......
Peace Peace Peace

# 72
  • Мнения: 750
Гаранция,че няма и е за последен път! Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 297
Браво на жената! Четири деца е родила, изградила добра кариера, изритала от живота си неподходящи мъже. Дано този мъж да я направи щастлива!

# 74
  • София
  • Мнения: 426
на тази 15 деца не и ли стигат та пак ще се  newsm62 smile3532 newsm62жени

Общи условия

Активация на акаунт