За нашите майки

  • 1 585
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Аз се чувам с майка ми веднъж годишно и затова сме в прекрасни отношения Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 473
И моята е такава, но няколко пъти й казах, че много ме обижда и тя престана да говори такива неща. Не мога да ги разбера тези забележки, защото като стане въпрос за съпоставяне на мен с някоя друга все за майка ми от мен по-златна няма, ама от време на време я хваща лудост някаква. Преди се карахме, сега вече й прощавам всичко и си мълча!

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
По тази тема мога да напиша докторат  Mr. Green
Няма друг човек, който да ме критикува, ядосва, порицава, докарва до нервен срив така, както майка ми.
Няма да се впускам в подробности.

И аз съм в клуба Mr. Green
Да не говорим, че от както гони 50 години съвсем взе да изперква.....най-любимо ми е, като тръгна да излизам и тя започва
"Ауууу ама ти къде си тръгнала с тези дънки, дупенцето ти е огромно"
или други там подобни "комплименти"  Tired

# 18
  • Мнения: 1 479
Много я обичам,но откакто живеем заедно пак,всеки ден се поскарваме.Все ми дудне на главата едно и сьщо,кото развалена плоча.

# 19
  • софия
  • Мнения: 636
като се омъжиш гледай свеки да не ти казва така. Майка ти каквото казва - за добро е и е друго. Обичай си я, щото като имаш и ти дечица по-голяма помощ от мама няма.

# 20
като се омъжиш гледай свеки да не ти казва така. Майка ти каквото казва - за добро е и е друго. Обичай си я, щото като имаш и ти дечица по-голяма помощ от мама няма.
Да.
Иначе и мен майка ми ме изкарва от равновесие понякога. Тя не ми прави забележки за външния вид, понеже не я вълнуват такива работи. Но постоянно ми пили да слушам мъжа ми ,да го уважавам, да правя каквото иска. Пили ми разни черногледщини за всичко. Юрка ме да ставам научен работник. БАН й е мечта! Или да стана учителка. Пък аз имам други интереси! Все върви след мен да не простудя детето... Абе дразнител голям е. И използва разни фрази от сорта на" Ти го простуди, пък после има да виеш като кучка!" ooooh! НА тази фраза реагирах като метнах една чаша по нея! Никога не съм хвърляла неща и не съм излизала от релси при други обстоятелства, ни майка ми е способна до лудост да ме докара.

# 21
  • Мнения: 32
За мен лично няма по-голям дразнител и от свекито ,и от майка ми-наравно ги смятам.Колкото по-далеко и от двете-толкова по-добре.
Peace
а аз просто искам спокойствие и да си гледам семейството... но не е било писано

# 22
  • Мнения: 1 424
Благодаря ви момичета  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 593
Като родих тежах с 25кг. над предишното  си тегло  купувам си  панталон за РД на мъжо и тя цитирам:Е то дебелия ти г*з ако не го сложиш в нов панталон Shocked Joy
Шантава работа мдам...
Да са живи и здрави пък на нас да са ни яки нервите че то и нас ни чака Crazy

Общи условия

Активация на акаунт